ZNAMY DATĘ V EDYCJI BIEGU MIKOŁAJÓW! 3 GRUDNIA (NIEDZIELA) 2017.

Z radością możemy ogłosić – 🎅 Bieg Mikołajów 🎅 największą mikołajową imprezą biegową w Polsce! Wielkie słowa uznania dla uczestników, którzy w tym roku tak licznie stawili się na liniach startu naszego biegu, organizowanego po raz pierwszy w pięciu miastach. To dzięki Wam możemy rozwijać ten projekt, to dzięki Wam Bieg Mikołajów ma wymiar wielkiego wydarzenia oraz najważniejsze - to dzięki Wam wybiegaliśmy prawie 33 tysiące złotych dla potrzebujących dzieci. Serce rośnie, dziękujemy <3 🎅

Lista startowa

Zawodnicy z potwierdzoną platnością - Poznań

Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1.OKUŁA ANNA1980AQUANETPolska
2.SYLWESTRZAK PAULINA1994IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
3.BOKUS EUGENIUSZ1963IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
4.KOŁODZIEJCZYK TOMASZ1966IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
5.MELLER BŁAŻEJ1984IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
6.FENRYCH ROBERT1973IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
7.BAMBROWICZ MIŁOSZ1992IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
8.PÓŁTORAK MAREK1994POTASZEPolska
9.PIASECKA ŻANETA1978MUROWANA GOŚLINAPolska
10.OLSZAK NATASZA1976IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
11.WOŹNIAK KLAUDIA1991IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
12.JANASIAK AGNIESZKA1981POZNAŃAGARUN.PLPolska
13.MARCINKOWSKI ARTUR1986PLEWISKASMM LEGALPolska
14.OWCZARZAK TOMASZ1989WITKOWOPolska
15.NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989POZNAŃPARKUN POZNAŃPolska
16.GRATKOWSKA ANNA1980MIECZEWOPolska
17.ROSZYK TOMASZ1990IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
18.GALAS WOJCIECH 1988IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
19.GRUDZIAK TOMASZ1991IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
20.PIETRUCHA MACIEJ1979OBORNIKIPolska
21.CIEŚLIŃSKA ANNA1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
22.GRESER ARTUR1974AQUANETPolska
23.ARABSKA AGNIESZKA1977AQUANETPolska
24.RAJEWICZ TOMASZ1975AQUANETPolska
25.CAŁUJEK MICHAŁ1981AQUANETPolska
26.BAGIŃSKI KRZYSZTOF1980SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
27.WACHOWIAK KATARZYNA1972PONIECEUFORIABIEGACZA.PLPolska
28.SIEJAK PIOTR1979MIECZEWOGŁUSZYNA TEAMPolska
29.KIWERTZ ANNA1979MIECZEWOGŁUSZYNA TEAMPolska
30.GŁOWACKI ROBERT1978AQUANETPolska
31.LEWANDOWSKA KATARZYNA1981AQUANETPolska
32.GÓRCZAK EDYTA1986AQUANETPolska
33.MENDLEWSKA ANGELIKA1987AQUANETPolska
34.PIŃKOWSKI TOMASZ1980AQUANETPolska
35.TROSZCZYŃSKA MONIKA1983AQUANETPolska
36.JĘDRASZCZYK JANUSZ1989AQUANETPolska
37.SZAJ-JĘDRASZCZYK OLGA1989AQUANETPolska
38.MIZERNA-NOWOTNA PAULINA1982AQUANETPolska
39.OLEJNICZAK PRZEMYSŁAW1976AQUANETPolska
40.JANISZEWSKA EWELINA1982OBORNIKIPolska
41.CICHOWLAS SYLWESTER1975POZNAŃRUN-LOGPolska
42.GEISLER MAREK1959POZNAŃPOZNAŃ AIRPORT TEAMPolska
43.KACZMAREK AGNIESZKA1998NOWE JASTRZĘBSKOPolska
44.JAWORSKI MAKSYMILIAN1994IMPERIAL TOBACO POLSKA SAPolska
45.RATAJCZAK-KAŁAS MAŁGORZATA1979AQUANETPolska
46.GOSTOMCZYK MARZENA1981ZM HENRYK KANIAPolska
47.BŁOTNY ARTUR1979AQUANETPolska
48.CZECHLEWSKI MACIEJ1987BISKUPICECZECHLEWSKI.PLPolska
49.PILAK BOŻENA1968POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
50.PILAK JACEK1963POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
51.SKĄPSKA RENATA1976POZNAŃMAMY BIEGAMYPolska
52.PILAK MAGDALENA1997POZNAŃPolska
53.POKOTYCKI DENIS1990KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STP / PROGRAMA.PLPolska
54.GRABAREK ARKADIUSZ1991ZANIEMYŚLPOLONIA ŚRODAPolska
55.LADEK MARCIN1989POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPolska
56.KUNC MARCIN1988PUSZCZYKOWOPolska
57.STRZELCZAK ŁUKASZ1988RABOWICEBIEGAJ Z WSLPolska
58.WESZKA BEATA1973KOŚCIANKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZPolska
59.PRZYWECKI LECH1971KOŚCIANKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZPolska
60.WACHOWIAK RAFAŁ1973KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPolska
61.RAKOWSKA PAULINA1989POZNAŃPolska
62.ZAWORSKA WERONIKA1988POZNAŃPolska
63.PAŚKA TOMASZ1983GRUSZCZYNPolska
64.KWIECIŃSKA MARTA DOROTA1982POZNAŃPolska
65.GLINKOWSKA ELŻBIETA1970BOGDANOWOBIEGAM I JUŻ ;)Polska
66.MADAJ-WARGUŁA MAGDALENA1984BOGDANOWOBIEGAM I JUŻ ;)Polska
67.KRZYŚKA ŁUKASZ1985POZNAŃPolska
68.SALITA LECH1960GNIEZNOPolska
69.MICHALAK ANDRZEJ1975POZNAŃPolska
70.KRAJEWICZ-TYLIŃSKA ALINA1958POZNAŃPolska
71.SIERANT KRZYSZTOF1995POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
72.LEŻAŁKA KRYSTIAN1978SWARZĘDZPOLONEZ TEAMPolska
73.ZWOLIŃSKA  VIOLETTA 1983POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
74.BUCHNAT MARZENA1974POZNAŃPolska
75.BUCHNAT MAREK1974POZNAŃPolska
76.WALCZAK ROBERT1980ZIELONA GÓRAPARKRUN POZNAŃPolska
77.ZBORALSKI ŁUKASZ1975POZNAŃPolska
78.GRABOWSKI DAMIAN1985POZNAŃPolska
79.GRABOWSKA MARIA1987POZNAŃPolska
80.SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ1976POZNAŃ1976Polska
81.AUGUSTYNIAK MICHAŁ1973POZNAŃPolska
82.AUGUSTYNIAK KAROLINA1973POZNAŃPolska
83.PRZYBYLSKI PIOTR1982POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
84.ZEGAROWSKA JUSTYNA1978STĘSZEWPolska
85.ZIELIŃSKI ARTUR1976GNIEZNOSZWAGRY TEAM GNIEZNOPolska
86.LEWANDOWSKA NATALIA1981SKÓRZEWOPolska
87.ZALITA PAWEŁ1983SWARZĘDZHALLUXMEDPolska
88.SZYMCZAK MARCIN1977MOSINAPolska
89.KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR1984POZNAŃWHITEDUCKYPoland
90.WOŹNIAK MARCIN1987KROSNO K. MOSINAPolska
91.URBANIAK PIOTR1963POZNAŃPolska
92.URBANIAK MARIA1969POZNAŃPolska
93.RUSIN BŁAŻEJ1980KOMORNIKIHALLUXMEDPolska
94.JACKOWIAK ZBIGNIEW1965MOSINAHALLUXMEDPolska
95.DOPIERAŁA ADAM1980ŚREMTC PCPRUNNERSPolska
96.KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPUSZCZYKOWO BIEGAPolska
97.BARANIAK RADOSŁAW1972LUBOŃHALLUXMEDPolska
98.GŁYDA MACIEJ1962POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
99.POŁUDNIAK ELŻBIETA1964POZNAŃPolska
100.SZLECHT KAROL1984WRZEŚNIAPolska
101.MARKIEWICZ KAMIL1994ZAKRZEWOGRUPA ONIXPolska
102.SKÓRA MICHAŁ1990POZNAŃPolska
103.JAMBROŻEK SEBASTIAN1982POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
104.BARANIAK WOJCIECH1978PUSZCZYKOWOPolska
105.BARANIAK KAROLINA1978PUSZCZYKOWOPolska
106.KOWALSKI MATEUSZ1987MOSINAPolska
107.WRONKA MAŁGORZATA1969SWARZĘDZWRONKIPolska
108.ZIELIŃSKI-WRONKA DAREK1970SWARZĘDZWRONKIPolska
109.STRASZEWSKI WOJCIECH1963KOSTRZYN WLKPKB/KOSTROPolska
110.WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1977SWARZĘDZTEAM KĘSYPolska
111.SZESZUŁA MICHAŁ1975POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
112.ADAMSKI PIOTR1988POZNAŃPolska
113.BIELECKI SŁAWOMIR1973WRZEŚNIAPolska
114.JAŚKOWIAK KATARZYNA1982KOZIEGŁOWYPolska
115.SIOŁEK MICHAŁ1984ŚREMTC PCP RUNNERSPolska
116.ZAMIAR STANISŁAW1987POZNAŃPolska
117.DĄBROWSKI DAWID1990MUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGAPolska
118.LUDWICZAK WERONIKA1999POZNANDRUŻYNA SZPIKUPolska
119.WIELGUS AGATA1993CHLUDOWOMARIAN TEAMPolska
120.WIELGUS MARIUSZ1991CHLUDOWOMARIAN TEAMPolska
121.FALGIER KLAUDIA1988SWARZĘDZDRUŻYNA SZPIKUPolska
122.MARCINKIEWICZ ŁUKASZ1989POZNAŃSHUNTER TEAMPolska
123.NARLOCH ANDRZEJ 1969POZNAŃCHARTY Z CHARTOWAPolska
124.MLECZAK ARTUR1973POZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIPolska
125.MOŚKIEWICZ ANNA1990POZNAŃMOŚKIPolska
126.REŚLIŃSKI ZBIGNIEW1991POZNAŃMOŚKIPolska
127.SOBIERAJ BEATA1980POZNAŃPolska
128.ANDRZEJEWSKI SEBASTIAN1981KARMINDRUŻYNA SZPIKUPolska
129.KAŹMIERSKI MACIEJ1989POZNAŃPolska
130.ZAJĄC PRZEMYSŁAW1992POZNAŃPolska
131.PERZYŃSKA PATRYCJA 1992POZNAŃPolska
132.ROCHOWIAK WOJCIECH 1994POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
133.KRASICKI BARTŁOMIEJ1994BOJANOWOPolska
134.SZABAN ANNA1989WARGOWOPolska
135.PAWLAK OLGA1985POZNAŃKOLKA I SKURCZPolska
136.MARCINKOWSKA MARTYNA1986POZNAŃKOLKA I SKURCZPolska
137.WILCZYŃSKI KRZYSZTOF1981POZNAŃK.S. PRETORIUM POZNAŃPolska
138.SZCZEPAŃSKA  MAGDA 1997POZNAŃPolska
139.GIERWAZIK ŁUKASZ1984POZNAŃPolska
140.SIERCZYŃSKA  MONIKA 1985POZNAŃPolska
141.WASIELEWSKI TOMASZ1978POZNAŃPolska
142.SADALSKA MAGDALENA1984POZNANPolska
143.JUSKOWIAK AMADEUSZ1992POZNAŃAMANO INTERACTIVEPolska
144.WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1984CZEMPIŃPolska
145.PAWLAK MAGDALENA1956POZNAŃSKURCZ I KOLKAPolska
146.ZIĘTARSKI BOGUSŁAW1972NOWY TOMYŚLDRUŻYNA SZPIKUPolska
147.MARCINKOWSKA ANNA1980KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPolska
148.WASIAK TOMASZ1971POZNAŃTATA KUBY I PATRYKAPolska
149.BUDZYŁA ADAM1980POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
150.LIBERA ADRIAN1983POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
151.PASZKIEWICZ MONIKA1992PRZEŹMIEROWOPolska
152.CEREMUGA PIOTR1994ŚREMHORNY HORNETSPolska
153.JAROĆ EWA1995ŚREMHORNY HORNETSPolska
154.GODZIUK ROMAN1960TORUŃPolska
155.BŁACHOWIAK MAŁGORZATA1968MUROWANA GOŚLINAPolska
156.GACEK ARKADIUSZ1978OBORNIKIPolska
157.FIRLEJ PIOTR1989JERZYKOWOPolska
158.FIRLEJ AGATA1991JERZYKOWOPolska
159.FALKOWSKI ŁUKASZ1989POZNAŃPolska
160.STRÓŻNIAK  ANNA1990POZNAŃSMMPolska
161.PAWLAK MARIUSZ1965PUDLISZKIPolska
162.SZYMKOWSKI ALEKSANDER1979POZNAŃPolska
163.ŁYSIAK KATARZYNA1985DĄBRÓWKAPolska
164.FOLWARCZNY KRZYSZTOF1987POZNAŃPolska
165.KUŹNIAR-FOLWARCZNY AGNIESZKA1988POZNAŃPolska
166.MUSKOSZ ARKADIUSZ1993BOJANOWOPolska
167.KRASICKA SARA1993BOJANOWOPolska
168.PARUCH JULITA1988WĄSOSZPolska
169.PŁACZEK ŁUKASZ1987LESZNOPolska
170.ZIELIŃŚKA IWONA1986POZNAŃPolska
171.KUBAŚ JUSTYNA1990DOPIEWIECDRUŻYNA SZPIKUPolska
172.SZNAJDER MACIEJ1972KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPolska
173.ZBORALSKA AGNIESZKA 1973POZNAŃPolska
174.GEPPERT JAKUB1984POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
175.ZARYCHTA KAROLINA1989LUBOŃPolska
176.CICHORADZKA ALICJA1989LUBOŃPolska
177.JAWORSKA KATARZYNA1987WŁOCŁAWEKPolska
178.OSIEWICZ  SANDRA 1991POZNANPolska
179.NIEWCZAS-STEFAŃSKA AGNIESZKA1971MUROWANA GOŚLINAPolska
180.WALCZAK JUSTYNA1993WROCŁAWPolska
181.JÓŚ DAMIAN1990KĄSINOWODRUŻYNA SZPIKUPolska
182.MATUSIAK JAREK1975POZNAŃSOBIE BIEGAMPolska
183.WOŹNIAK TOMASZ1957POZNAŃNIEZALEŻNYPolska
184.OGIŃSKI ŁUKASZ1979POZNAŃOGONKIPolska
185.OGIŃSKA MAŁGORZATA1981POZNAŃOGONKIPolska
186.MALUŚKA MONIKA1994POZNAŃPolska
187.STEC IWONA1990WILKOWICEKOBIETY W BIEGUPolska
188.BOLEWICKA MARTYNA1996POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
189.SIKORA KATARZYNA1996POZNAŃPolska
190.RYCHLEWICZ MIKOŁAJ1988POZNAŃPolska
191.MORAWSKA MAGDALENA1975MUROWANA GOŚLINAWESOŁY ROWERPolska
192.MORAWSKI ADAM1976MUROWANA GOŚLINAWESOŁY ROWERPolska
193.OSIAŁKOWSKA ANNA 1996JAROCINPolska
194.DEMBIŃSKI JAKUB1996JAROCINPolska
195.ŻERKO KLAUDIA1990POZNAŃPolska
196.BEDNAREK ROMAN1960POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
197.SYPIEŃ MICHAŁ MACIEJ1995POZNAŃPolska
198.BROŃSKA  MAŁGORZATA1979KOMORNIKIPolska
199.BROŃSKI JANUSZ 1979KOMORNIKIPolska
200.SKÓRNICKI  MACIEJ 1996SZAMOTUŁYPolska
201.SKÓRNICKI MARIUSZ1969SZAMOTUŁYPolska
202.KAMIŃSKI JAROSŁAW1969POZNAŃSKÓRA I JAPolska
203.JAKUBOWSKA MARIA1994LESZNOPolska
204.ZIOMBEK ANNA1990POZNAŃPolska
205.PRAŁAT EWA1976KIEŁCZEWOPolska
206.MAJCHRZAK DOROTA1985PRZYSIEKA POLSKAPolska
207.KWIECIŃSKA IZABELA1994POZNAŃPoland
208.PERZYŃSKI KRZYSZTOF1968WRZEŚNIAPolska
209.ECHAUST MACIEJ1972LUSÓWKOPolska
210.BŁASZAK MONIKA1982WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPolska
211.SZEWCZYK AGNIESZKA 1978WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPolska
212.GRABOWSKI ADAM1979WĄGROWIECPolska
213.KURKOWIAK AGNIESZKA1974POZNAŃPolska
214.PIECHOWIAK PIOTR1990POZNAŃPolska
215.WZIĘCH PIOTR1984WĄGROWIECPolska
216.MICHALSKA SONIA1999SZAMOTUŁYPolska
217.FILIPIAK WITOLD1967OBRZYCKOPolska
218.KARKOWSKA WIESŁAWA1960PRZEŹMIEROWOPolska
219.KOSKA ALEKSANDRA1987WRZEŚNIATRIATHLON TEAM WRZEŚNIAPolska
220.GŁĘBOWSKI MICHAŁ1978WRZEŚNIATRIATHLON TEAM WRZEŚNIAPolska
221.BUDNA IZABELA1973GŁUCHOWOKGB GRZMOT KOMORNIKIPolska
222.SZYMANOWICZ MARIUSZ1976POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKUPolska
223.MAJORCZYK KATARZYNA1982POZNAŃPolska
224.WAGNER NATALIA1991ŁOBZOWIECPolska
225.FORSZPANIAK IZABELA1976WIÓREKPolska
226.FORSZPANIAK DOMINIKA2000WIÓREKPolska
227.SZYMKOWIAK SYLWIA1979POZNAŃPolska
228.NOWICKI BARTOSZ 1983POZNAŃPĘDZĄCE KONIEPolska
229.KĘDZIA EDYTA1970POZNAŃPĘDZĄCE KONIEPolska
230.KAŁUSKI JAN1983KOZIEGŁOWYZ CZERWONAKA NA MANHATTANPolska
231.KURCZEWSKA JOANNA 1977GRUSZCZYNKB MANIAC POZNAŃPolska
232.KURCZEWSKI BARTOSZ1977GRUSZCZYNKB MANIAC POZNAŃPolska
233.CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃCYBINA TEAMPolska
234.ZEMAN MAGDALENA1985WĄGROWIECPolska
235.WITT MONIKA1984POZNAŃPolska
236.GALANT PRZEMYSŁAW1978DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
237.KROPIŃSKI ROBERT1982DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
238.SUŚNIŁO TOMASZ1980DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
239.SIP WOJCIECH1977DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
240.SIP SABINA1979DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
241.BORDUNA ŁUKASZ1978DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
242.TICHANOW PIOTR1986DREZDENKOVICTAULIC POLSKAPolska
243.ROSZKOWSKI TOMASZ1986WARSZAWAWARSZAWA NATOLIN ZACHODNIPolska
244.RUTKOWSKI MACIEJ1990WĄSOSZPolska
245.STASZAK AGNIESZKA1974ZAKRZEWOPolska
246.STASZAK MATEUSZ1999ZAKRZEWOPolska
247.NAWROCKI MARCIN1986POZNAŃLENA TEAMPolska
248.MICHALIK MARCIN1987POZNAŃKP POZNAŃ-GRUNWALDPolska
249.KOCHAŃSKA WIOLETTA1976PATEREKPolska
250.DĄBROWSKI PAWEŁ1975POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
251.ZAKRZEWSKI MAREK1989POZNAŃPolska
252.KARASIAK JERZY1969ŚREMPolska
253.KARASIAK MAGDALENA1974ŚREMPolska
254.MAKLAKIEWICZ MAREK1989POZNAŃPOZNAŃ MIASTO MOJEPolska
255.ZEMBRZUSKI SYLWESTER1984POZNAŃPolska
256.KOŁECKA IWONA1984CZAPURYWHISKEY IN THE JARPolska
257.BAREŁKOWSKA KATARZYNA1972POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
258.CZEKAŁA ANNA1975ŚREM:) LENIFERY MIKOŁAJA :)Polska
259.CZEKAŁA ŁUKASZ1975ŚREM:) LENIFERY MIKOŁAJA :)Polska
260.JÓZEFIAK MARCIN1986POZNAŃPOZNAŃPolska
261.FLORKIEWICZ ANNA1979SZAMOTUŁYPolska
262.SZESZUŁA ŁUKASZ1990GUŁTOWYPolska
263.WIECZORKIEWICZ GRZEGORZ1984POZNAŃWHISKEY IN THE JARPolska
264.WAWRZYNIAK AGNIESZKA1988POZNAŃPolska
265.JUJECZKA MAŁGORZATA1991POZNAŃPolska
266.WARKOCKA AGNIESZKA1979POZNAŃPolska
267.WOŹNIAK WERONIKA1991WIELKA NIESZAWKAPolska
268.WOJCIECHOWSKI ROBERT1989WIELKA NIESZAWKAPolska
269.WRONECKA VAIVA1992POZNAŃWHISKEY IN THE JARPolska
270.KRZYSZTOŃ MACIEJ1979MUROWANA GOŚLINAPolska
271.FILIPKOWSKA MONIKA1987SUCHY LASNIGHT RUNNERSPolska
272.DERWICH TOMASZ1972JAROCINPolska
273.DERWICH ALEKSANDRA1999JAROCINPolska
274.ZIELIŃSKI PIOTR1971ŚREMPolska
275.KLONOWSKI MICHAŁ1973KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolska
276.GROCHOWY DAWID1987POZNAŃPolska
277.BRONIEWSKI MAREK1982KÓRNIKPolska
278.TARŁOWSKI HUBET1978PALĘDZIEPolska
279.KORYTOWSKI ANDRZEJ­1972POZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIPolska
280.WOJCIECHOWSKI SZYMON1979KOSTRZYNPolska
281.JAWORSKA KAROLINA1992POZNAŃBRAKPolska
282.WYSŁUŻAL ELŻBIETA1965POZNAŃPKO BANK POLSKIPolska
283.JANKOWSKI TOMASZ1971KONARZEWOPolska
284.WIŚNIEWSKI SZYMON1969POZNAŃDZIKA DRUŻYNAPolska
285.PAWLIKOWSKA PAULINA1987POZNAŃVERBAL VICTORYPolska
286.CHMIEL JOANNA1984POZNAŃVERBAL VICTORYPolska
287.MAZUREK MACIEJ1990POZNAŃPoland
288.MACYSZYN DANIEL1976POZNAŃPolska
289.ŁAKOMY SZYMON1977WĄGROWIECPolska
290.STANISŁAWIAK  NATALIA 1988SZAMOTUŁYPolska
291.GRAJEWSKA  BEATA 1974POZNAŃGRAJEWSCY TEAMPolska
292.WICHŁACZ KRZYSZTOF1964POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
293.WICHŁACZ MIKOŁAJ1993POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
294.BANDOSZ HANNA1977SWARZĘDZRED FITNESS TEAMPolska
295.BIEDRZYCKI ADRIAN1987POZNANOK_TEAMPolska
296.OLEJNICZAK KINGA1989POZNANOK_TEAMPolska
297.NEKANDA-TREPKA ELŻBIETA1973POBIEDZISKARED FITNESSPolska
298.NEKANDA-TREPKA ANDRZEJ1972POBIEDZISKARED FITNESSPolska
299.CZAJKOWSKA-ŚWIETEK AGNIESZKA1979POZNAŃPolska
300.PLUCIŃSKI RADOSŁAW1989SWARZĘDZNIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMPolska
301.KANIA KATARZYNA1984TULCECYBINA TEAMPolska
302.HAREMZA MACIEJ1984ZALASEWOKUNG-FU MAŁPYPolska
303.BARANOWSKI DAWID1983ZALASEWOKUNG-FU MAŁPYPolska
304.HERNIK KRZYSZTOF1966POZNAŃHERNIK TEAMPolska
305.JÓZEFCZYK JUSTYNA1980POZNAŃPolska
306.MENDRALA ADAM1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
307.ZATAJ IGOR1980POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
308.ANDRZEJEWSKA MAGDALENA1994POZNAŃPolska
309.PAWLAK AGNIESZKA1972KÓRNIKPolska
310.PAWLAK GRZEGORZ1968KÓRNIKPolska
311.MICHALAK MICHAŁ1965POZNANPolska
312.KURKOWIAK DARIUSZ1967POZNAŃPolska
313.SZEMIEL-AFEK MARIOLA1974POZNAŃPolska
314.GALANT MAGDALENA1981DREZDENKOPolska
315.WIERZELEWSKA ALINA1992GNIEZNODRUŻYNA SZPIKUPolska
316.TASAREK JOANNA1990POZNAŃPETARDYPolska
317.BEDNAREK PAULINA1989POZNAŃPETARDYPolska
318.KRUGER INGA1986BISKUPICEPolska
319.SIERADZKA JOANNA1985POZNAŃHICRONPolska
320.STANKOWSKI FILIP1977POZNAŃHICRONPolska
321.SKIBIŃSKI KAROL1981POZNAŃPolska
322.MAJCHRZAK MONIKA1972POZNAŃPolska
323.SIARA MARCIN1982WITKOWOWITKOWO BIEGAPolska
324.CZASAK GRZEGORZ1971WITKOWOWITKOWO BIEGAPolska
325.FAJFER JACEK1960SWARZĘDZPolska
326.BEJMOWICZ INEZ1980ZALASEWOCCR POZNAŃPolska
327.KIERMASZ MARCIN1984ZALASEWOCCR POZNAŃPolska
328.CIEŚLIK DAWID1989BUKPolska
329.PIOSIK MARTA1989BUKPolska
330.RAU URSZULA1986WOLSZTYNPolska
331.TERLIKOWSKI  PIOTR1985WOLSZTYNPolska
332.HUBAR DAMIAN1990POZNAŃPolska
333.WOJDOWSKA ANNA1992POZNAŃPolska
334.ŚMICHURSKI KACPER1998ZALASEWOCYBINA TEAMPolska
335.ŚMICHURSKI PRZEMYSŁAW1969ZALASEWOCYBINA TEAMPolska
336.MAĆKOWIAK MAGDALENA1981POZNAŃPolska
337.MICHALIK JOANNA1982POZNAŃTHERMOD TEAMPolska
338.BEBEJEWSKA JOANNA1982DĄBROWATHERMOD TEAMPolska
339.KROTOSZYŃSKI JERZY1986RAKONIEWICETHERMOD TEAMPolska
340.WALCZAK MARCIN1975DĄBRÓWKATHERMOD TEAMPolska
341.MILOSZYK DARIA1995UTRATAPolska
342.WAŁEK  MAŁGORZATA1983PIŁAPolska
343.TOMASZEWSKI MATEUSZ1979POZNAŃPolska
344.TOMCZAK DANIEL1975KAMIONKIPolska
345.CZARNECKA-HEMPOWICZ ELŻBIETA1981POZNAŃPolska
346.POTYRALSKA EWA1980POZNAŃPolska
347.JUSZCZAK DARIUSZ1985POZNAŃPolska
348.FIJAK KAROLINA1984MUROWANA GOSLINAPolska
349.DAŁEK  ADRIANA 1989MUROWANA GOSLINAPolska
350.SZÓSTEK-PALACZ PAULA1992MUROWANA GOŚLINAPolska
351.BURZYŃSKA KATARZYNA1992MUROWANA GOŚLINAPolska
352.PALUSZKIEWICZ ANNA1969POZNAŃPolska
353.PIGULA AGNIESZKA1978POZNANPolska
354.ROSÓŁ ROMAN1970POZNAŃPARKRUN POZNAŃ/LOLEK TEAMPolska
355.BARON GRAŻYNA1954SKÓRZEWOBRAKPolska
356.KACZMAREK ŁUKASZ1990KAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECPolska
357.ZAJĄC MAGDALENA1972POZNAŃGRUPA VERBICOMPolska
358.ZAJĄC ALICJA1997POZNAŃGRUPA VERBICOMPolska
359.ŁAGODZIŃSKA IZABELA1989PLESZEWSMMPolska
360.STARCZEWSKA PATRYCJA1987PLESZEWSMMPolska
361.BUCHWALD HANNA1980CZAPURYPolska
362.PODBYLSKA MAGDALENA 1976CZAPURYPolska
363.ŁUCZAK DOROTA 1982POZNAŃPolska
364.DRGAS DOMINIKA1981POZNAŃPolska
365.TUREK KATARZYNA1976POZNAŃPolska
366.WICHNIARZ DARIA1982SWARZĘDZPolska
367.ROSTALSKI NORBERT1975SWARZĘDZPolska
368.BIAŁCZAK DOMINIKA1984KOMORNIKIDOMI&COFFEEPolska
369.CZAPIK MARTA1994ZANIEMYŚLKSA FITNESS ZONEPolska
370.SPICKER DARIA1995ZANIEMYŚLKSA FITNESS ZONEPolska
371.GONDA PATRYK1998POZNAŃPolska
372.WYREMBEK KATARZYNA1979POZNAŃPolska
373.RĄBCZEWSKA-MAZE MAŁGORZATA1985POZNAŃPRETORIUMPolska
374.JANKOWIAK ŁUKASZ1975POZNAŃPRETORIUMPolska
375.JUNICZAK BARTOSZ1985POZNAŃPolska
376.ANDRZEJAK JULITA1986ZŁOTNIKIPolska
377.SCHOENER ŁUKASZ1980POZNAŃPOGROMCY SINGLETREKÓWPolska
378.PIECHOWIAK MAREK1982POZNAŃWOJOWNICY WÓDYPolska
379.MIODUSZEWSKI ADRIAN1990WARSZAWAPolska
380.GÓRNY PIOTR1981POZNAŃPOZNAŃ SZCZEPANKOWOPolska
381.SIKORSKI RAFAŁ1975POZNAŃSMM LEGALPolska
382.MALINOWSKI JAKUB1984POZNAŃSMM LEGALPolska
383. NOWACKA ALICJA 1968KROBIAPolska
384.URBAŃSKA JOLANTA1962KROBIAPolska
385.STEFAN KINGA1985MIEJSKA GÓRKAPolska
386.CHUDA RENATA1973KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPolska
387.KONCZEWICZ SYLWIA1977KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPolska
388.KONSTAŃCZAK JOANNA1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
389.MARCINIAK-HENC ANETA1974POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
390.KARLAK ANDRZEJ1976ŚREMPolska
391.KARLAK MAŁGORZATA1974ŚREMPolska
392.SŁOJEWSKI PIOTR1973POZNAŃPolska
393.PAWLAK-KOZAK ELŻBIETA1964POZNAŃPolska
394.PRZYBYŁ KATARZYNA1989PAMIĄTKOWOPolska
395.PRZYBYŁ ŁUKASZ1986PAMIĄTKOWOPolska
396.MARKIEWICZ MARCEL2000POZNAŃWWW.TRIATHLONISTA.COMPolska
397.HAREMZA MAŁGORZATA1984ŁÓDŹKUNG-FU MAŁPYPolska
398.ŚWISTEK ALEKSANDRA1990POZNAŃPolska
399.LEWICZ RAFAŁ1985SIERSZEWPolska
400.MARCZAK SYLWIA1995SIERSZEWPolska
401.RAWECKA ELWIRA1960POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
402.NOGŁY ARTUR1975MOSINAPolska
403.LECIEJEWSKA MAŁGORZATA1977ROSTWOROWOPolska
404.ŁABENDA LONIA1969ROSTWOROWOPolska
405.DYMEK ŁUKASZ1985STĘSZEWPolska
406.URBAŃSKA-DYMEK AGNIESZKA1986STĘSZEWPolska
407.BUKOWSKA AGNIESZKA1986WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
408.BURZYŃSKA JOANNA1991KRZYWIŃPolska
409.MANTYK KATARZYNA1982OBORNIKIPolska
410.ZALASZEWSKA  PAULINA 1988WĄGROWIECSUPERSPORTOWY TEAMPolska
411.WOLNIEWICZ  MATEUSZ 1987WĄGROWIECSUPERSPORTOWY TEAMPolska
412.ZAREMBA MONIKA1990POZNAŃPolska
413.KOWALCZYK JUSTYNA1995OTOROWOPolska
414.KOWALCZYK TADEUSZ1965OTOROWOPolska
415.WESOŁOWSKI PAWEŁ1984ŚREMP.W.OPolska
416.ŚLIPKO ANDRZEJ1983ŚREMSIŁA I CZOSNEKPolska
417.SIEPA KAMIL1989KOTOWOKUSOCIŃSKI BIEGAPolska
418.KURNATOWSKI PIOTR1983ŚREMSIŁA I CZOSNEKPolska
419.BĘDŹMIEROWSKI MICHAŁ1986POZNAŃPolska
420.BĘDŹMIEROWSKA JOANNA1987POZNAŃPolska
421.HOMSKA KAROLA1969WILKOWICEPolska
422.HOMSKI AREK1969WILKOWICEPolska
423.STAWICKA OLGA1997GRYFICEALPAKI TEAMPolska
424.KRAUS DAMIAN1996GRYFICEALPAKI TEAMPolska
425.GRZEŚKOWIAK WERONIKA1997KAMIONKIPolska
426.WOJNAROWSKI PIOTR1987POZNAŃPolska
427.ZAWISNA-WOJCIECHOWSKA JUSTYNA1977SWARZĘDZMIĘDZY DYŻURAMIPolska
428.SKÓRNICKI  LESZEK1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
429.CYPEL REMIGIUSZ1983BUKPolska
430.TULIŃSKA-CAŁUJEK JOLANTA1982KOMORNIKIPolska
431.LIBERSKA JOANNA1975POZNAŃPolska
432.MRUGALSKA MAGDALENA 1989ZALASEWOPOZNAN*KONTAKTPolska
433.KONIECZNY WALDEK1989DOLSKKUSOCIŃSKI BIEGAPolska
434.LIPINSKI ZBIGNIEW1979POZNANNIGHT RUNNERSPolska
435.PASZKIET  KAROLINA 1980WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
436.ZIELIŃSKA  LIDIA1972WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
437.BARTOCHOWSKI ŁUKASZ1981POZNAŃPolska
438.JEDUT JUSTYNA1984POZNAŃPolska
439.NOWAK KRZYSZTOF1997POZNAŃPolska
440.GLINKA NATALIA1994BUKPolska
441.PAWLAK HANNA1982BUKPolska
442.FORNAL PATRYK1983POZNAŃPolska
443.STODULSKA ALEKANDRA1999LESZNOPolska
444.SMOLIBOWSKA ADRIANNA1974LESZNOPolska
445.KACZMAREK MATEUSZ1989GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
446.ŁAGANOWSKA EWA1969SWARZĘDZSWARZĘDZPolska
447.BANASZAK PATRYCJA1985POZNAŃPOZNAŃPolska
448.STANKOWSKA ANTONINA1980POZNAŃPolska
449.WOŹNIAK MONIKA1981POZNAŃPolska
450.PAWLAK DOROTA1982WOJNOWICEPolska
451.BARTKOWIAK JUSTYNA1991WOJNOWICEPolska
452.CIEŚLIŃSKA ANNA1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
453.SURDYK ALEKSANDRA1994SZAMOTUŁYGEGOPolska
454.SOBKOWIAK MATEUSZ1989ZAKRZEWOPolska
455.GRACZYK ROBERT1971SWARZĘDZSAMOTNY BIEGACZPolska
456.RAJSKA-MIRKA LILIANA1979POZNAŃPolska
457.GROMYSZ DOROTA1979POZNAŃPolska
458.LIPSKA MALGORZATA1986CZARNKÓWNIEZRZESZONYPolska
459.KINA MARIUSZ1986CZARNKÓWNIEZRZESZONYPolska
460.GĄDEK ŁUKASZ1986POZNAŃPolska
461.CZAPLEJEWICZ KATARZYNA1976MOSINAPolska
462.SUCHODOLSKA IZABELA1991WRZEŚNIAPolska
463.SUCHODOLSKI ADRIAN1988WRZEŚNIAPolska
464.NAROŻAŃSKA JUSTYNA1995POZNAŃPolska
465.PAWEŁEK JOANNA1994POZNAŃPolska
466.TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNANCCR POZNANPolska
467.TOMASZEWSKA BARBARA1988POZNANCCR POZNANPolska
468.WOSIŃSKA MAŁGORZATA1995ŚREMPolska
469.BARTKOWIAK MATEUSZ1991ŚREMPolska
470.NOWICKI ADAM 1988WRZEŚNIAPolska
471.STASZAK ARLETA 1992WRZEŚNIAPolska
472.STAWSKI MATEUSZ1992PRZEŹMIEROWOPolska
473.PAJCHROWSKI DARIUSZ1986PRZEŹMIEROWOPolska
474.CIESIELSKI TOMASZ1968GNIEZNOKLUB BIEGACZA ZAWAŁPolska
475.HERNES MACIEJ1981POZNAŃPolska
476.POĆ MAGDALENA1986POZNAŃPolska
477.MAJDA-KONIECZNA ALICJA1987POZNAŃPolska
478.STRUGAŁA  RAFAŁ1977POZNAŃPolska
479.STRUGAŁA  EWA1983POZNAŃPolska
480.PSZONKA PIOTR1982POZNAŃPolska
481.MAŃKOWSKA ADRIANA1987OBORNIKIROSSBIEGANIPolska
482.MROZIŃSKA EWA1964POZNAŃMARSZ PO ZDROWIEPolska
483.MROZIŃSKI PAWEŁ1965POZNAŃMARSZ PO ZDROWIEPolska
484.WACHOWSKI PIOTR1970KORONOWOPolska
485.JÓSKOWIAK MONIKA1983KOMORNIKIPolska
486.BOROWIEC KINGA1982DASZEWICEPolska
487.POŁKA BŁAŻEJ1988ZBĄSZYŃPolska
488.LEŚNA NATALIA1986MUROWANA GOŚLINAPolska
489.MICHAŁOWSKI DOMINIK1988MUROWANA GOŚLINAPolska
490.NASKRĘT DARIUSZ1979MUROWANA GOŚLINAPolska
491.GRALEWICZ MAGDALENA1977MUROWANA GOŚLINAPolska
492.ŻABKO JAROSŁAW1966POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
493.ROSIK SEBASTIAN1986POZNAŃPolska
494.WESOŁOWSKI PATRYK1989POZNAŃPolska
495.OLEKSY PATRYCJA1993POZNAŃPolska
496.REIMAN AGNIESZKA1981POZNAŃPolska
497.JANIAK MAGDALENA 1988POZNAŃPolska
498.ADAMCZYK EWA1994POZNAŃPolska
499.OBASSEY THOMAS1979POZNANPoland
500.KAMIŃSKI PAWEŁ1988POZNAŃPolska
501.BUCZYŃSKI TOMASZ1984POZNAŃPolska
502.WÓJCIK PAULINA1989POZNAŃPolska
503.NOŻEWNIK JAKUB1985POZNAŃWESTMONTPolska
504.WALTER KAROL1989KOKOSZCZYNPolska
505.MAGDZIAREK ARTUR1985PUSZCZYKOWOPolska
506.DZIERBUNOWICZ AGNIESZKA1989POZNAŃKRAVMAGA 360Polska
507.RAUSCH JAKUB1989POZNAŃKRAVMAGA 360Polska
508.SOŁTYS MILENA1991OBORNIKIPolska
509.CHMIELEWSKI LESZEK1982POZNAŃFABRYKA FORMYPolska
510.MAĆKOWSKA MAGDALENA1976WIĘCKOWICEPolska
511.MARCINKOWSKI MIKOŁAJ1989GAJPolska
512.SZCZEPEK WERONIKA1988POZNAŃPolska
513.MORKA ANITA1979OBORNIKIPolska
514.ZIĘCIAK KAROLINA1986POZNAŃPolska
515.SCHMIDT JACEK1966POZNAŃPolska
516.PRZYMUS ADRIANNA 1993WRZEŚNIAPolska
517.STANKOWIAK PRZEMYSŁAW 1988WRZEŚNIAPolska
518.MATUSZAK MONIKA1987POZNAŃPolska
519.SZYMKOWIAK MACIEJ1986POZNAŃPolska
520.WIKA PAULINA1996POZNAŃPolska
521.BUTRYŃSKI ŁUKASZ1984WAŁCZKORONA WAŁCZPolska
522.WIECZERZYCKA OLGA1990POZNAŃPoland
523.HERRERA YARI1978POZNAŃChile
524.MIELCZAREK PIOTR1979POZNAŃPOGROMCY SINGLETRAKÓWPolska
525.DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPolska
526.WIŚNIEWSKA JOANNA1976BOLECHOWO OSIEDLEPolska
527.MAJCHRZAK MONIKA1980ŚREMPolska
528.MAZURKIEWICZ MONIKA1982NOWY TOMYŚLPolska
529.JENDRUCH MATEUSZ1988KUŚLINPolska
530.GASSEM MONIKA1977KUŚLINPolska
531.GÓRAJ JACEK1993POZNAŃGFT POLSKAPoland
532.TOMCZAK KAROL1983POZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPolska
533.SOJKIN WIOLETA1979POZNAŃPolska
534.SOJKIN TOMASZ1983POZNAŃPolska
535.SMUŁKA ANNA1984POZNAŃPolska
536.MIKULSKI DARIUSZ1978POZNAŃPolska
537.LUDWICZAK ADAM1984POZNAŃPolska
538.IGNASZAK MAGDALENA1984CZEMPIŃMAGIEL RUNNING TEAMPolska
539.JAJUGA MICHAŁ1980CZEMPIŃMAGIEL RUNNING TEAMPolska
540.SKOTARCZAK ŁUKASZ1984POZNAŃPolska
541.MIELCZAREK LIDIA1985PALĘDZIEPolska
542.LATKOWSKI WOJCIECH1976POZNAŃPolska
543.PLÓTA ŁUKASZ1989POZNAŃPolska
544.MIKOŁAJCZAK URSZULA1987POZNANDREVNY KOCURPolska
545.KRUK ANNA1979POZNANDREVNY KOCURPolska
546.MARCHLEWSKA ANETA1978MANIECZKIPolska
547.MARCHLEWSKI MACIEJ1976MANIECZKIPolska
548.ROSZAK ROBERT1978MANIECZKIOSP ŚREMPolska
549.ROSZAK HANNA1982MANIECZKIOSP ŚREMPolska
550.WŁODARCZAK MARTA2000POZNAŃPolska
551.ZOWCZAK DOROTA1983POZNAŃPolska
552.PELANT KATARZYNA1975ROSNÓWKOPolska
553.PELANT RYSZARD1975ROSNÓWKOPolska
554.GROCHOLEWSKI  TOMASZ 1970POZNAŃPolska
555.GROCHOLEWSKA  GRAŻYNA 1971POZNAŃPolska
556.NIEWIADOMSKI MATEUSZ1986POZNAŃPolska
557.KRAWCZYK PRZEMYSŁAW1994SŁUPSKPolska
558.SZCZUKOCKI MARCIN1994SŁUPSKPolska
559.JANUSZKIEWICZ  HANIA1985POZNAŃPolska
560.ZDANOWSKI DAWID1991POZNAŃSABBRA CADABRAPolska
561.WAWRZYNIAK PIOTR1992BOJANOWOART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI OPERA POZNAŃPolska
562.DZWONKOWSKA ALEKSANDRA1990BOJANOWOART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI OPERA POZNAŃPolska
563.BIERNAT RAFAŁ1976KROSINKOMOSINA BIEGAPolska
564.PIOTROWSKI PRZEMEK1971POZNAŃPolska
565.JARCZYŃSKA ANNA1966ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPolska
566.JARCZYŃSKI SŁAWOMIR1965ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPolska
567.ŁUKSZA KRZYSZTOF1997ZAKRZEWOPolska
568.GOŁASKA SYLWIA1978ZAKRZEWOPolska
569.JURGA-KĄKOL EWA1983KOŚCIANPolska
570.NOWAK JAKUB1987ŚREMCIEMNA STREFAPolska
571.KĄKOL ŁUKASZ1981KOŚCIANPolska
572.JANKOWSKI DAWID1982SKRZYNKIPolska
573.PILUJSKI MICHAŁ1982SKRZYNKIPolska
574.LASOTA BEATA1976SKÓRZEWOPolska
575.LASOTA ARTUR1975SKÓRZEWOPolska
576.MUSIAL JAROSLAW1978POZNANXXXPolska
577.NOWICKI MARCIN1980POZNANXXXPolska
578.LISIAK KAROLINA1979POZNAŃPolska
579.LISIAK PATRYK1981POZNAŃPolska
580.PILUJSKA AGNIESZKA1983SKRZYNKIPolska
581.KAROLCZAK MICHAŁ1976POZNAŃPolska
582.KEPING  MACIEJ 1986WALERIANOWOPolska
583.SZABELA TOMASZ1991POZNANPolska
584.MATECKI MARIUSZ1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
585.ŚWITAŁA EWA1995MICHORZEWKOPolska
586.FAJKOWSKA SYLWIA1978POZNAŃPolska
587.BOROWIAK MAGDALENA 1981PIŁAPIŁAPolska
588.POTERAŁA MICHAŁ1980PIŁAPIŁAPolska
589.SPRINGER PAULINA1982KAŹMIERZPolska
590.MACIASZEK AGNIESZKA 1981KAŹMIERZPolska
591.PLASZCZAK BOGUMIŁA1980TULCEPolska
592.PLASZCZAK JAROSŁAW1974TULCEPolska
593.SAPLETA  ADAM 1992ŚREMPolska
594.KASPRZAK KAMIL1988ŚREMPolska
595.DRABER PIOTR1991POZNAŃBIEGACZE CELEBRYCIPolska
596.KASPROWICZ MARTA1991POZNAŃBIEGACZE CELEBRYCIPolska
597.BURAKOWSKI ARKADIUSZ1990ŻODYŃPolska
598.RAPICKA ANNA1996ŻODYŃPolska
599.FILIPKOWSKI ŁUKASZ1976POZNAŃPolska
600.BARTLEWICZ MATEUSZ2000WILKOWICEPolska
601.BARTLEWICZ EWA1976WILKOWICEPolska
602.PAWŁOWSKI WOJCIECH1990POZNAŃSCHAPANI.PLPolska
603.KRZYŻAŃSKA ANNA1985TARNOWO PODGÓRNEPolska
604.ROGALSKI PRZEMYSŁAW1981SZCZYTNIKISZCZYTNIKIPolska
605.ROGALA KRZYSZTOF1994PŁOCKKIBOLE W BIEGUPolska
606.WOJTOWICZ  SYLWIA1986POZNAŃPolska
607.BĄCZYK AGNIESZKA1979KÓRNIKPolska
608.JAGODZIŃSKA ANNA1984GNIEZNOJAGODA TEAMPolska
609.JAGODZIŃSKI MARCIN1984GNIEZNOJAGODA TEAMPolska
610.KONIECZNA AGNIESZKA1989POZNAŃPolska
611.URBAŃSKA LIDIA 1975CZERWONAKPolska
612.ORŁOWSKA DOMINIKA1991POZNAŃJUNIKOWO TEAMPolska
613.NOWICKI MATEUSZ1991POZNAŃJUNIKOWO TEAMPolska
614.STASIK SONIA1993JASINPolska
615.MICHAŁOWSKA ANNA1986POZNAŃPolska
616.JANIAK LILIANA1980POZNAŃPolska
617.MARCINKOWSKA BEATA1983OBORNIKI WLKPRAJBUD OBORNIKIPolska
618.PIECHOCKI LESZEK1989OBORNIKI WLKPRAJBUD OBORNIKIPolska
619.SKRZYPCZAK MACIEJ1980WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
620.ZATAJ ZDZISŁAW1956POZNAŃPolska
621.GRZEGOREK GROTA EWA1979SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIPolska
622.GROTA ARTUR1977SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIPolska
623.HILARY RAFAŁ1976ŚREMHORNY HORNETSPolska
624.SIEPIELSKI ŁUKASZ1983POZNAŃPolska
625.PASTERNAK MARIA1975POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPolska
626.NOWACKA WIOLETTA 1987CYKPolska
627.BOŻKIEWICZ PATRYCJA1980MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPolska
628.WALKOWIAK BARTOSZ1985POZNAŃPolska
629.WIZA GRZEGORZ1990GÓRAPolska
630.KĄKOLEWSKA ELŻBIETA1973MŁODASKOPolska
631.KĘSY MONIKA1995OBORNIKIKĘSY TEAMPolska
632.KĘSY ANIA1972OBORNIKIKĘSY TEAMPolska
633.PIECZYŃSKI SZYMON1986POZNAŃPolska
634.MATYŃKA JOANNA1991POZNAŃPolska
635.BROMBEREK ŁUKASZ1983OBORNIKIOBORNIKIPolska
636.WICZEWSKI GRZEGORZ1976POZNAŃWICIU BIEGAPolska
637.MATYSIAK KAROL1974POZNAŃOLDSCHOOL HOOLIGANSPolska
638.KAŻMIERCZAK MARCIN1976POZNAŃOLDSCHOOL HOOLIGANSPolska
639.SŁAWICZ MARCIN1965POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
640.BRĘCZEWSKI LESZEK1983POZNAŃPolska
641.KUREK MILENA1989POZNAŃPolska
642.ŚMIGIELSKA  AGATA1987POZNANPolska
643.TEREBELSKA KARINA1979MUROWANA GOŚLINAPolska
644.NASKRĘT MARIUSZ1975RACOTPolska
645.KĘSY HANNA1987POZNAŃPolska
646.DEMBSKI GRZEGORZ1977PLEWISKAPolska
647.DEMBSKA ANNA1976PLEWISKAPolska
648.PUZANÓW KATARZYNA1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
649.PUZANÓW AGNIESZKA1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
650.KACZMAREK EMILIA1991GNIEZNOTWIXYPolska
651.KĘDZIERSKA ANDŻELIKA1994ŚREMRUNNERS POWER ŚREMPolska
652.CHUDZIŃSKI MICHAŁ1976ŚREMRUNNERS POWER ŚREMPolska
653.KOŁODZIEJSKA JOANNA1980POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPolska
654.ZAGŁOBA  ERYKA1986POZNAŃPolska
655.GRZEGORZEWSKA BEATA 1981POZNAŃPolska
656.KUBACKA BARBARA1993POZNAŃPolska
657.GOŹDZIK  ANNA 1990POZNAŃPolska
658.KMIECIAK MAGDALENA1986POZNAŃPolska
659.MICHAŁOWSKA EWA1981POZNAŃPolska
660.POLOWCZYK DANIEL1983GÓRABRAKPolska
661.KRAWCZYK JAKUB1990GÓRABRAKPolska
662.HYBŚ DANIEL1982POZNAŃT-MOBILE RUNNING TEAMPolska
663.PIECZYŃSKA DOROTA1961OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPolska
664.PIECZYŃSKI WOJCIECH1959OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPolska
665.MIKOŁAJCZYK MICHAŁ1984POZNAŃSABBRA CADABRAPolska
666.ŻAK RENATA1973POZNAŃPolska
667.KORNACKI MACIEJ1993CHOCZPolska
668.KORNACKA ELŻBIETA1964CHOCZPolska
669.ŚRON SYLWIA1977MIEDZYRZECZ1974Polska
670.DUBINO TOMASZ1974MIEDZYRZECZ1974Polska
671.SZAFRANIEC TOMASZ1974MIEDZYRZECZ1974Polska
672.ŁUCZAK DANUTA1991KORZKWYPolska
673.ZIĘBA PIOTR1968ROKIETNICAPolska
674.GUZIELAK-ZIĘBA NATASZA1976ROKIETNICAPolska
675.SKULSKA-SALITA BARBARA1963GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
676.KAFTAŃSKI  TOMASZ1977POZNAŃPolska
677.NOWAKOWSKA ELŻBIETA1985KOMORNIKIPolska
678.NOWAKOWSKI RAFAŁ1984KOMORNIKIPolska
679.MARKIEWICZ- NOWAK MATYLDA1985ŚRODA WIELKOPOLSKADETAILLING SHOPPolska
680.MARKIEWICZ AGATA1989ŚRODA WIELKOPOLSKADETAILLING SHOPPolska
681.LAWIŃSKA MAŁGORZATA1966POZNAŃBIEGAM BO LUBIĘPolska
682.RUDNICKA MILLENA1980SWARZĘDZPolska
683.SZULC EWA1960SWARZĘDZPolska
684.STAŃCZYK JÓZEF1956DACHOWADACHOWA TEAMPolska
685.KUKURENDA NATALIA1976DACHOWADACHOWA TEAMPolska
686.ZWIERZYŃSKA KATARZYNA1987POZNAŃPolska
687.MILEJ DOMINIKA1992POZNAŃPolska
688.PRZYBYLAK AGATA1975POZNAŃPolska
689.WOGA ANDRZEJ1965POZNAŃPolska
690.KOZŁOWSKI WALDEMAR1966POZNAŃPolska
691.SCHMIDT JUSTYNA1975POZNAŃPolska
692.SKUBISZAK ANDRZEJ1966POZNAŃBRODEX TEAM SWARZĘDZPolska
693.KLUZA TOMASZ1982MOGILNONIGHT RUNNERSPolska
694.ZDANOWSKA JOANNA1975KOBYLNIKIENDUHUB.COMPolska
695.BALCEREK MIKOŁAJ1989KOSTRZYNKOSTRZYNPolska
696.FALIŃSKA KATARZYNA1981MUROWANA GOŚLINAPolska
697.DZILNE WOJCIECH1973SKÓRZEWOSKÓRZEWO BIEGAPolska
698.DZILNE MAGDALENA1977SKÓRZEWOSKÓRZEWO BIEGAPolska
699.PEROŃSKA ALICJA1991POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
700.PRĘDKI ROBERT1971DREZDENKOFSD RUNPolska
701.SPIŻAK AGNIESZKA1981OSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKUPolska
702.PIETRZAK-DYBÓL ILONA1978OSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKUPolska
703.PIETRASIAK MAŁGORZATA1956POZNAŃUKS CITYZEN_BE3Polska
704.ZAWADA ADAM1972GRUSZCZYNPolska
705.KĘSY MATEUSZ1989POZNAŃPolska
706.KACZMAREK MARIUSZ1960POZNAŃPolska
707.ROSZYK TOMASZ1979POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
708.AUGUSTYNIAK  NATALIA1985ROKIETNICAPolska
709.PIGLA KAROLINA1995KUŚLINPolska
710.STANKOWIAK RAFAŁ 1968KAMIONKIPolska
711.STANKOWIAK EWA AGATA1968KAMIONKIPolska
712.KMIECIAK JAROSŁAW1974POZNAŃLIPOWA ALEJAPolska
713.NASKRĘT PRZEMYSŁAW 1980RACOTPolska
714.ZIĘCIAK MAREK1956STARGARDPolska
715.DUDŹ PAWEŁ1989SZCZECINEKPolska
716.DANIELCZYK DAWID1993POZNAŃPolska
717.KACZMAREK ŁUKASZ1993POZNAŃPolska
718.SOCHACZEWSKI ŁUKASZ1984POZNAŃPolska
719.SOBIECH KAROL1982POBIEDZISKANIGHT RUNNERSPolska
720.SOBIECH NATALIA1987POBIEDZISKANIGHT RUNNERSPolska
721.JAGIELSKI ŁUKASZ1983LESZNOHOTEL SUŁKOWSKIPolska
722.ZIĘTKIEWICZ DAMIAN1981GOLINAROZPĘDZENI WIATREM GOLINAPolska
723.ZIĘTKIEWICZ MARCIN1978GOLINAROZPĘDZENI WIATREM GOLINAPolska
724.BONAWENTURCZYK BARTOSZ1991POZNAŃPolska
725.TUROWSKI ŁUKASZ1984POZNAŃKLUB BIEGACZA EUROPolska
726.KOSZAL JAREK1966POZNAŃPolska
727.BOROWCZYK PRZEMYSŁAW1984KOŚCIANPolska
728.LINKA IZABELA1980KOŚCIANPolska
729.PODHORECKA MARTA1986POZNAŃRÓŻOWE PANTERYPolska
730.BIAŁOSKÓRSKI JAKUB1993MIELNOPolska
731.JARMUŻEK BARBARA1974DOPIEWOPolska
732.GRAJEK KINGA1976LUSOWOPolska
733.FĄDERSKA MAGDALENA 1976LUSOWOPolska
734.WILIŃSKI MARIUSZ1983POZNAŃMISIO&TROLLPolska
735.URBAN ANNA1986POZNAŃMISIO&TROLLPolska
736.WOJTKOWIAK MARTA1985WOLSZTYNPolska
737.MARCINKOWSKA KATARZYNA 1988GAJPolska
738.KOCIAŁKOWSKA ANNA1992GAJPolska
739.GRZYBEK BARTOSZ1978LUBOŃFORTECAPolska
740.GRZYBEK ARTUR1973LUBOŃFORTECAPolska
741.KAŹMIERCZAK MIKOŁAJ1981POZNAŃPolska
742.BASIŃSKI MARCIN1974PACZKOWOKĘSY TEAMPolska
743.MUSZYŃSKA MAŁGORZATA1990SULĘCINEKRÓŻOWE PANTERYPolska
744.ZUGEHOER ZBIGNIEW1974POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPolska
745.KOMIN EWA1979POZNAŃRÓŻOWE PANTERYPolska
746.ŁYSIAK ZOFIA1993POZNAŃPolska
747.KOSTECKA KLAUDIA1995GNIEZNOPolska
748.FISCHER FILIP1995GNIEZNOPolska
749.CZUMAK MAGDALENA1992STARGARDSTARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMPolska
750.KUCZMAJA GRZEGORZ1988LUBOŃGRZEGORZKUCZMAJA.PLPolska
751.TABAT BARTOSZ1984MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPolska
752.WITT KINGA1991POZNAŃPOZNAŃPolska
753.KRZYŻANIAK ILONA1977POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPolska
754.FELKEL EWA1973POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPolska
755.GIZELSKA AGNIESZKA1971POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPolska
756.NADOBNIK ZUZANNA1997KAŹMIERZWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPolska
757.NADOBNIK BEATA1972KAŹMIERZWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPolska
758.LESZCZYŃSKI PIOTR1970POZNAŃNOWE MIASTO TEAMPolska
759.JANUSZ DAMIAN1980POZNAŃLION GROUPPolska
760.WYSTĘPSKI JANUSZ1972GNIEZNODRUŻYNA SZPIKU/KB MANIAC POZNAŃPolska
761.OLSZEWSKI KAJETAN1988 CZERWONAKNASTKA GWIAZDKAPolska
762.KĘSIK ŁUKASZ1986 CZERWONAKNASTKA GWIAZDKAPolska
763.SZYMAŃSKI MICHAŁ1996JASIEŃPolska
764.MAKIEŁA KATARZYNA1976POZNAŃPKP S.A.Polska
765.STURMA EWA1984POZNAŃPKP S.A.Polska
766.OLEJNICZAK MARCIN1983POZNAŃPKP S.A.Polska
767.MICHALAK ARTUR1992POZNAŃPKP S.A.Polska
768.SMOLIŃSKI PAWEŁ1961POZNAŃPKP S.A.Polska
769.DUŻEWSKA MONIKA1988POZNAŃPKP S.A.Polska
770.MIETLIŃSKI MIKOŁAJ1980POZNAŃPKP S.A.Polska
771.TERLECKA JUSTYNA1982POZNAŃPolska
772.SOBIAK  JAROSŁAW 1979POZNAŃPolska
773.CZAJKA AGNIESZKA1976POZNAŃPolska
774.NADOLNY  JAKUB 1997SWARZĘDZPOZNAŃ HUSSARSPolska
775.DEPA MARIANNA1998SWARZĘDZPOZNAŃ HUSSARSPolska
776.GRAMACKI PAWEL1984POZNAŃTATA ARMATA TEAMPolska
777.KWIATKOWSKI RADOSŁAW1989POZNAŃPolska
778.BUŚKO KATARZYNA1988SWARZĘDZSWARZĘDZ / KAŹMIERZPolska
779.BUŚKO TOMASZ1980SWARZĘDZSWARZĘDZ / KAŹMIERZPolska
780.CICHOWLAS MARCIN1978ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
781.STACHOWIAK KRZYSZTOF1993POZNAŃPolska
782.FRĄCEK ŁUKASZ1980ZBĄSZYŃPolska
783.FRĄCEK MARZENA1984ZBĄSZYŃPolska
784.BANACH KAROLINA1980WĄGROWIECMAMY BIEGAMY&BJEGAJACY WĄGROWIECPolska
785.MUZSIK BOŻYDAR1986POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPolska
786.TACIAK SEBASTIAN1976POZNAŃANTONINEK POZNAŃPolska
787.REMBIELAK-TACIAK ANNA1977POZNAŃANTONINEK POZNAŃPolska
788.WOŹNA AGATA1989POZNAŃPolska
789.BARTKOWIAK GRZEGORZ1963POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
790.FOLTYNIAK PATRYK1994POZNAŃDS 2Polska
791.ROŻNIATA SYLWIA1996POZNAŃDS 2Polska
792.ZDROJEWSKI ROBERT1988WITKOWOWITKOWO BIEGAPolska
793.PLECAN EWA1988POZNAŃPolska
794.FIGLEWSKA RENATA1983POZNAŃPolska
795.MACHNIK MIKOŁAJ1997PAMIĄTKOWOPolska
796.WAWRZYNIAK MAŁGORZATA1968POZNAŃPOZNAŃ ANTONINEKPolska
797.KRUPKA RADOSŁAW1994POZNAŃDS 2Polska
798.TERPIŃSKA KARINA1996POZNAŃDS 2Polska
799.NOWACKI PIOTR1988SWARZEDZPolska
800.DINOS KATARZYNA1976POZNAŃPolska
801.WISNIEWSKI ANDRZEJ1975PLEWISKAF.C.PLEWISKAPolska
802.DALASZYNSKI MARCIN1980PLEWISKAF.C.PLEWISKAPolska
803.MATUSZEWSKI MACIEJ1978RAKONIEWICENIAGARA FITNESS RAKONIEWICEPolska
804.MATUSZEWSKI MARIUSZ1974RAKONIEWICENIAGARA FITNESS RAKONIEWICEPolska
805.NOWAK JAKUB1994POZNAŃPolska
806.OSTAJEWSKA KAROLINA1998LWÓWEKOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUPolska
807.BINEK BRYGIDA1960POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPolska
808.MIERZWA KLAUDIA1997ROKIETNICA??\'S ???Polska
809.SIWCZAK AGNIESZKA1989ROKIETNICA??\'S ???Polska
810.MAJER MAGDA 1987BYDGOSZCZPolska
811.SZEFKA KUBA1986BYDGOSZCZPolska
812.BUKOWSKI ARKADIUSZ1976OBORNIKIFTI TRI TEAM OBORNIKIPolska
813.NOWAK ROMAN1972WIĘCBORKPolska
814.CAP PAULINA1991POZNAŃPolska
815.DEGÓRSKI KRZYSZTOF1987POZNAŃPolska
816.JÓZEFOWSKI ARTUR1982KAMIONKIPolska
817.KOZIELCZYK JAKUB1987POZNAŃPolska
818.ORZECHOWSKI JACEK1995POZNAŃNOWE CIAŁO- NOWE ŻYCIEPolska
819.GABRYCH MARTYNA1996POZNAŃNOWE CIAŁO- NOWE ŻYCIEPolska
820.RADZIŃSKA PAULINA1996STRZAŁKOWOPolska
821.WOŹNIAK PIOTR1986STRZAŁKOWOPolska
822.POCZEKAJ PATRYCJA1992POZNAŃPIĄTKOWONABIEGOWOPolska
823.GALIŃSKI MICHAŁ1993POZNAŃPIĄTKOWONABIEGOWOPolska
824.GUMINIAK ALEKSANDRA1988POZNAŃSMMPolska
825.POTOCKA URSZULA 1980KOŚCIANSIOSTRY ZPolska
826.ZIEMNIAK MAŁGORZATA1985KOŚCIANSIOSTRY ZPolska
827.ADAMSKI ŁUKASZ 1983KOŚCIANBEJOTYPolska
828.ROSZAK ALBERT1978KOŚCIANBEJOTYPolska
829.SŁOWIŃSKA WERONIKA1986POZNAŃPolska
830.PRZYBYLAK MARIUSZ1986POZNAŃPolska
831.GRABOWSKA MARTA1980KAMIONKIPolska
832.GUTKOWSKA KATARZYNA1979KAMIONKIPolska
833.AĆIMOVIĆ SNEŻANA1978SZAMOTUŁYPolska
834.KUROPIESKA NATALIA1989SZAMOTUŁYPolska
835.OBARA ŻANETA1976NEKLAACTIVE NEKLAPolska
836.TRITT ANDRZEJ1981KOZIEGŁOWYPolska
837.GUMIENNY KAMIL1987KOBYLNICANIGHT RUNNERSPolska
838.BELA MONIKA1975KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPolska
839.BIEGAŁA PAULINA1979KROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPolska
840.WOJCIECHOWSKA-HRYCYK AGATA1968KOŁOBRZEGPolska
841.KRZYŻOSIAK AGNIESZKA1976KOŁOBRZEGPolska
842.KUDLIŃSKA ALINA1967SWARZĘDZMYLASECZKIPoland
843.KUDLIŃSKA EWA1988SWARZĘDZMYLASECZKIPolska
844.BOBER RAFAŁ1981WARSZAWAPolska
845.JASTRZĘBSKI RADEK1979POZNAŃPolska
846.JABŁOŃSKI PAWEŁ1979ŚREMPolska
847.GRACZ-JABŁOŃSKA JULIA1982ŚREMPolska
848.PIECHOWIAK PIOTR1969POZNAŃ1969Polska
849.FRANZKOWIAK ADAM1973POZNAŃŚFAGRY I SPÓŁKAPolska
850.BIAŁEK MICHAŁ1981POZNAŃŚFAGRY I SPÓŁKAPolska
851.KURENDA ADAM1976POZNAŃPolska
852.SOJKIN KRZYSZTOF1955POZNAŃPolska
853.BOROWSKI MARCIN1977SZCZYTNIKIMIND GROUPPolska
854.ROTNICKA SARA1997LUBOŃPolska
855.BRĘK ANNA1986CZEMPIŃPolska
856.SOLARZ ANGELIKA1980CZEMPIŃPolska
857.OLIWIECKI JAKUB1980POZNAŃPolska
858.HEDZIELSKA WERONIKA1998GOLĘCZEWOPolska
859.HEDZIELSKI RAFAŁ1974GOLĘCZEWOPolska
860.WACHOWICZ TOMASZ1992MIĘDZYRZECZPolska
861.KOZAK MATEUSZ1992MIĘDZYRZECZPolska
862.SZYMAŃSKI ALEKSANDER1972LUBOŃANITA BIEGA Z OLEKSYMPolska
863.SZYMAŃSKA ANITA1998LUBOŃANITA BIEGA Z OLEKSYMPolska
864.CZUB ŁUKASZ1978KOMORNIKIPolska
865.MACIĄG IWONA1988BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
866.NIKODEMIAK JAROSŁAW1976SWARZĘDZKLASSZPOTPolska
867.BARTOSIK DANIEL1981LESZNODRUŻYNA SZPIKUPolska
868.RATAJCZYK ANNA1981ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPolska
869.RUTKOWSKI ŁUKASZ1989BYDGOSZCZPolska
870.ŻAK PIOTR1970POZNAŃBRAKPolska
871.MIŁEK INGA1976ŚREMPolska
872.MIŁEK IRENEUSZ1974ŚREMPOLSKA
873.WOJNAROWSKI MICHAŁ1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
874.KUCHARSKI JACEK1978SWARZEDZPolska
875.MARCINIAK CHRISTIAN1997ŚMIGIELPolska
876.MARCINIAK CHRISTIAN1969ŚMIGIELPolska
877.MALIŃSKI ARTUR1992JANIKOWORED FITNESSPolska
878.STROIWĄS NATALIA1990ŚRODA WIELKOPOLSKAKOBIETY BIEGAJĄPolska
879.JAGŁA KAMIL1996POZNAŃKU AZS UEPPolska
880.OGRODNICZAK JAKUB1992GOLENIÓWPolska
881.MAŁYSZKA KACPER1993POZNAŃPolska
882.KUCHARSKI PIOTR1963POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPolska
883.KUBICKI MARCIN1996POZNAŃPolska
884.OLDENBURG TIM1980POZNANNIGHT RUNNERSGermany
885.BUDZINOWSKI RAFAŁ1994POZNAŃPolska
886.LEOPOLD  PIOTR1994KOŹMIN WIELKOPOLSKIPolska
887.JANULEWICZ MARCIN1994KOŹMIN WIELKOPOLSKIPolska
888.ROGALA ANDRZEJ1954POZNAŃPolska
889.STACHOWSKA MALGORZATA1989POZNANPolska
890.SOBIECH MARCIN1988KOŚCIANPolska
891.MIŁAN URSZULA1990LWÓWEK ŚLĄSKISPARTAPolska
892.MATKOWSKI PAWEŁ 1989LWÓWEK ŚLĄSKISPARTAPolska
893.KOŁODZIEJSKI TOMASZ1969POZNAŃGINASOPolska
894.NIECHAJCZYK JACEK1977POZNAŃYETITEAMPolska
895.IMBIEROWICZ ROBERT1969BRANNOPolska
896.TOMALA MONIKA1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
897.BOBROWSKA ANNA1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
898.SZALKOWSKA DOMINIKA1985RAWICZROZBIEGANY RAWICZPolska
899.KUPCZYK RAFAŁ1980RAWICZROZBIEGANY RAWICZPolska
900.WRÓBEL MAŁGORZATA 1976MIEJSKA GÓRKAPolska
901.MADEJ JAKUB1994KOSZALINPolska
902.STRUCH MARTYNA1994KOSZALINPolska
903.GŁUCHY MIKOŁAJ1994POZNAŃPolska
904.KNAPIK DIONIZY1995TRZCINICAPolska
905.RYBAK RAFAŁ1982KOZIEGŁOWYPolska
906.HULEWICZ WIOLETA1975WRZEŚNIASTOWARZYSZENIE POMAGAM AKTYWNIEPolska
907.KAŹMIERCZAK SANDRA1999LUBOŃSANMAR TEAMPolska
908.KAŹMIERCZAK MARIUSZ1970LUBOŃSANMAR TEAMPolska
909.JANKOWSKA MAŁGORZATA1984POZNAŃPolska
910.SIERKA IZABELA1976POZNAŃPolska
911.CIERZNIAK KRZYSZTOF1980PIOTROWICEPolska
912.CIERZNIAK MONIKA1979PIOTROWICEPolska
913.FRYKOWSKA MONIKA1981TULCEPANIPolska
914.BŁASZKOWSKI DANIEL1975RAWICZBIEG RODZINNYPolska
915.BŁASZKOWSKA MARIOLA1980RAWICZBIEG RODZINNYPolska
916.RÓŻAŃSKI PIOTR1994POZNAŃPolska
917.CIERZNIAK ARKADIUSZ1969LĄDEKPolska
918.CIERZNIAK BARBARA1969LĄDEKPolska
919.GAŁECKA DAGMARA 1982BIEDRUSKOFOGTBIKESPolska
920.JENEROWICZ KATARZYNA1989BIEDRUSKOFOGTBIKESPolska
921.LESZYŃSKI ADAM1992SIEROSŁAWOGRYPolska
922.SZYPA MARCIN1982SIEROSŁAWOGRYPolska
923.PŁOSAJKIEWICZ JAKUB1977POZNAŃPolska
924.WITKOWSKA MARITA1989POZNAŃPolska
925.GABRYSZ AGNIESZKA1975POZNAŃPARKRUN POZNAŃPolska
926.WOJTCZAK ŁUKASZ1989WROCŁAWPolska
927.KOZŁOWSKI PAWEŁ1983WAŁBRZYCHPRZEŻYJ.TOPolska
928.KUKUŁKA PATRYCJA1982BOGUCINPolska
929.KUKUŁKA MAREK1975BOGUCINPolska
930.KUCHARSKA KATARZYNA1980WROCLAWPolska
931.LISIECKA MARTA1990MIŁOSŁAWPolska
932.MAJCHSZAK MONIKA1988POZNAŃDUDA CARS TP-LINK RYBCZYŃSKI BIKESPolska
933.CIEŚLAK PAWEŁ1984WOLSZTYNNIGHT RUNNERSPolska
934.REGUS BARTOSZ1990POZNAŃPolska
935.GRZESIEWICZ PATRYCJA1986ZIELONA GORAPolska
936.DORNA ARTUR1987TARNOWO PODGÓRNEBRACHOLEPolska
937.OLEJNIK KRZYSZTOF1988TARNOWO PODGÓRNEBRACHOLEPolska
938.SIERKA WIKTORIA2000POZNAŃPolska
939.CHABOWSKA KATARZYNA 1991POZNAŃPolska
940.DUDKIEWICZ WOJCIECH1984POZNAŃPolska
941.KOZAKIEWICZ EWA1996POZNAŃPolska
942.KOŹMA MICHAŁ1980POZNAŃPolska
943.NOWAK MARIUSZ1989POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPolska
944.JANIAK MARIUSZ1975POZNAŃPolska
945.NIEWIAROWSKI PAWEŁ1977PIŁA4 RUN TEAMPolska
946.URBANIAK MIKOŁAJ1986KOSCIANPolska
947.BRONIEK JUSTYNA1979POZNAŃPolska
948.KUDELA AGNIESZKA1986POZNANWILDA BIEGAPolska
949.SŁOMIŃSKI ARTUREK1984OBORNIKIPolska
950.STOCKA ANIA1987OBORNIKIPolska
951.JANOWSKI MARCIN1979POZNAŃPolska
952.CHOŁDRYCH-STRABEL OLGA1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
953.STRABEL DAREK1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
954.TOMCZAK MARCIN1985POZNAŃTRENER TRIATHLONU TEAMPolska
955.NAJDER JAROSŁAW1986SZAMOTUŁYPolska
956.NOWICKA NATALIA1986SZAMOTUŁYPolska
957.PRZYBYLSKI WALDEMAR1973ŚREMMAJKA TEAMPolska
958.GIERSZEWSKA ANNA1981SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPolska
959.DORONOWICZ KONSTANTYN1987LUBOŃDRUŻYNA SYGNITYPolska
960.EDEL DANIEL1979SZCZYTNIKIDRUŻYNA SYGNITYPolska
961.BABYSZKA FILIPINA1983BORÓWIECSYGNITYPolska
962.ŚWIĘCICKI ARKADIUSZ1978KIEKRZWINTER SWIMMING TEAM POLANDPolska
963.DOBRZYKOWSKI ŁUKASZ1984POZNAŃPolska
964.WASILEWSKA MAGDALENA1988POZNAŃPolska
965.ADAMIAK ŁUKASZ1994ŚREMPolska
966.MATCZAK PAWEŁ1968POZNAŃPolska
967.MACIĄG MAGDALENA1998BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
968.KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1985BOLECHOWO OSIEDLEPolska
969.ROMANOWSKI CAROLINE1992DUNPUMSCanada
970.SZUKAŁA DARIUSZ1980KOMORNIKIKIBOLSKI KS/ LECHITAPolska
971.KOSICKA ANNA1976102BIEGAJĄCE CHOMIKIPolska
972.GOLDMAN DOMINIKA1974102BIEGAJĄCE CHOMIKIPolska
973.CZAJKA ROBERT1972LUBOŃPolska
974.CZAJKA KATARZYNA1975LUBOŃPolska
975.GÓRCZAK ARKADIUSZ 1995BUKPolska
976.MALICKA EWA1977BISKUPICEPolska
977.MALICKI PRZEMYSŁAW1975BISKUPICEPolska
978.NAPIERAŁA JAROSŁAW1985SZAMOTUŁYTAKŻE TEGO ...Polska
979.GUZIK PRZEMYSŁAW1969POZNAŃPolska
980.ABRAMOWSKA-GUZIK ALINA1967POZNAŃPolska
981.KOMINEK NATALIA1995LISEW1995Polska
982.PNIEWSKI WITOLD1979LUBOŃPolska
983.PNIEWSKA MARTA1984LUBOŃPolska
984.TALAREK JOANNA1985POZNAŃPolska
985.MIEŚCICKA MAGDALENA1980POZNAŃTRENERTRIATHLONU.PLPolska
986.MIEŚCICKI ŁUKASZ1980POZNAŃTRENERTRIATHLONU.PLPolska
987.KASPRZYK KRZYSZTOF1976LUSÓWKOPolska
988.CROMA ANIA1986POZNAŃPolska
989.RYCHLEWSKI BARTOSZ1975POZNAŃPolska
990.NOWICKI TOMASZ1986WRZEŚNIASTOWARZYSZENIE POMAGAM AKTYWNIEPolska
991.KOŚCIŃSKI TOMASZ1949POZNAŃPolska
992.GWIZDAŁA JOLANTA1970POZNAŃPolska
993.KANIA IWONA1980KRUSZWICAPolska
994.KRZEWINA MACIEJ1981KRUSZWICAPolska
995.BASIŃSKA MARTA1995PACZKOWOKĘSY TEAMPolska
996.PRZEKOP IWONA1976POZNAŃSYGNITYPolska
997.NOWAK DARIUSZ1975POZNAŃPolska
998.RĘBISZ MAGDALENA1990CHEŁMPolska
999.USYDUS NATALIA1991CHEŁMPolska
1000.MĄDRY TYMOTEUSZ1992POZNAŃSMM LEGALPolska
1001.MACIEJEWSKI MICHAŁ1977POZNAŃKB KATORZNIK MGPolska
1002.GRAJ EWA1972POZNAŃKB KATORZNIK MGPolska

REKOMENDACJE:

Bieg Mikołajów w dniu 4 grudnia 2016 roku oraz  inne inicjatywy jak np. Piknik Transplantacyjny na Agrykoli, który odbył się w maju 2016 roku, czy charytatywny koncert Artystów jazzowych na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji w dniu 15 stycznia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym BOSS w Miedzeszynie, to przykłady stale prowadzonych działań mających na celu zarówno promowanie idei transplantacji jak i wspomaganie finansowe Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka w zakresie działalności transplantacyjnej. Bez takich różnorodnych przedsięwzięć organizowanych we współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi nasze możliwości pomocy najciężej chorym dzieciom byłyby znacznie mniejsze.

prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów Centrum Zdrowia Dziecka

Widok człowieka z długą brodą w czerwonym kubraczku i czerwonej czapeczce przemierzającego ulice naszych miast grudniową porą teoretycznie nikogo nie powinien dziwić. A co jeśli w jednym momencie zobaczysz setki takich postaci w jednym miejscu? Robi wrażenie. A jeżeli jeszcze uświadomisz sobie, że każda z nich jest w tym miejscu w jednym – szczytnym – celu? A może dołączysz do Biegu Mikołajów? Chodzi o to, żeby na starcie zaroiło się od czerwonych czapeczek. Charytatywna idea imprezy niesie wspaniałe przesłanie. Pomagać potrzebującym aktywnie spędzając wolny czas. W tym roku Mikołaje pobiegną m.in. dla chorych na mukowiscydozę. Jednym z podstawowych objawów tej nieuleczalnej choroby jest postępujące z wiekiem wyniszczenie układu oddechowego. Chorzy muszą walczyć dosłownie o każdy oddech. Jeżeli zabrakło Ci kiedyś tchu – w biegu czy podczas innej aktywności – zrozumiesz, o czym mówię. Pobiegniesz dla nich?

Magdalena Czerwińska-Wyraz

Wiceprezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Każdego roku angażujemy się w organizację biegów, dzięki którym możemy zbierać pieniądze na rzecz dzieci chorych na raka. Jednym z najbardziej oryginalnych jest właśnie Bieg Mikołajów. Ponad tysiąc osób w czerwonych, świątecznych czapkach – to naprawdę robi wrażenie! A myśl o tym, że każdy z zawodników stara się wybiegać jak najwięcej kilometrów, żeby pomóc chorym dzieciom sprawia, że rosną nam serca i wiara w drugiego człowieka. Więc zapraszamy: bijcie kolejne rekordy, zliczajcie przebiegnięte kilometry, a przy okazji podarujcie uśmiech maluchom walczącym z rakiem!

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Najważniejsze jest dla nas, aby w przedświątecznej atmosferze aktywnie spędzić czas i poprzez sport pomóc dzieciakom. Cieszy mnie fakt, że inicjatywa charytatywnego Bieg Mikołajów z roku na rok rośnie w siłę. Wspólnie wybiegaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych dla beneficjentów naszego wydarzenia. W tym roku spotkamy się aż w pięciu miastach, z tego względu liczymy na kolejne rekordy – nie tylko te „życiowe” biegaczy, a przede wszystkim liczby wybieganych kilometrów, które przełożą się na finansowe wsparcie naszych beneficjentów.

Marcin Glądała

Prezes zarządu Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego

Pięć lokalizacji, tysiące biegających Mikołajów, całe rodziny kibicujące biegaczom – to tylko niektóre, fantastyczne argumenty aby zaangażować się w tegoroczny Bieg Mikołajów.
Dodatkowo jak każdego roku organizatorzy zaplanowali szeroko zakrojoną akcję pomagania dzieciom. Serdecznie zapraszam.

Wojciech Sularz

Inicjator Biegu Mikołajów

Partnerzy

     

     

Media

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaFundacja_Lotto

Patronat Honorowy

    Ambasada Finlandii