ZMIANA DATY V EDYCJI BIEGU MIKOŁAJÓW! 2 GRUDNIA (SOBOTA) 2017.

Z radością możemy ogłosić – 🎅 Bieg Mikołajów 🎅 największą mikołajową imprezą biegową w Polsce! Wielkie słowa uznania dla uczestników, którzy w tym roku tak licznie stawili się na liniach startu naszego biegu, organizowanego po raz pierwszy w pięciu miastach. To dzięki Wam możemy rozwijać ten projekt, to dzięki Wam Bieg Mikołajów ma wymiar wielkiego wydarzenia oraz najważniejsze - to dzięki Wam wybiegaliśmy prawie 33 tysiące złotych dla potrzebujących dzieci. Serce rośnie, dziękujemy <3 🎅

Lista startowa

Zawodnicy z potwierdzoną platnością - Warszawa

Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1.ŚLIWIŃSKI JAN1987TUIR WARTA S.A.Polska
2.BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ1958LOTTOPolska
3.RADULSKI PAWEŁ1970LOTTOPolska
4.MURAWSKA ANNA1985SYGNITY S.A.Polska
5.GEFERT ALEKSANDRA1985SYGNITY S.A.Polska
6.SŁAWIŃSKI JAKUB1990SYGNITY S.A.Polska
7.MIODEK MARIUSZ1963WARSZAWAPolska
8.BANACZKOWSKA MARTA1981SYGNITY S.A.Polska
9.WOJTKIELEWICZ BOGNA1977WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
10.DZIKOWSKI MICHAŁ1994DENTSU AEGIS RUNNERSPolska
11.SOŁKOWICZ ROBERT1975LOTTOPolska
12.BORKOWSKI ROMAN1972POMIECHÓWEKPolska
13.KACPERSKI KAMIL1985TUIR WARTA S.A.Polska
14.WRZEŚNIEWSKI TOMASZ1982TUIR WARTA S.A.Polska
15.ŻONDEŁEK MARTA1987TUIR WARTA S.A.Polska
16.FERENC PATRYK1992SYGNITY S.A.
17.CEBULSKA-BAJERA KATARZYNA1970WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
18.ROGALA KATARZYNA1978WARSZAWAPolska
19.ADACH-SOSNOWSKA  MAGDALENA1976RASZYNPolska
20.JANECKI PRZEMYSŁAW1980WARSZAWATRENINGBIEGACZA.PLPolska
21.MALINOWSKA AGNIESZKA1972LOTTOPolska
22.OSIKOWSKA ALEKSANDRA1985DENTSU AEGIS RUNNERSPolska
23.GAŁECKA MAGDALENA1992DENTSU AEGIS RUNNERSPolska
24.WRZOSEK ALEKSANDRA1990DENTSU AEGIS RUNNERSPolska
25.TABERSKA RENATA1975TUIR WARTA S.A.Polska
26.MAZUR MICHAŁ1989SYGNITY S.A.Polska
27.SŁAWIŃSKI ARTUR1980SYGNITY S.A.Polska
28.MOSKAL ŁUKASZ1987SYGNITY S.A.Polska
29.JARYCZEWSKI GERARD1978SYGNITY S.A.Polska
30.PARADOWSKI MICHAŁ1988IDEA LEASING SAPolska
31.BRYGOŁA JAROSŁAW1987IDEA LEASING SAPolska
32.WŁODARSKA MAGDALENA1977IDEA LEASING SAPolska
33.ROCZNIAK ANETA1980IDEA LEASING SAPolska
34.DRABIK DAWID1991SYGNITY S.A.
35.TOMASZEWSKI JAKUB1991SYGNITY S.A.
36.KOSMALA DARIUSZ1964WARSZAWAPolska
37.KOPANIA ANNA1987DLA PIPERPolska
38.JOCHYM-MARUSZCZYK MARZENA1973TUIR WARTA S.A.Polska
39.GIZIŃSKI JACEK1981DLA PIPERPolska
40.MCCURDY TRAVIS1986ABERDEENunited states
41.MCCURDY ERIN 1987ABERDEENunited states
42.LASKOWSKA EWELINA 1987SKARŻYSKO KAMIENNAPolska
43.SIECZAK DARIUSZ1981BIAŁOBRZEGIPolska
44.ZIMAKOWSKI ŁUKASZ1992SYGNITY S.A.
45.TRONOWSKI MAREK1974IDEA LEASING SAPolska
46.BURY MARTA1989WARSZAWABZ WBK RUNNERS TEAMPolska
47.OLEŚKIEWICZ DANUTA1984COMPENSA T.U. S.A.Polska
48.TOMCZAK MARCIN1980CIECHANÓWPolska
49.WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1979WARSZAWATRENINGBIEGACZA.PLPolska
50.WOJCIECHOWSKA LENA1986WARSZAWATRENINGBIEGACZA.PLPolska
51.CIURA RAFAŁ1977WARSZAWAAGDHOME.PL BIEGAMYPolska
52.JAWORSKA EWELINA1989DLA PIPERPolska
53.CIURA JAROSŁAW1985WARSZAWAAGDHOME.PL BIEGAMYPolska
54.GÓRAK AGNIESZKA1986TUIR WARTA S.A.Polska
55.GÓRAK ANNA1987TUIR WARTA S.A.Polska
56.SZUL ROBERT1983TUIR WARTA S.A.Polska
57.WIĘCASZEK MAGDALENA1991TUIR WARTA S.A.Polska
58.KUTAK-ZALEWSKA KAROLINA1981COMPENSA T.U. S.A.Polska
59.PYRZANOWSKI JACEK1987COMPENSA T.U. S.A.Polska
60.JEDNOROWSKI KAZIMIERZ1973WARSZAWAPolska
61.LESZCZYŃSKA JOASIA1977KOZIENICETRENINGBIEGACZA.PLPolska
62.PIECHOCKI WOJCIECH1992MERCERPolska
63.NESKA KAROLINA1991MERCERPolska
64.GONZALES GARCIA JAIME1984MERCERPolska
65.MYRONIUK ANDRII1990MERCERPolska
66.MEIJA TULA CARLOS1975MERCERPolska
67.ROJEK IWONA1991MERCERPolska
68.PIERZCHALSKA EMILIA1983COMPENSA T.U. S.A.Polska
69.KARWAN ZBIGNIEW1960LUBLINSAMPolska
70.JANKOWSKA AGNIESZKA1992COMPENSA T.U. S.A.Polska
71.JAREMCZUK-SADKOWSKA AGATA1976ŁBISKAHURAGAN ŁBISKAPolska
72.NOWAKOWSKA JOANNA1992BABOSZEWOPolska
73.OSTALSKI ADAM 1992WARSZAWAPOWER TRAININGPolska
74.KRYPA JAN1954LOTTOPolska
75.KRYSIAK FILIP1985WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAPolska
76.JACZEWSKA BEATA1984TUIR WARTA S.A.Polska
77.GEMBLIUK ALEKSANDER1988WARSZAWATRENINGBIEGACZA.PLPolska
78.JADZIEWICZ JAKUB1977WARSZAWAPRORUNNING.PLPolska
79.OKRZESIK MAŁGORZATA1961TUIR WARTA S.A.Polska
80.PŁATEK KATARZYNA1969TUIR WARTA S.A.Polska
81.ORCZYKOWSKA KAROLINA1991TUIR WARTA S.A.Polska
82.ŁUBA ZUZANNA1991MERCERPolska
83.BUDZIK JACEK1983NOWE GROCHALEWKURW_TEAMPolska
84.BIŃKOWSKI TOMASZ1990TUIR WARTA S.A.Polska
85.JURKIEWICZ ALINA1970TUIR WARTA S.A.Polska
86.GOGA MICHAŁ1980WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
87.WLAZŁO JUSTYNA1992WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
88.CIEŚLAK KAROLINA1990WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
89.JANDA MARTA1989WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
90.MŁODECKA- GOGA ASIA1993WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
91.KOROLKIEWICZ ALEKSANDRA1985WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
92.SOROCZYŃSKA ALEKSANDRA1978WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
93.STĘPIEŃ BOGUMIŁA1992WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
94.KOLEWSKA MARCELINA1994WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
95.MOROŃCZYK KATARZYNA1979WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
96.GOŁEBIEWSKI MARCIN1980WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
97.BIESIADECKA ANNA1990WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
98.KUCIŃSKA MAGDALENA1984WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
99.KAMIŃSKA ANGELIKA1984WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
100.FIL KATARZYNA1979WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
101.STANIEWSKA EWA1989WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
102.RZEPKA JOANNA1990WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
103.SZWED ALEKSANDRA1989WARSZAWAWARSAW SIRENSPolska
104.SOBOLEWSKI KONRAD1976RADZYMINPolska
105.KORCZAK BEATA1981WARSZAWAPolska
106.KORCZAK MARIUSZ1978WARSZAWAPolska
107.SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ 1972WARSZAWAPolska
108.BIŃKOWSKI MACIEJ1984WARSZAWAPolska
109.LEWANDOWSKI WOJCIECH1975WARSZAWAPolska
110.KOWALSKI MARCIN1987WARSZAWAPolska
111.KUŚMIREK  MARCIN1979BOŻA WOLACINEK TEAMPolska
112.ZACHODNY MICHAŁ1987WROCŁAWPolska
113.WIKTORSKA-ZAPAŁA  JULITA 1973WARSZAWAPolska
114.SOBOLEWSKA BEATA1975RADZYMINPolska
115.KOSTRZEWA KRZYSIEK1983ŻABYCINEK TEAMPolska
116.PIOTROWSKA ANNA1970NADARZYNPoland
117.KROCHMALSKA AGNIESZKA1973WARSZAWAKROCHMALEPolska
118.PLEWA DOROTA1963WARSZAWAPolska
119.STAŃCZYK KRZYSZTOF1947WARSZAWAKB V-MAX ADAMOWPolska
120.WINNICKA-MACKENTHUN AGNIESZKA1974WARSZAWAOIRP WARSZAWAPolska
121.PYPNO MAGDALENA 1994MIECHÓWPolska
122.KOLENKIEWICZ PIOTR1977WARSZAWAPolska
123.BEKASIAK MIKOŁAJ1990WARSZAWATAKŻE TEGO...Polska
124.WOŁK-POMASKA AGNIESZKA1969WARSZAWAPOMASCY BIEGAJĄPolska
125.POMASKI PAWEŁ1968WARSZAWAPOMASCY BIEGAJĄPolska
126.POMASKI JAN1994WARSZAWAPOMASCY BIEGAJĄPolska
127.KOMOREK KRZYSZTOF1975WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPolska
128.JAMBOR MICHAŁ1979WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPolska
129.JÓŹWIK GRZEGORZ1971WARSZAWAPolska
130.WIADEREK PIOTR1985WARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPolska
131.WIADEREK SŁAWOMIR1959WARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPolska
132.WOLIŃSKI PAWEŁ1990JAKTORÓWPolska
133.PUŁKOWSKI MIROSŁAW1976WARSZAWAPolska
134.PUŁKOWSKA PATRYCJA1976WARSZAWAPolska
135.KONARSKI MACIEJ1980PODKOWA LEŚNASPIĘTE POŚLADKIPolska
136.MATCZUK GRZEGORZ1971PIASECZNOPolska
137.KASPEROWICZ KATARZYNA 1993ZDUŃSKA WOLAPolska
138.BUCEWKA KAJETAN1999WARSZAWA2FM SPORTSTEAMPolska
139.BUCEWKA MONIKA1973WARSZAWA2FM SPORTSTEAMPolska
140.KONKOL MALGORZATA1983WARSZAWAPolska
141.KOLEŚNIK ROMAN1976WARSZAWAPolska
142.KACZOREK ROBERT1952WARSZAWAPolska
143.SERAFIŃCZUK KRZYSZTOF1984WARSZAWAPolska
144.KARPIŃSKA ANNA1976WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
145.GZULA BEATA1973WARSZAWAPolska
146.RZEPKOWSKI MACIEJ1977WARSZAWAPolska
147.ZAJĄC PAWEŁ1980PUŁTUSKPUŁTUSKPolska
148.DOBOSZ DOROTA1983WARSZAWAPolska
149.KĄCKA EDYTA1990JAKTORÓWPolska
150.SMOLIRA MICHAŁ1994WARSZAWAPolska
151.SUCHCICKA WIKTORIA1995WARSZAWAPolska
152.LISZKA KAROLINA1990WARSZAWAPolska
153.WIERZBICKI JACEK1981MROZYPolska
154.MAJSTEREK MARCIN1977WOŁOMINPolska
155.TRONIARZ PAWEŁ1979RASZYNDZIKIE_DZIKIPolska
156.TRONIARZ MARCIN1975RASZYNDZIKIE_DZIKIPolska
157.DĘBSKA ANETA1985WARSZAWAPolska
158.SIENKIEWICZ MAREK1972WARSZAWAPolska
159.WOJCIECHOWSKI PAWEŁ1971WARSZAWAPolska
160.ROGUSKA ANNA1977WARSZAWAPolska
161.ROGUSKI SZYMON1999WARSZAWAPolska
162.KOŚCIK JAKUB1985WARSZAWAPolska
163.NOWOCIEŃ JACEK1959PODKOWA LEŚNAGLKS NADARZYNPolska
164.ZUBRZYCKI MACIEJ1979WARSZAWACHILTERN CHILLOUTSPolska
165.KAZIMIERCZAK KAROLINA1984WARSZAWACHILTERN CHILLOUTSPolska
166.BURY BEATA1977WARSZAWAPolska
167.PAJĄKOWSKA EWA1963WARSZAWAPolska
168.JUREK BEATA1968WARSZAWAPolska
169.PRUS TOMASZ1979WARSZAWAPolska
170.RUSEK IWONA1982WARSZAWAPolska
171.NOWOSAD GRZEGORZ1975WARSZAWAPolska
172.KUREK WOJTEK1985WARSZAWAPolska
173.KUCZYŃSKI ADRIAN1986BARANÓWPolska
174.ZALEJSKA KATARZYNA1994BLACHOWNIAPolska
175.DĘBSKI SŁAWOMIR1968PIASECZNOPolska
176.DĘBSKA DOROTA1971PIASECZNOPolska
177.MROWICKA JOANNA1972WARSZAWAPolska
178.MROWICKI STANISŁAW1999WARSZAWAPolska
179.STARCZEWSKI PIOTR1961PRUSZKÓWPolska
180.CZYŻEWSKI RAFAŁ1989WARSZAWAPolska
181.BUGAJEWSKI JANUSZ1961PŁOŃSKK.B. IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUPolska
182.BUGAJEWSKA ANNA1961PŁOŃSKK.B. IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUPolska
183.RUTKOWSKA AGNIESZKA1984KOBYŁKAPolska
184.NOWOSIELSKI GRZEGORZ 1992WARSZAWABOMBA TEAMPolska
185.GŁASZCZKA MAGDALENA1992WARSZAWABOMBA TEAMPolska
186.GROSZYK JAN1974WARSZAWA5POMPEKPolska
187.MĄCZYŃSKI MARCIN1977ŁAJSKIPolska
188.GŁUPCZYK TADEUSZ1967WARSZAWAGRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWAPolska
189.KARAŚ AGNIESZKA1979STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄPolska
190.WÓJCIK ELIZA1971ŁASKARZEWPolska
191.WÓJCIK JAREK1967ŁASKARZEWPolska
192.MAKAJ ROBERT1979PRUSZKÓWPolska
193.OŁDAKOWSKI MARCIN1995WARSZAWAPolska
194.GRZESZCZAK AREK1985WARSZAWAPolska
195.KASICA JACEK1977WARSZAWAPolska
196.JĘDRUSZCZAK ADAM1990WARSZAWAPolska
197.BERNATOWICZ ALEKSANDRA1994WARSZAWAPoland
198.JABŁOŃSKA MAŁGORZATA1968SUCHY LASPolska
199.BRYLANT AGNIESZKA1978WARSZAWAPolska
200.PANKOWSKI GRZEGORZ1982WARSZAWAKOSI MAZAKI !!!!!Polska
201.WYPYSIŃSKA ANNA1982WARSZAWAPolska
202.WYPYSIŃSKI RAFAŁ1980WARSZAWAPolska
203.MĘDRZYCKI MIROSŁAW1960WARSZAWAPolska
204.BIELECKI ADAM1980WARSZAWAPolska
205.STOLARCZUK MAREK1968ŁUKÓWŁUKÓWPolska
206.STOLARCZUK ANIA1969ŁUKÓWŁUKÓWPolska
207.KLUSEK JOLANTA1970WARSZAWAPolska
208.RUDNICKA AGATA1969WARSZAWAPolska
209.FONFARA KATARZYNA1990WARSZAWAPolska
210.WECZERKA KATARZYNA1962WARSZAWALIRENE RUNNING TEAMPolska
211.PYC DAGMARA1993WARSZAWALIRENE RUNNING TEAMPolska
212.SOPCZYŃSKA BEATA1986WARSZAWAPolska
213.KOŁODZIEJSKI PIOTR1973ZĄBKIPolska
214.KOŁODZIEJSKA MAŁGORZATA1975ZĄBKIPolska
215.BEDNARCZYK KATARZYNA1974WARSZAWABZ WBK RUNNERS TEAMPolska
216.BEDNARCZYK MARIUSZ1970WARSZAWASTRAŻ MIEJSKA WARSZAWA OT-7Polska
217.KARPIŃSKA EDYTA1985WARSZAWAPolska
218.KARPIŃSKI KRZYSZTOF1985WARSZAWAPolska
219.OSETEK KONRAD1979CZĘSTOCHOWAPolska
220.STANICKA SYLWIA1981DUCZKIPolska
221.FOJUD TADEUSZ1984PRUSZKÓWWPRUNNINGPolska
222.FOJUD JUSTYNA1980PRUSZKÓWWPRUNNINGPolska
223.TRACZYK MARIUSZ1974WARSZAWAPolska
224.PODLASIŃSKI RAFAŁ1985GĄSOCINOSP GĄSOCINPolska
225.MUSZKIEWICZ TOMASZ1982WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSPolska
226.STRZELCZYK PAWEŁ1984PRUSZKÓWPRUSZKÓWPolska
227.SZEJKA KATARZYNA1976JÓZEFÓWPolska
228.KUŚNIEREK ANNA1975WARSZAWAKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPolska
229.WOJCIECHOWSKA KLAUDIA1978WARSZAWAKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPolska
230.FORMELA MARTA KATARZYNA1989WARSZAWAPolska
231.TYRANKIEWICZ KAMILA1980WARSZAWAJUMP&FLY, KABATYPolska
232.ZAWADZKA ANNA1991OSTRÓW MAZOWIECKIACCREO ALL BLUESPolska
233.SITKIEWICZ MAŁGORZATA1974WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
234.KONCZARUK ADAM1990WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
235.BERNACH BARTŁOMIEJ1985WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
236.OSZCZEPALSKI KRZYSZTOF1990WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
237.SKIBIŃSKI ŁUKASZ1992WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
238.LEWIŃSKI CEZARY1976WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
239.ANTOSIK JAROSŁAW1974RAWA MAZOWIECKAACCREO ALL BLUESPolska
240.BRZOZOWSKI KAROL1986WARSZAWAACCREO ALL BLUESPolska
241.CHYŁA ALICJA1987OLSZTYNACCREO ALL BLUESPolska
242.FRANKOWSKI PAWEŁ1996WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
243.KLIMCZYK KATARZYNA1989SŁUPSKACCREO ALL BLUESPolska
244.LISZKA KRZYSZTOF1988ŚWIDNICAACCREO ALL BLUESPolska
245.SKOMOROWSKI KAMIL1983WARSZAWAACCREO ALL BLUESPolska
246.MISZOGRAJ TOMASZ1989KLUCZBORKACCREO ALL BLUESPolska
247.HORBULEWICZ MIKOŁAJ1987PUSZCZYKOWOACCREO ALL BLUESPolska
248.KOMINIAK MARCIN1990WARSZAWAMELLON POLAND SP. Z O.O.Polska
249.ZEBROWSKA KLAUDIA1989WARSZAWAIGT RUNNING TEAMPolska
250.SIEDLECKI PRZEMYSŁAW1979WARSZAWAPolska
251.JUSKOWIAK MAŁGORZATA1991WARSZAWAPolska
252.SKOWROŃSKI SEBASTIAN1980PRUSZKÓWPRUSZKÓWPolska
253.OLSZTA HELENA1989IŁAWAPolska
254.BARTOSIŃSKI MARIUSZ1973WARSZAWAPolska
255.SMOCZYK MIROSŁAWA1975WARSZAWAPolska
256.GŁOWACKA ELŻBIETA195515PARKRUN WARSZAWA URSYNÓWPolska
257.CZERNIAKOWSKI PAWEŁ1982LEGIONOWOBRACTWO BIEGOWE BGKPolska
258.PECHO KARINA1977BIEGANÓWBRACTWO BIEGOWE BGKPolska
259.ŁUKAWSKA ALEKSANDRA1984WARSZAWAPABLO TEAMPolska
260.WAWRZYNIAK GRZEGORZ1974WARSZAWAPolska
261.IWANIEC EWA1979WARSZAWAPolska
262.KORZENIOWSKA MAŁGORZATA1981WARSZAWAPolska
263.KALINIECKA KINGA1973WARSZAWAPolska
264.SACHOGŁUCHOWICZ MAGDALENA1988WYGLĘDYDZIKI ZABORÓWPolska
265.KURZELA BARBARA1977WYGLĘDYDZIKI ZABORÓWPolska
266.PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA1977WARSZAWAPolska
267.BIAŁA JOANNA1977ZĄBKIPolska
268.PUDELKO MARTA1977WARSZAWAANGIELSKI PRZEZ SKYPE 24Polska
269.GAŁKOWSKI MARCIN1983WOŁOMINPolska
270.OSTROWSKA MAGDALENA1983WARSZAWAPolska
271.FLOREK KATARZYNA1985WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
272.ZWIJACZ ALEKSANDRA1995WARSZAWAPolska
273.WOYNAROWSKA  JULIA1995WARSZAWAPolska
274.HNIDZIUK MAGDALENA1978WARSZAWAPolska
275.SZCZEPAŃSKI RAFAŁ1985GĄSOCINOSP GĄSOCINPolska
276.RĘBIEWSKI TOMASZ1988WARSZAWANAGELPolska
277.JÓŹWICKI JAROSŁAW1983WARSZAWACHILTERN CHILLOUTSPolska
278.FICEK RAFAŁ199433Polska
279.RÓŻAK-RUKUSZEWICZ MAGDALENA1977WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
280.KAWALEC ELA1990WARSZAWAPolska
281.MYSTKOWSKI MIECZYSŁAW1965WARSZAWAMYSTEKPolska
282.SAWICKI RADEK1983WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
283.WASIAK JUSTYNA1980WARSZAWAPolska
284.GASEK MAŁGORZATA1977OTWOCKTUPTUŚ OTWOCKPolska
285.KONOPKA GRZEGORZ 1983SIEDLCEPolska
286.JEMIOŁA KATARZYNA1989WARSZAWAMISTLETOE TEAMPolska
287.JEMIOŁA ELA1990WARSZAWAMISTLETOE TEAMPolska
288.POTĘPA KATARZYNA1989WARSZAWAMISTLETOE TEAMPolska
289.KOSSAKOWSKA MARTA1987NOWY DWÓR MAZOWIECKI1987Polska
290.ZIĘBA ZBIGNIEW1969NADARZYNPADŁ NA RYJ TEAMPolska
291.JOŃCZYK-ZIĘBA EWA1969NADARZYNPADŁ NA RYJ TEAMPolska
292.GUZEK EWA1983WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
293.GIL WOJCIECH1972BŁONIEDZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
294.SŁYSZ AGATA1979BŁONIEDZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
295.ZADOROŻNY WOJCIECH1979WARSZAWAPolska
296.GRZEGORZEWSKI PIOTR1977WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
297.WIERZCHOWIAK JAROSŁAW1991WARSZAWAPolska
298.KAWALEC KATARZYNA1980WARSZAWAPolska
299.KOBYLARZ MAREK1973WARSZAWAURSYNOWPolska
300.BIEDRZYCKA MARTA1988WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
301.GUTKOWSKA HANNA1983WARSZAWA BZ WBK RUNNERS TEAMPolska
302.MATUSZEWSKI ŁUKASZ1986ZĄBKIDREAMITEAMPolska
303.KONWERSKI WŁODZIMIERZ1960WARSZAWAPolska
304.CZYŻ DOMINIK1983ZEGRZEGRUPA BIEGOWA CHTMOPolska
305.KOWALSKI DARIUSZ1979WARSZAWANAGELPolska
306.MAKSYMIUK PAWEL1988WARSZAWABIGYELLOWFOOT ADVENTUR ETEAMPolska
307.JAŁTUSZYK BEATA1969WARSZAWAPolska
308.MISZCZAK ANNA1975IMIELINPolska
309.WINCIOREK EDYTA1978SKIERNIREICECHILTERN CHILLOUTSPolska
310.LATACZ-STRASZAK AGATA1974WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAPolska
311.GORCZYCA KRZYSZTOF1980WARSZAWAPGRPolska
312.ZARAŚ HUBERT1968DAWIDY-BANKOWEPGNIG TERMIKA SAPolska
313.KRUSZEWSKA ALINA1969WARSZAWAPolska
314.KAŹMIERCZAK MALWINA1988WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAPolska
315.KWAPIEŃ AGATA1990WRASZAWAPolska
316.BORKOWSKI JACEK1984WARSZAWAMAMY RUSZAMYPolska
317.BORKOWSKA ZUZANNA1986WARSZAWAMAMY RUSZAMYPolska
318.BYTNIEWSKI ZDZISŁAW1958WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAPolska
319.KWIATKOWSKA ANNA1989WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAPolska
320.MARCZUK PIOTR1985WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAPolska
321.KOWALCZYK MARTA1991LUBLINSPEEDMARTPolska
322.SULEK WIOLETTA1981RADOMMISTLETOE TEAMPolska
323.MALINOWSKA MAGDALENA1993WARSZAWAPolska
324.FLORKOWSKA ANNA1993WARSZAWAPolska
325.MALINOWSKI PIOTR1987WARSZAWAPolska
326.MALINOWSKA ANNA1993WARSZAWAPolska
327.JAROSZCZYK PAWEŁ1982WARSZAWAPolska
328.MĄDRZAK MAGDALENA1971WARSZAWAPolska
329.MĄDRZAK MARIANNA1998WARSZAWAPolska
330.WAKULUK BERNARDETA1975WARSZAWABONIA I DETAPolska
331.WIŚNIEWSKA BOŻENA1973WARSZAWABONIA I DETAPolska
332.SUŁEK KRZYSZTOF1994WÓJTOWOHALOPERYDOLPolska
333.NIEDZIAŁEK ANNA1983SEROCKPolska
334.GRONCZEWSKI ARTUR1974WARSZAWAFMW RUNNERSPolska
335.PLASKATY PATRYCJA2000WARSZAWAPolska
336.DRUŻDŻEL KAROLINA1984RADOMRADOMIANKI NA MEDALPolska
337.RABINIAK MARIANNA1984RADOMRADOMIANKI NA MEDALPolska
338.MATERA JERZY1975ZAGOŚCINIECPolska
339.MATERA MONIKA1980ZAGOŚCINIECPolska
340.ŚLUSARZ DONATA 1984RADOMRADOMIANKI NA MEDALPolska
341.PODLASKA ALEKSANDRA1989RADOMRADOMIANKI NA MEDALPolska
342.ZAGDAŃSKA JOANNA1985RADOMRADOMIANKI NA MEDALPolska
343.BUKOWSKI PAWEŁ1995WARSZAWAPolska
344.OCHOCKA ALEKSANDRA1995BŁONIENAGEL TEAMPolska
345.SŁUPIK TOMASZ1993TARNÓWPolska
346.URBAŃSKA MARTYNA1975OTWOCKPolska
347.URBAŃSKI KLAUDIUSZ1975OTWOCKPolska
348.SZEREMETA ANDRZEJ1970WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
349.OSYTEK AGNIESZKA1974WARSZAWARUNNESSY.BLOGPolska
350.JAWOREK KRZYSZTOF1976WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPolska
351.GRZEBALSKA PAULINA1987WARSZAWAPolska
352.MAJSZCZYK  TOMASZ1970WARSZAWASĄSIEDZIPolska
353.MARYNOWSKA-KURZELA ELŻBIETA1974WARSZAWASĄSIEDZIPolska
354.MILBRANT MICHAŁ1986BŁONIEWŁÓCZYBIEGIPolska
355.KRUK KAMIL1983SKIERNIEWICEOEX RUNNERS TEAMPolska
356.MIKOŁAJCZYK MARTYNA1990WARSZAWAOEX RUNNERS TEAMPolska
357.GORYSZEWSKI PAWEŁ1984WARSZAWAOEX RUNNERS TEAMPolska
358.DZIKOWSKA IWONA1985GÓRA KALWARIAOEX RUNNERS TEAMPolska
359.MUCHA JUSTYNA1993KONSTANCIN JEZIORNAOEX RUNNERS TEAMPolska
360.STASZCZUK TOMASZ1977STARA IWICZNAOEX RUNNERS TEAMPolska
361.PLĄCZKOWSKA JOANNA1990WARSZAWAOEX RUNNERS TEAMPolska
362.SZELĄG RAFAŁ1984WARSZAWAPolska
363.PODLASKI HUBERT1979PIASECZNOOEX RUNNERS TEAMPolska
364.MICHALSKA MAŁGORZATA1981WARSZAWAOEX RUNNERS TEAMPolska
365.BRZOZOWSKI PAWEŁ1980WARSZAWATRENERBIEGANIA.PLPolska
366.BRZOZOWSKA MAGDALENA1982WARSZAWATRENERBIEGANIA.PLPolska
367.SUCHOCKI JACEK1969WARSZAWAMKS-2Polska
368.KOENIG OLGA1989WARSZAWAPolska
369.ROSZUK JUSTYNA1983WARSZAWAPolska
370.ROSZUK RAFAŁ1982WARSZAWAPolska
371.NIEMCZYK PABLO1974KONSTANCINPolska
372.BARANSKI IRENEUSZ1965MILANOWEKDOGOŃ GRODZISK MAZPolska
373.PIEŃKOWSKI MARCIN1989PUŁTUSKPolska
374.MICHNIEWICZ BARBARA1983WARSZAWASÓL W BUTACHPolska
375.ŻMUDA PIOTR1984RADOMPolska
376.MUSIAŁ MICHAŁ1982WARSZAWAPolska
377.SZULC EDYTA1975WARSZAWAPolska
378.JAGŁOWSKA ANNA1970KSIĄŻENICEDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPolska
379.UŚCIŁOWSKA SYLWIA1982ŁOMIANKIPGNIG TERMIKA SAPolska
380.DANIELSKI JACEK1975WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
381.GOGOLEWSKI MICHAŁ1974WARSZAWAPolska
382.WIZERT JÓZEF1953WARSZAWAPolska
383.BODAL MAŁGORZATA1988SOCHACZEWAPolska
384.MUSZALSKI MICHAŁ1981WARSZAWAPolska
385.BORKOWSKI PAWEŁ1979GÓRA KALWARIAPolska
386.BANDURSKA JOANNA1975WARSZAWAPolska
387.BANDURSKI PAWEŁ1973WARSZAWAPolska
388.KAMIŃSKI PIOTR1989NOWY DWÓR MAZOWIECKIPolska
389.SZCZEPAŃSKA JUSTYNA1980KONSTANCIN-JEZIORNAPolska
390.LEŚNIEWSKI MACIEJ1976KONSTANCIN-JEZIORNAPolska
391.MAJDAK BARTŁOMIEJ1977WARSZAWAPolska
392.SADREN ROBERT1991WARSZAWAPolska
393.ŚWIĘĆKOWSKI GRZEGORZ1977WARSZAWAPolska
394.OLBORSKI EMIL1983MILANÓWEKPolska
395.TUROWSKA ANNA1989WARSZAWAPolska
396.TUROWSKI KRZYSZTOF1955WARSZAWAPolska
397.MIZAK MAGDALENA1982WARSZAWASKAWAPolska
398.KALBARCZYK IZABELLA1980WARSZAWAN+RCPolska
399.ŁUKASIAK ADAM1985WARSZAWAN+RCPolska
400.DOMITRZ ARKADIUSZ1987WARSZAWAPolska
401.DEJEWSKI VEL DEJ FILIP1999WARSZAWAMAMA I SYNPolska
402.DEJEWSKA VEL DEJ JOANNA1971WARSZAWAMAMA I SYNPolska
403.KOSTERA KATARZYNA1979WARSZAWAVEGE RUNNERSPolska
404.KOSTERA TOMASZ1977WARSZAWAVEGE RUNNERSPolska
405.SOŚNIAK IWONA1974TOMICEPolska
406.VUCO IVO1977JAKTORÓWTRI NEGUPolska
407.FONGANG ALEKSANDRA1975WARSZAWAPolska
408.BUNINA ELENA1992BRZEŚĆPolska
409.BELKIEWICZ RAFAŁ1980WARSZAWAPolska
410.KRZYWIEC PRZEMYSŁAW1986FALENTYPolska
411.JAWORSKI MATEUSZ1979WARSZAWAPolska
412.JAWORSKA KAROLINA1979WARSZAWAPolska
413.ŻOCHOWSKI ARTUR1973WARSZAWALEGIA RUN CLUBPolska
414.KISIEL ARTUR1980ZGORZAŁAPolska
415.KOTER MARTA1958WARSZAWAPolska
416.SZWACZKA SEBASTIAN 1982NOWA IWICZNAPolska
417.BILIŃSKI GRZEGORZ1980WARSZAWAPolska
418.BIELINSKI KRZYSZTOF 1990WARSZAWAPolska
419.KISIELEWICZ BOŻENA1974WARSZAWAMAMY RUSZAMYPolska
420.KUROPATWA  MAGDALENA 1985WARSZAWAI LOVE FITNESSPolska
421.WNUK BARTŁOMIEJ2000WARSZAWAPolska
422.WNUK KLAUDIA1995WARSZAWAPolska
423.ANDRZEJEWSKI PRZEMEK1985WARSZAWAŚW. MIKOŁAJ ISTNIEJE NAPRAWDĘPolska
424.KRZYŚKA SEBASTIAN1982WARSZAWAPolska
425.NASTAZIAK  SYLWIA 1976WARSZAWANASTAZIAKPolska
426.SIENKIEWICZ ALEKSANDRA 1991WARSZAWABIEGAM DLA SIEBIE :)Polska
427.SIENKIEWICZ ROBERT 1964WARSZAWABIEGAM DLA SIEBIE :)Polska
428.SZEWCZYK PIOTR1984WARSZAWABIEGOWA RODZINAPolska
429.SKWAREK AGATA1984WARSZAWABIEGOWA RODZINAPolska
430.MŁODZIANOWSKA MARZENA1978WARSZAWAMARZENA MŁODZIANOWSKAPolska
431.KUK URSZULA 1977WARSZAWASOFTSOL ACTIVE TEAMPolska
432.MATYJASIAK KONRAD 1974WARSZAWASOFTSOL ACTIVE TEAMPolska
433.KLIMCZYŃSKI RAFAŁ1982WARSZAWAPolska
434.KAMASA ANNA1992MIĘDZYRZEC PODLASKIPolska
435.SAJKO IGOR1993MIĘDZYRZEC PODLASKIPolska
436.PRIOR MARTA1982WARSZAWAPolska
437.KISIEL WINCENTY1949ZĄBKIPolska
438.TOMBARKIEWICZ TATIANA1989WARSZAWASALON WISŁAPolska
439.SZUFEL MAŁGORZATA1976WARSZAWAPolska
440.BUKOWIEC PRZEMYSŁAW1989PIASECZNOPolska
441.GŁOWACZ MARCIN1987PIASECZNOPolska
442.POSMAN RAFAŁ1976WAŁBRZYCHPolska
443.PIECYK JUSTYNA1994WOLA MORAWICKABYKIPolska
444.RYNKIEWICZ NORBERT1994WOLA MORAWICKABYKIPolska
445.KOSIEC MACIEJ1976WARSZAWAPolska
446.ŚLOSAREK  MARTYNA 1982WARSZAWAPolska
447.OGRODNICZUK JÓZEF1961WARSZAWAPolska
448.SZULC ROBERT1962WARSZAWAPolska
449.WUDARCZYK TOMASZ1961WŁADYSŁAWOWOAMATORPolska
450.BERKOWSKI MICHAŁ1976ZABORÓWBERKOSIOWIEPolska
451.BERKOWSKA MARZENA1976ZABORÓWBERKOSIOWIEPolska
452.ZUB MACIEJ1986WARSZAWAPolska
453.LENART BERNARD1992STARACHOWICEPolska
454.OSUCHOWSKA WIOLETTA1972WARSZAWAPolska
455.SZTUREMSKA AGATA1985WARSZAWAPolska
456.SZTUREMSKA MAGDA1988WARSZAWAPolska
457.BARTKIEWICZ EWA1973WARSZAWAPABLO TEAMPolska
458.CZARNOWSKI MATEUSZ1991ZAMBRÓWPolska
459.CZARNOWSKA KAMILA1996ZAMBRÓWPolska
460.GRALEWSKI PAWEŁ1995WARSZAWAPolska
461.STANISZEWSKA JOANNA1995WARSZAWAPolska
462.JASKÓŁOWSKA MAŁGORZATA1994WARSZAWAPolska
463.SIKORA  SYLWIA1982WARSZAWAPolska
464.STEĆ ADRIANNA1988BIELSK PODLASKIPolska
465.POPIS PATRYK1984OTWOCKGUBISZLAKIPolska
466.BREJTFUS  HUBERT1976WARSZAWAPolska
467.KLIJEWICZ FILIP1989WARSZAWASKAWAPolska
468.FIDELUS OLA1989WARSZAWASKAWAPolska
469.KLEWEK KONRAD1989KŁOCZEWPolska
470.ŚLIWIŃSKI  KAMIL1986WARSZAWAPolska
471.RAMOCKA ANNA1984WARSZAWAPolska
472.TRZCIŃSKI MICHAŁ1997WARSZAWAPolska
473.TRZCIŃSKA IWONA1969WARSZAWAPolska
474.DWÓRZNIK ANNA1981JABŁONNAPolska
475.DWÓRZNIK RADOSŁAW1978JABŁONNAPolska
476.KULENTY MARCIN1981WARSZAWAFERA BIKESPolska
477.WLEKLIŃSKA RENATA1964ZĄBKIPolska
478.WIETESKA WALDEMAR1972RASZYNDZIKIE- DZIKIPolska
479.GORYSZEWSKI PIOTR1984WARSZAWAPolska
480.NOWAKOWSKA AGNIESZKA1989WARSZAWAPolska
481.AUGUSTYNIAK PAWEŁ1986WARSZAWAPolska
482.WITUSOWSKI PIOTR1979WARSZAWAPoland
483.TENDERENDA KAMIL1986CIECHANOWIECPARKRUN WARSZAWA-BRÓDNOPolska
484.SZYDLIK ILONA1990CIECHANOWIECPARKRUN WARSZAWA-BRÓDNOPolska
485.NOWICKA KATARZYNA1975WARSZAWAPolska
486.MĄKOSZA IWONA1987WARSZAWAPolska
487.BIELACHA KAROLINA1988WARSZAWAPolska
488.KLIJEWICZ JAKUB1988WARSZAWAPolska
489.WOŹNIAK MARCIN1981WARSZAWAMŁODY INTELIGENTPolska
490.ADAM CZUPRYNA ADAM1984LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPolska
491.ROBERT CYBULSKI ROBERT1979LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPolska
492.KLAŚ ŁUKASZ1975WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPolska
493.GROCHAL AGNIESZKA1974WARSZAWAPolska
494.GROCHAL MICHAŁ1981WARSZAWAPolska
495.HINTZ TOMASZ1976KONSTANCIN-JEZIORNAPolska
496.GRYZIAK ANNA1981JABŁONNAPolska
497.MAZUR-RUDNICKA MARLENA1987WARSZAWAPolska
498.WYCISZKIEWICZ ŁUKASZ1986JULIANÓWPolska
499.WYCISZKIEWICZ KATARZYNA1989JULIANÓWPolska
500.JEJER MAGDALENA1980WARSZAWAPolska
501.MAŁOSZYC ANNA1977WARSZAWAPolska
502.BUGAJ JOANNA1974JÓZEFOSŁAWBIEGAM BO LUBIĘ :)Polska
503.PASZKOWSKI PIOTR1984ZAMIENIEKAWOWA TEAMPolska
504.TRĘBACZ -MAZURUK JULIA1985WARSZAWAPolska
505.HERUBIN  MATEUSZ 1995WARSZÓWKAPolska
506.SOSIŃSKA IRMINA1977HALINÓWROZBIEGANY SULEJÓWEKPolska
507.SOSIŃSKI PRZEMYSŁAW1976HALINÓWROZBIEGANY SULEJÓWEKPolska
508.TWAROWSKA ANNA 1989OTWOCKPolska
509.LASKUS MICHAŁ1986OTWOCKPolska
510.ZDRODOWSKI KRZYSZTOF1970WARSZAWAPolska
511.SZKOP ULA1982WARSZAWASZKOPYPolska
512.SZKOP MICHAL1981WARSZAWASZKOPYPolska
513.MAKSYMIK KRZYSZTOF197702-775Polska
514.SADKOWSKI BARTOSZ1975ŁBISKAHURAGAN ŁBISKAPolska
515.SOCHA KATARZYNA1983ZĄBKIPolska
516.ROJEK  ŁUKASZ 1981WARSZAWAPolska
517.SOSNÓWKA BARTOSZ1988WARSZAWAPolska
518.SEKRECKA MARZENA1977PIASECZNOPolska
519.ROSOŁOWSKA MAGDALENA1984WARSZAWAPolska
520.PAKUŁA DANIEL1990WARSZAWABZ WBK RUNNERS TEAMPolska
521.MANKOWSKA PAULINA1984WARSZAWASALON WISŁAPolska
522.PRZYWÓZKI RAFAŁ1993PRZYWÓZKIPolska
523.PIEKUT ROBERT1972WARSZAWAPolska
524.STĘPIEŃ ADAM1981WARSZAWAANANASYPolska
525.STACHELEK JUSTYNA1987WARSZAWACHILTERN CHILLOUTSPolska
526.ŻĄDŁO KATARZYNA1977JÓZEFÓWPolska
527.TOMASZEWSKA URSZULA1976PEŁCHPolska
528.BRACIK ANNA1983WARSZAWADELOITTEPolska
529.KNYCHAS DAREK1973WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
530.JEMIOŁA PIOTR1998LIPNICATEAM MISTLETOEPolska
531.KOWALEWSKI SŁAWOMIR1987WARSZAWAPolska
532.KRYSIEWICZ MARCIN1980WARSZAWAPolska
533.JANUSZ MONIKA1977WARSZAWAPolska
534.GAJ BOGNA1970WARSZAWAPolska
535.SZELĄGOWSKI WOJCIECH1973WARSZAWAPolska
536.KAWAŁKO KAMIL1983ZAMOŚĆATTYLA RUNNIG CLUBPolska
537.KARDASZ JACEK1980ZAMOŚĆATTYLA RUNNIG CLUBPolska
538.JANKOWSKI MARIUSZ1968WARSZAWAELIPSOIDAPolska
539.JASKÓLSKA MAGDA1991WARSZAWAVEGE RUNNERSPolska
540.SZANDECKI MARIUSZ1974ŁOMIANKIPolska
541.JĘDRZEJCZAK WOJTEK2000WARSZAWAPolska
542.CZAPSKA-SZYMUL MAGDALENA1979WARSZAWAPolska
543.SANTOROWSKI TADEUSZ1976WARSZAWAELSATPolska
544.KOWALSKI MARCIN1983RADZYMINNIE MAMPolska
545.SROKA ANNA1989WARSZAWAPolska
546.BONDARZEWSKI ADAM1990WARSZAWAPolska
547.JANISZEWSKA ANNA1976JABŁONNAPolska
548.JANISZEWSKI ADAM1975JABŁONNAPolska
549.SZULKOWSKI MAREK1970JÓZEFÓWPolska
550.KUCZYŃSKI  PATRYK 1996KORYTÓWPolska
551.ARTYSZUK MIROSŁAW1960WARSZAWABRAKPolska
552.ORŁOWSKI MICHAŁ1989LEGIONOWOLEGIONOWOPolska
553.ROMANIK KLAUDIA1991OSTROŁĘKAPolska
554.WICIK AGATA1984ZABORÓWDZIKI ZABORÓWPolska
555.MATYSKIEL KRZYSZTOF1972WARSZAWAALBATROSYPolska
556.PAWŁOWSKA ANNA1982LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPolska
557.FRĄCZKIEWICZ PRZEMYSŁAW1984LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPolska
558.PAZOŁA  ALEKSANDRA 1990WARSZAWAPolska
559.JAKUBIAK OLGA1990GÓRZNOPolska
560.JAKUBIAK BARTOSZ1991GÓRZNOPolska
561.PLUTA IRENEUSZ1962WARSZAWAPolska
562.GORSKI PIOTR1977OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPolska
563.FILIPOWICZ KATARZYNA1990OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPolska
564.ORACKA AGNIESZKA1982GRODZISK MAZOWIECKIDOGON GRODZISK MAZOWIECKIPolska
565.KUNOWSKA MAGDA 1990WARSZAWAPolska
566.SZCZELASZCZYK JOANNA1990WARSZAWAPolska
567.BRZEZIŃSKA SYLWIA1985WARSZAWAPolska
568.KOWNACKA MAGDALENA1975JÓZEFÓWMAMY RUSZAMYPolska
569.ŻYWEK TERESA1947WARSZAWATRIPOWER.PLPolska
570.DROZDOWSKA KAROLINA1980ŻYRARDÓWPolska
571.KWIATKOWSKA MONIKA1979ŻYRARDÓWPolska
572.GOŁYŃSKA SYLWIA1980ŻYRARDÓWKS KUMITEPolska
573.GOŁYŃSKI ADAM1982ŻYRARDÓWKS KUMITEPolska
574.WYSZOMIRSKA AGATA1981WARSZAWAPolska
575.MAĆKOWIAK KRYSTYNA1980WARSZAWAPolska
576.DANIŁOW WIKTOR1981WARSZAWAWOJTEKMARYSIAPolska
577.BĘBENEK CZESŁAW1953KNUROWIECPolska
578.KILJAŃCZYK ANETA1986GRODZISK MAZOWIECKINAGEL TEAMPolska
579.DUDA PAULA1989KIELCEPolska
580.KONOPACKI MAREK1959OTWOCKCZAPELAKIPolska
581.KONOPACKA URSZULA1962OTWOCKCZAPELAKIPolska
582.URBANOWICZ JAN1986WARSZAWAPolska
583.KOŁACZ ARTUR1983WARSZAWAPolska
584.WIECZOREK KAMILA1991WARSZAWAPolska
585.SZCZEPAŃSKI ADAM1981MILANÓWEKPGNIG TERMIKAPolska
586.PURZYŃSKI PAWEŁ1995ŁĘKI SZLACHECKIEPolska
587.GÓRALCZYK MAREK1964WARSZAWAPolska
588.DĄBROWA WOJCIECH1948WARSZAWA-Polska
589.MICHALCZEWSKA OLA1984WARSZAWARODZINA BIEGOWAPolska
590.WÓJCIK EWELINA1986WARSZAWARODZINA BIEGOWAPolska
591.DĘBOWSKA JOANNA1975WARSZAWAPolska
592.BANASZEWSKA JOANNA1977WARSZAWAPolska
593.BANASZEWSKA JULIA2000WARSZAWAPolska
594.MŁODOŻENIEC JACEK1968WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPolska
595.MŁODOŻENIEC MAGDALENA1966WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPolska
596.ROMANOWICZ MARCIN1983WARSZAWAPolska
597.MALEC MAŁGOSIA1981WARSZAWAPolska
598.SULEJ JUSTYNA1977PIASECZNOPolska
599.KOSTKA -PIENKOSZ ELWIRA1966WARSZAWANIE DOTYCZYPolska
600.KORYCKI LESZEK1980RUDA TALUBSKAPolska
601.KOSEWICZ AGNIESZKA1975WARSZAWAPolska
602.KARASEK URSZULA1964SIEDLCEPolska
603.KARASEK JANUSZ1962SIEDLCEPolska
604.NIEWIADOMSKA MAGDALENA 1998WARSZAWAURBAN RUNNING BY KMPolska
605.BANACH KATARZYNA1989WARSZAWAURBAN RUNNING BY KMPolska
606.KUPTEL MACIEJ1990LEGIONOWOSANTATEAM RIUSPolska
607.ŻYSZKO MICHAŁ1997WARSZAWAGO VEGANPolska
608.MAJEWSKA BARBARA1970WARSZAWAPolska
609.ROWICKA ANETA1978ZIELONKAMISIOTIMPolska
610.JACHIMIAK RAFAŁ1981WARSZAWAAZS WARSZAWA 100Polska
611.DANILUK KAROL1988WARSZAWAAZS WARSZAWA 100Polska
612.SZADURSKA NINA2000WARSZAWAPolska
613.ŻAK ROBERT1973JACHRANKAWIELISZEW HERON TEAMPolska
614.GUTKOWSKI MACIEK19700Polska
615.KĘDZIORA IZABELA1991WARKAPolska
616.TUSZYŃSKI PAWEŁ1986WARKAPolska
617.MARCZAK NATALIA1989WARSZAWAPolska
618.ZAWADZKI MAREK1988PIASECZNOPolska
619.WILCZYŃSKI KAROL1994WARSZAWAPolska
620.TOMANA KONRAD1986WARSZAWAHOMEPolska
621.WARCHULSKA AGNIESZKA1981WARSZAWAPGR WARSZAWAPolska
622.WĄSIKOWSKI WALDEMAR1979WARSZAWARUN RUN RUDOLPHPolska
623.STĘPNIAK MARTA1987WARSZAWAPolska
624.POPŁAWSKA EMILIA1993MAKÓW MAZOWIECKKIPolska
625.PAKIEŁA JOLANTA1993MAKÓW MAZOWIECKIPolska
626.PTASZEK EWA1959BOGUCHWAŁAPolska
627.BIAŁA NATALIA1986WARSZAWAPolska
628.NIKODYM RAFAŁ1979WARSZAWADLA KOCHANEJ OLIWKIPolska
629.POKROPIŃSKA WERONIKA1982GOSTYNINPolska
630.GRZYB PATRYCJA1995WYSZKÓWPolska
631.NORWA ROCH1983WARSZAWAPolska
632.ARAK MIROSŁAW1977WARSZAWAPolska
633.DOBKOWSKA MAŁGORZATA1993WARSZAWAPolska
634.PODSIADŁY MAGDALENA1980ŻYRARDÓWPolska
635.KAWALEC KAROLINA1986WARSZAWAPolska
636.KOZIEJOWSKI MARCIN1974WARSZAWAPolska
637.TUREK MONIKA1984WARSZAWAPolska
638.ŁOHUTKO PRZEMYSŁAW1983WARSZAWAPolska
639.GRUDZIEŃ IWONA1990WARSZAWAPolska
640.LORBIECKA MONIKA1977WARSZAWAPolska
641.KILIŃSKI  TOMASZ 1979ROZALINPolska
642.SMOLIŃSKA BEATA1963PIASECZNOOBOZYBIEGOWE.PLPolska
643.WISNIEWSKI MICHAL1978WARSZAWACBREPolska
644.FELIGA ŻANETA1976WARSZAWAPolska
645.SCHINDLER RENE1974WARSZAWAPolska
646.SOBIECH DANIEL1982WARSZAWAPolska
647.KOWALCZYK MARLENA1999SULEJÓWEKPolska
648.KORNACKI ŁUKASZ1987WŁADYSŁAWÓWPolska
649.CACEK DAREK1971TOMICECARLAND DARIUSZ CACEKPolska
650.NOWAKOWSKI MARCIN1980OPOCZNODZIKIE WIEPRZEPolska
651.SKROŚ PIOTR1984OPOCZNODZIKIE WIEPRZEPolska
652.SZWEDO ŁUCJA1982WARSZAWAPolska
653.PÓLKOWSKA AGNIESZKA1978POSTOLISKABÓBR TŁUSZCZPolska
654.LISOWSKA WIOLETTA1988WARSZAWAPolska
655.PAJĄK KAROL1985KSAWERÓW STARYJW2414Polska
656.KASPRZYK ANNA1985WARSZAWAPolska
657.SYLIWONIUK MARLENA1992WARSZAWAPolska
658.DREAS ADRIAN1995GĄSAWY RZĄDOWEPolska
659.HAGNO MONIKA1979OTWOCKDZIUBA TEAMPolska
660.MARKIEWICZ EDYTA1975WARSZAWAPolska
661.SIWEK JADWIGA1956WARSZAWAPGRPolska
662.CZARNECKA ELŻBIETA1980WARSZAWAPGRPolska
663.SZUMSKI MACIEJ1984WARSZAWAPolska
664.REKAWEK SEBASTIAN1977KOMORÓWPolska
665.RUDNICKI  JAROSŁAW 1986WARSZAWAPolska
666.KŁOS PIOTR1976KRZAKI CZAPLINKOWSKIEPolska
667.KURAS MICHAŁ1988KRĄPLEWICEWIKA POLSKA RUNNING TEAMPolska
668.BAŁAZY ADA1978WARSZAWAPolska
669.WITKOWSKI MACIEJ1990WARSZAWAWARSZAWSKI CWANIAK BIEGOWYPolska
670.BIŃKIEWICZ PIOTR1983WARSZAWAPolska
671.LECH ŁUKASZ1984WARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAMPolska
672.LEWANDOWSKI JAKUB 2000WROCLAWPolska
673.LEWANDOWSKI PIOTR1974WROCLAWPolska
674.PASTEWKA-CIOK MAGDALENA 1979WARSZAWAPolska
675.CIOK PIOTR1982WARSZAWAPolska
676.SALA GRZEGORZ1983WARSZAWAPolska
677.DRZEWIŃSKA AGNIESZKA 1981OŻARÓW MAZ.Polska
678.MICHALAK OLGA1995WARSZAWAPolska
679.MICHALAK JOANNA1995WARSZAWAPolska
680.LEONARSKA MAŁGORZATA1987WARSZAWAPolska
681.SMUGA ŁUKASZ1985WARSZAWAPolska
682.OLCZAK ŁUKASZ1988CZAPLINEKPolska
683.BŁASIAK KRZYSZTOF1970WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPolska
684.FURMANEK KASIA1989HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPolska
685.WUTKE MAŁGORZATA1989WARSZAWAPolska
686.KULIK JAROSŁAW1991WARSZAWAPolska
687.RADZISZEWSKA KATARZYNA1991WARSZAWAPolska
688.BORUCKI JAREK1970WARSZAWAPolska
689.BORUCKA LUIZA1972WARSZAWAPolska
690.DOROSZ ROBERT1975LIPOWOPolska
691.SZYDŁOWSKA - DOROSZ PATRYCJA1978LIPOWOPolska
692.GASIŃSKI KRZYSZTOF1984OŻARÓW MAZOWIECKIPolska
693.WOŁOSZYK  MONIKA1974WARSZAWAPolska
694.ZIMMERMANN JAN1985WARSZAWANiemcy
695.PROKOPCHENKO NADEZDA1988WARSZAWARosja
696.CHOJNOWSKI BARTŁOMIEJ1979WARSZAWAPolska
697.LEWANDOWSKA KATARZYNA1989WARSZAWAPolska
698.KOŃCZAK PIOTR1984WARSZAWAPolska
699.NOZDRYN-PŁOTNICKI MARCIN1976WARSZAWANEW BALANCE ESKA TEAMPolska
700.KSIĘŻOPOLSKA  IZABELA 1995ZĄBKIZĄBKIPolska
701.KOPEĆ KRZYSZTOF1966WARSZAWAPolska
702.JÓZEFCZYK DIANA 1990WARSZAWAPolska
703.WITCZAK SZYMON1992WARSZAWAPolska
704.GŁOWIENKA ANETA1988WARSZAWAPolska
705.SZAFLARSKA KASIA1982WARSZAWAPolska
706.SYROCKI WOJCIECH1972WARSZAWADELTA TEAMPolska
707.KĘSKA PAULINA1985KLAUDYNPolska
708.CHAJĘCKI VEL CHOIŃSKI MATEUSZ1987KLAUDYNPolska
709.BUCZAK DOROTA1980WARSZAWAPolska
710.MARCJONIAK WOJCIECH1971WARSZAWAPolska
711.KRUPA AGNIESZKA 1978WARSZAWAPolska
712.NOWOCZYŃSKI PIOTR1987MŁAWAPolska
713.WŁODKOWSKI MARCIN1990WARSZAWAPolska
714.SOBOŃ MARCIN1989WARSZAWAPolska
715.KOSTYRA MAGDALENA1988WARSZAWAPolska
716.KOPYT ANTONINA1989WARSZAWAPolska
717.KWIATEK BEATA1977WARSZAWAPolska
718.KWIATEK JAROSŁAW1971WARSZAWAPolska
719.ROZBICKA KAROLINA1997WARSZAWAPolska
720.BRUZI AGATA1994FABIANÓWPolska
721.SZCZERBICKI RAFAŁ1976WARSZAWAPolska
722.SZCZERBICKA JULITA1977WARSZAWAPolska
723.CICHOCKA ANNA1989WARSZAWAMIKOŁAJKIPolska
724.FRĄCZEK MACIEJ1986WARSZAWAMIKOŁAJKIPolska
725.SEFERYŃSKA MAGDALENA1992WRĘCZAPolska
726.NOWECKI MICHAŁ1992WRĘCZAPolska
727.WAŚ MAGDALENA1977PIASECZNOPolska
728.PARZYŃSKI ŁUKASZ1984PŁOCKJW 2189Polska
729.GAJOS MATEUSZ 1978PŁOCKJW 2189Polska
730.WANAT IZA1983WARSZAWAPolska
731.WANAT TOMEK1975WARSZAWAPolska
732.MAKOWSKI MIKOŁAJ1982WARSZAWA WESOŁAPolska
733.KLEJNOWSKA-KAMIŃSKA ILONA1986WARSZAWAPolska
734.ĆWIK ANNA1989WARSZAWAPolska
735.PŁUCIENNIK PIOTR1987ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPolska
736.STEPKA PIOTR1981ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPolska
737.WASZKIEWICZ LUDWIKA1993WARSZAWAPolska
738.KOPEC ŁUKASZ1991WARSZAWAPolska
739.BADZYŃSKI PAWEŁ1971WARSZAWAFUNDACJA RUN AND FUNPolska
740.SKOLIMOWSKI MATEUSZ1987WARSZAWAFUNDACJA RUN AND FUNPolska
741.ŚWIRSKA MONIKA1979WARSZAWAPolska
742.MICHAŁOWSKA EDYTA1986WARSZAWAPolska
743.CZUPRYNA JOANNA1983WARSZAWAPolska
744.WRONA KAMIL1984STĘŻYCAPolska
745.LISOWSKA MAGDALENA1985WARSZAWABIEGOWE ŚWIRYPolska
746.JAGLARSKA ANNA1985WARSZAWAPolska
747.KACPRZAK TOMASZ1975WARSZAWAPolska
748.DEJNEKA WERONIKA1978WARSZAWAPolska
749.PAJĄK MARTA1979WARSZAWAVEGE RUNNERSPolska
750.DOŁĘGA-KOZIEROWSKI JAN1988PIASECZNOPolska
751.MIROŃCZYK RAFAŁ1990WARSZAWAPolska
752.SYTA PIOTR1971DZIEKANÓW LEŚNYPolska
753.CZARNOCKA AGNIESZKA1988WARSZAWAGIRLSPolska
754.SZYMCZAK  SYLWIA1990WARSZAWAGIRLSPolska
755.MAJKA LESZEK1989WARSZAWAPolska
756.ŚWIĆ MAŁGORZATA1974WARSZAWATTTPolska
757.ŚWIĆ RAFAŁ1974WARSZAWATTTPolska
758.BRZOZOWSKA KATARZYNA1977WARSZAWAŚNIEŻKIPolska
759.KULMA PRZEMYSŁAW1990WARSZAWAPolska
760.WACŁAWEK PAULA1993WARSZAWAPolska
761.PAWŁUSIEWICZ EWA1983WARSZAWAORSINO AK++D+Polska
762.OKRÓJ DAWID1983WARSZAWAMAZOWSZE WARSZAWAPolska
763.SKROŚ DARIUSZ1973OPOCZNOPolska
764.SUSKIEWICZ RAFAŁ1979OPOCZNOPolska
765.GNIADZIK RAFAŁ1981WARSZAWADEAF RUNNINGPolska
766.ANTONOWICZ MACIEK1993WARSZAWADEAF RUNNINGPolska
767.SOLIWODA MARTA1997WARSZAWAPolska
768.SOLIWODA AGNIESZKA1997WARSZAWAPolska
769.TRAWIŃSKA KATARZYNA1982WARSZAWAPolska
770.GRZANECKA AGNIESZKA1984WARSZAWAPolska
771.NIZNIKIEWICZ  ARTUR 1977MARKIFRIKSRUNPolska
772.NIŹNIKIEWICZ  DOROTKA 1982MARKIFRIKSRUNPolska
773.WILIGÓRSKI PAWEŁ1986KOBYŁKAPolska
774.GURGON ARKADIUSZ1983KOBYŁKAPolska
775.KIJOWSKA ALDONA1978MARKIMARKOWI BIEGACZEPolska
776.KOWALCZYK KLAUDIA1980RADOMPolska
777.NIEDZIAŁKOWSKI KAROL1994WARSZAWAPolska
778.OWCZAREK JOANNA1974WARSZAWAPolska
779.JAŹWIŃSKA KATARZYNA1995CZEWUJEWOPolska
780.GÓRSKI EMIL1992WARSZAWAPolska
781.RUSIŁOWICZ ANNA1994WARSZAWAPolska
782.BORKOWSKI ROMAN1972POMIECHÓWEKPolska
783.KOLASA MAGDALENA 1977WARSZAWAPolska
784.WOJNO MARIUSZ1975WARSZAWAWOJNIAKIPolska
785.WOJNO MONIKA1976WARSZAWAWOJNIAKIPolska
786.KOCZOCIK  ANETA 1981WARSZAWAPolska
787.ROSŁAN KLARA1984WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPolska
788.MARZEION ROBERT1978PIASECZNOPolska
789.WALAS DARIUSZ1978PIASECZNOPolska
790.BARANOWSKI JAROSŁAW1989OSTROŁĘKAPolska
791.SZEWCZYK MARTA1992OSTROŁĘKAPolska
792.KOCZOROWSKI MARCIN1979WIĄZOWNAPolska
793.KOCZOROWSKA ANNA1981WIĄZOWNAPolska
794.SIELCZAK ANNA1977PIASTÓWIZABELIN BIEGAPolska
795.MANDES ANNA1981PIASTÓWIZABELIN BIEGAPolska
796.BIELSKI JANUSZ 1982WARSZAWAWKURW_TEAMPolska
797.KONOWROCKA WIOLETTA1979WARSZAWAWKURW_TEAMPolska
798.KRAWCZAK HUBERT1985BŁĘDÓWPolska
799.MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS KATARZYNA1976WĘGRÓWWKURW_TEAMPolska
800.PIETRUCZANIS PAWEŁ1976WĘGRÓWWKURW_TEAMPolska
801.MORAWSKI GRZEGORZ1983WARSZAWAPolska
802.WIĘCZKOWSKI WOJCIECH1974WARSZAWAPolska
803.LUBA PIOTR1978WARSZAWAPolska
804.SAWICKA SYLWIA1975ŁOMIANKIPolska
805.TABAKA MAGDALENA 1977PRZASNYSZPolska
806.PAWLIK ALEKSANDRA1986WARSZAWAPolska
807.TRAWIŃSKA TERESA1962WARSZAWAŚNIEŻYNKIPolska
808.NIEBRZEGOWSKA AGNIESZKA 1984WARSZAWAŚNIEŻYNKIPolska
809.RUSOŁ TOMASZ1983WROCŁAWPolska
810.KALAWA MAŁGORZATA 1987TARNÓWEKIPA Z TARNOWAPolska
811.WZOREK  MAŁGORZATA 1984TARNÓWEKIPA Z TARNOWAPolska
812.SUŁKOWSKI TOMASZ1982WARSZAWAPolska
813.BUDARINA OLENA1984WARSZAWAPolska
814.SPOCZYŃSKI MICHAŁ1973WARSZAWARK ATHLETICSPolska
815.MIELNICZUK MIROSŁAW1975WARSZAWABRAKPolska
816.MICHALSKI PIOTR1988ZĄBKIPolska
817.KITLAS MARCIN1986WARSZAWAPolska
818.FEDYNA ALEKSANDRA1973MICHALINPolska
819.GRUBEK PIOTR1978PĘCICEPolska
820.WYSZECKA ANNA1988WARSZAWAPolska
821.ZAGÓRSKA ALEKSANDRA1989KAŁUSZYNPolska
822.RAK CEZARY1988KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPolska
823.SOBAŃSKI ROBERT1993LEGIONOWOPolska
824.KRAWCZYK KAMILA1986LEGIONOWOPolska
825.BOROWA DOROTA1989WARSZAWAPolska
826.SZMAJDOWICZ PAWEŁ1972KONSTANCIN JEZIORNAFACHDOM TEAMPolska
827.MARCZAK MICHAŁ 1989OTWOCKPolska
828.JAGODZIŃSKI PIOTR1978WĘGRÓWPolska
829.ODOWSKA OLGA1979WĘGRÓWPolska
830.BURLIŃSKA ANETA1977WARSZAWAPolska
831.ORZEŁOWSKA FAUSTYNA1996WARSZAWAPolska
832.MOŻEJEWSKI ADAM1996WARSZAWAPolska
833.GRUBEK ROBERT1972KOMORÓWPolska
834.BURCZYŃSKA IZABELA1992STARE BABICEPolska
835.SOLOŁOWSKI PAWEŁ1988WARSZAWAPolska
836.KRÓLICKA ILONA1988WARSZAWAPolska
837.PIĘTKA EWELINA1990WARSZAWAPolska
838.SIÓDMIAK JAN2000WARSZAWAPARKRUN KONSTANCIN-JEZIORNAPolska
839.BŁASZCZYK BRUNON1988WARSZAWASZCZĘKI NIE GRYZĄPolska
840.BŁASZCZYK DOMINIKA1990WARSZAWASZCZĘKI NIE GRYZĄPolska
841.JASTRZĘBSKI SLAWOMIR1978LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPolska
842.KRUSIEWICZ PIOTR1982STARA NIEDZIAŁKASZKOPYPolska
843.KRUSIEWICZ DOMINIKA1983STARA NIEDZIAŁKASZKOPYPolska
844.CICHOWICZ ROBERT1973SĘPOPOLPolska
845.CICHOWICZ ŁUKASZ1981SĘPOPOLPolska
846.BARANEK JAREK1960GARWOLINNIEZRZESZONYPolska
847.JANKOWSKA BOŻENA1979JADWIGÓWROSSMANNPolska
848.JANKOWSKI ROBERT1978JADWIGÓWROSSMANNPolska
849.KOSSOWSKI STEFAN1973WARSZAWAPolska
850.WŁODARCZYK PIOTR1985OŻARÓW MAZOWIECKIPolska
851.DOMAŃSKI SBASTIAN1999MIŃSK MAZOWIECKIPolska
852.PEKRUL EDYTA1979WARSZAWAKLUB BIEGACZAPolska
853.ŚWIĘCICKI BARTŁOMIEJ1980WOLICAPolska
854.ZYŚK PIOTR1989WARSZAWAPolska
855.KOROLUK ANDRZEJ1979WARSZAWAPolska
856.SZEWCZYK PAWEŁ1977WARSZAWAPolska
857.CZERWONKA PIOTR1991PUŁAWYPolska
858.KOWALCZYK ZDZISŁAW1976WARSZAWAJW 2189Polska
859.MILEWSKI CEZARY1990BIAŁYSTOKZARZOWCEPolska
860.ZARZECKA ANNA1988BIAŁYSTOKZARZOWCEPolska
861.SZCZECHOWICZ MARTA1977WARSZAWAPolska
862.MARKIEWICZ ANDRZEJ1964PRUSZKÓWPolska
863.MARKIEWICZ FILIP1992PRUSZKÓWPolska
864.GÓRCZYŃSKA BEATA1982PIASECZNOPIASECZNO RUNNINGPolska
865.TEPEREK MILENA1991KARCZEWPolska
866.LASKUS PATRYK1991KARCZEWPolska
867.LACH MARCIN1990WARSZAWAPolska
868.RUDZIŃSKI JACEK1987WARSZAWAPolska
869.SZYMAŃSKA ANNA1982WARSZAWA12TRI.PLPolska
870.STAWIŃSKA ZUZANNA1981WARSZAWA12TRI.PLPolska
871.KOZIOL MARTA1988NOWY DWOR MAZOWIECKIPolska
872.KURKOWSKI JAROSLAW1976NOWY DWOR MAZOWIECKIPolska
873.BUJAK KAROL1976GRODZISK MAZOWIECKICAR-POLPolska
874.CIOSEK MARTA1981WARSZAWA/WARSAW ;)Polska
875.CIOSEK MARCIN1976WARSZAWA/WARSAW ;)Polska
876.BIENIEK KAROLINA1993GŁOWACZÓWPolska
877.KOWALSKI MARCIN1992GŁOWACZÓWPolska
878.CIERNIAK MICHAŁ1974LEGIONOWOPolska
879.JASIUL MARIOLA1976LEGIONOWOPolska
880.WINIAREK IWONA 1980WARSZAWALOT RUNNERS CLUBPolska
881.MAZLOUM AMIR1987WARSZAWALOT RUNNERS CLUBPolska
882.PIÓRKOWSKI  DAMIAN 1989WARSZAWAPolska
883.RASZKIEWICZ SYLWIA1990WARSZAWAPolska
884.KRUPIŃSKI CEZARY1997WÓLKAPolska
885.NOWAK EWA1982WARSZAWAPolska
886.ZAKRZEWSKI  KRZYSZTOF 1975WARSZAWAPolska
887.GAŁĄZKA MARTYNA1982JAKTORÓWPolska
888.GAŁĄZKA  PAWEŁ1980JAKTORÓWPolska
889.KRYSIŃSKI ANDRZEJ1991OSTROŁĘKAPolska
890.OŚKA ANNA1994GŁOWACZÓWPolska
891.BIENIEK ARTUR1994GŁOWACZÓWPolska
892.GHIZZI FABIO 1965NIEPORĘTLANDI RENZO TEAMPolska
893.CHMIEL KAROL1985NIEPORĘTLANDI RENZO TEAMPolska
894.TUZINEK PAWEŁ1973SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEW TUZINEK TEAMPolska
895.ŻULEWSKI  RAFAŁ1984WARSZAWAPolska
896.ZANIEWSKA JOANNA1990WARSZAWAPolska
897.ZALEWSKI PAWEŁ1977WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
898.ZARĘBA DOMINIK1992WARSZAWAPolska
899.TABAKA WERONIKA1994WARSZAWAPolska
900.LESKIER TOMASZ1983WARSZAWAPolska
901.MICHALEWSKI MATEUSZ1976OLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIAPolska
902.JURKOWSKA ANNA1978OLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIAPolska
903.SALAMONOWICZ ANETA1990ZAKROCZYMPolska
904.MACIEJKO DANIEL1990ZAKROCZYMPolska
905.SPRAWKA KATARZYNA 1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIBIEGOWA PAKA Z NOWIAKAPolska
906.SZYDŁOWSKI PIOTR1987OŻARÓW MAZOWIECKIUCIEKAJĄCE KURCZAKIPolska
907.JURCZUK KATARZYNA1984OŻARÓW MAZOWIECKIUCIEKAJĄCE KURCZAKIPolska
908.JUL DANIEL1989WARSZAWAPolska
909.GMUREK SEBASTIAN1979WARSZAWAK.S. DELTA WARSZAWAPolska
910.ROMANIUK DARIA1987WARSZAWAPolska
911.LUTEREK MICHAŁ1980ŁOMIANKIPolska
912.WNOROWSKA MAGDALENA1977ŁOMIANKIPolska
913.GROCHOWSKI PAWEŁ1976ZĄBKIWARBUD RUNNING TEAMPolska
914.REDA KRZYSZTOF1980ZĄBKIWARBUD RUNNING TEAMPolska
915.NOGALSKA IWONA1978ZALESIE GÓRNEPolska
916.WYCHUCKA ELA1980MARKIPolska
917.SZYBALSKI MICHAŁ1986MARKIPolska
918.DYRA SŁAWOMIR1959WARSZAWACENZIN PISTOLEROSPolska
919.WRZOSEK-PAWELEC MONIKA1979WARSZAWAPolska
920.SOPEL JAROSŁAW1981WARSZAWAPĄCZKI TARCHOMINPolska
921.PINKAS ALEKSANDRA1984WARSZAWAPolska
922.KORZENIOWSKI DARIUSZ1977WARSZAWAACCELERATING POLANDPolska
923.MURAWSKA MONIKA1995WARSZAWAŁASICZKI BIOLOGICZKIPolska
924.PIRSZEL  JUSTYNA 1997WARSZAWAŁASICZKI BIOLOGICZKIPolska
925.SOBCZYK ROBERT1972WARSZAWAPolska
926.WĘGLIŃSKI JAROSŁAW1979WARSZAWAPolska
927.WOŹNIAK MICHAŁ1980KLAUDYNPolska
928.WOŹNIAK AGNIESZKA1982KLAUDYNPolska
929.SMORĄGIEWICZ MARCIN1976WARSZAWAPolska
930.ZAKRZEWSKA IZABELA1985WARSZAWAPolska
931.ECHLER PAWEŁ1984WARSZAWAPolska
932.MALETKA JOANNA1983WARSZAWAPolska
933.SITAREK MICHAŁ1984WARSZAWAPolska
934.KOSIERADZKI ERYK1990WARSZAWAPolska
935.PLASKOTA KAMIL 1984WARSZAWAPolska
936.ZIELIŃSKA KATARZYNA1983WARSZAWAPolska
937.SKRZYPCZAK MAŁGORZATA1973IZABELINIZABELIN BIEGAPolska
938.KACZMAREK JOANNA1975IZABELINIZABELIN BIEGAPolska
939.DĘBOWSKA EWELINA1983WIĄZOWNAPolska
940.CZARKOWSKA KATARZYNA1977WIĄZOWNAPolska
941.ZGŁOBICKA IZABELA1987WARSZAWAPolska
942.ZGŁOBICKI STANISLAW1959WARSZAWAPolska
943.OŻYNSKA KATARZYNA1981IZABELINIZABELIN BIEGAPolska
944.LISZEWSKA MARTA1973IZABELINIZABELIN BIEGAPolska
945.MANDES MICHAŁ1980LASKIIZABELIN BIEGAPolska
946.OSUCH AGNIESZKA1977WARSZAWAPolska
947.ZIĘTEK MAŁGORZATA 1975WARSZAWAPolska
948.JASZCZUK EDYTA1991WARSZAWATUP TEAMPolska
949.KICKO IZABELA1991WARSZAWATUP TEAMPolska
950.TROJANEK EDYTA1979WARSZAWASENSORYBEAUTY.PLPolska
951.MICHALSKI RYSZARD1980WARSZAWASENSORYBEAUTY.PLPolska
952.SZEWCZYK EDYTA1986WARSZAWAPolska
953.ZIELIŃSKA EMILIA1983WARSZAWAWIECZOREK TEAMPolska
954.GŁODOWSKI ADAM1985WARSZAWAŻORAWSKI TEAMPolska
955.KŁOS ANNA1976WARSZAWAPolska
956.MENDEL AGATA1974ZĄBKISAMEJUDOPolska
957.MENDEL PAWEŁ1976ZĄBKISAMEJUDOPolska
958.RUDKA MARLENA1983MROZYPolska
959.BIENIAS MONIKA1971WARSZAWABIEGAM DLA SIEBIEPolska
960.BIENIAS JOANNA1995WARSZAWABIEGAM DLA SIEBIEPolska
961.DMOCHOWSKI MICHAŁ1986OŻARÓW MAZOWIECKIPolska
962.KUBIK BARTEK1989WARSZAWAPolska
963.JAGŁA KRZYSZTOF1980WARSZAWAPolska
964.KRAWCZYK  SYLWIA1988SULEJÓWEKKOBIETY BIEGAJĄPolska
965.KOŁODZIEJ SŁAWOMIR1990WARSZAWAEUROCASHPolska
966.KWIATKOWSKI ANDRZEJ1970WARSZAWAPolska
967.KOMOROWSKA WIOLETTA1985WARSZAWAPolska
968.SYNATOR KRZYSZTOF1985WARSZAWAPolska
969.WALCZUK DARIUSZ1976WARSZAWAPolska
970.SYLWESTRZAK AGNIESZKA1967WARSZAWAKOMITET OBRONY DEMOKRACJIPolska
971.WASIEWICZ JOLANTA1984WARSZAWAWASZKIPolska
972.WASIEWICZ ADAM1983WARSZAWAWASZKIPolska
973.ORŁOWSKA AGNIESZKA1984WARSZAWAPolska
974.KAMIŃSKI JACEK1989WARSZAWAPolska
975.CHOMKA MAGDALENA1989WARSZAWAPolska
976.WOJCIK MARIUSZ1973WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
977.WÓJCIK BEATA1972WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
978.BUDEK PAWEŁ1980WARSZAWAFC REMBERTÓWPolska
979.BUDEK KATARZYNA1981WARSZAWAFC REMBERTÓWPolska
980.OSIECKA EMILIA1983WARSZAWAPolska
981.TABOR DANUTA1958WARSZAWAPolska
982.MENDEL SEBASTIAN1998ZĄBKISAME JUDO TEAMPolska
983.SIDOROWICZ GRZEGORZ1972MARKIAXA RUNNING TEAMPolska
984.OKAPIEC ALEKSANDRA1981WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
985.KAPUSTA SYLWIA1982WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
986.POPIEL BARTOSZ1983NOWA WOLAPolska
987.ZABORNY PAWEŁ1979WARSZAWAPolska
988.WÓLTAŃSKI PAWEŁ1985WYSZKÓWPolska
989.TATOMIR PAWEŁ1986WARSZAWAWWW.TAILY.PLPolska
990.BARCIKOWSKA  ANNA 1986KOŁBIELPolska
991.JURKIEWICZ ANNA1984BIAŁOBRZEGI9 BATALION DOWODZENIAPolska
992.JURKIEWICZ KAROL1981BIAŁOBRZEGI9 BATALION DOWODZENIAPolska
993.KAMROWSKA MARIOLA1983BIAŁOBRZEGI9 BATALION DOWODZENIAPolska
994.DOŁGOPOŁ KRZYSZTOF 1980WARSZAWAPolska
995.TOKARSKA MONIKA 1977WARSZAWAPolska
996.KAMIŃSKI KONRAD1988WARSZAWAPolska
997.BYLINIAK MONIKA1981WARSZAWALIŚCIEPolska
998.KRASNODĘBSKA  AGNIESZKA 1971WARSZAWALIŚCIEPolska
999.KRAJEWSKI KRZYSZTOF1987WARSZAWAWęgry
1000.ZACHARCZUK WIOLETA1978WARSZAWAPolska
1001.KUCHAREK ADAM1984MARKIPOGODNE CHŁOPAKIPolska
1002.WANIELISTA HUBERT1986MARKIPOGODNE CHŁOPAKIPolska
1003.MROWIEC MACIEJ1990PRUSZKÓWPolska
1004.ŚMIECH WOJCIECH1984WARSZAWAPolska
1005.ŁAGOSZ MAŁGORZATA1980WARSZAWAPolska
1006.ANDRZEJEWSKA-SOBIESZEK EWA1978WARSZAWAGONIĘ KRÓLICZKAPolska
1007.SOBIESZEK SEWERYN1980WARSZAWAGONIĘ KRÓLICZKAPolska
1008.JAKUBCZAK MONIKA1995WARSZAWAPolska
1009.WASILEWSKA MARZENA1974RADOMBIEGIEM RADOM!Polska
1010.MACIEJEWSKI KAROL1974RADOMBIEGIEM RADOM!Polska
1011.CZERNISZEWSKI PAWEŁ1996CHYNÓWAZS WARSZAWAPolska
1012.KUŹMIŃSKA KATARZYNA1988WARSZAWAPolska
1013.BORKOWSKI PAWEŁ1974WARSZAWAPolska
1014.PODLASKA KLAUDIA1996RYKICZARNY ŚNIEGPolska
1015.KUZIORA MARCIN1988RYKICZARNY ŚNIEGPolska
1016.CZERNISZEWSKI MARCIN1971CHYNÓWPolska
1017.CZERNISZEWSKI ŁUKASZ 1998CHYNÓWPolska
1018.ŁUKIEWICZ KRZYSZTOF1960CHYNÓWPolska
1019.MOLENDA MARCIN1978KIELCESZWAGIER TEAMPolska
1020.WOŹNIAK KRZYSZTOF1978WARSZAWAINNOGY RUNNERSPolska
1021.ALIŃSKA MARTA1995WARSZAWAPolska
1022.HASS-KALITA  JOANNA1975KOBYŁKAPolska
1023.WIERZBICKA GRAŻYNA1966WARSZAWAJACK TESMPolska
1024.BAKALARSKA MARIOLA1992WARSZAWAPolska
1025.WNUK BARTŁOMIEJ1990WARSZAWAPolska
1026.SEREWIŚ ADAM1990WARSZAWAPolska
1027.NOWICKA MAGDALENA1974KĄTYPolska
1028.RĄBALSKI MARCIN1985WARSZAWAPolska
1029.POSMAN KATARZYNA1979WARSZAWAPolska
1030.KAMIEŃSKI  JAROSŁAW 1981NAREWKAPolska
1031.WIERBIŁOWICZ DARIUSZ1973WARSZAWAPolska
1032.CHOJNACKI MATEUSZ1997KOŁAKÓWPolska
1033.BŁAŻEJEWSKI BARTOSZ1992WARSZAWABLAZEJEWO.COMPolska
1034.BŁAŻEJEWSKA EWA1992WARSZAWABLAZEJEWO.COMPolska
1035.TEPEREK MAŁGORZATA1989KARCZEWPolska
1036.KORYCKI MIREK1969LEGNICAPolska
1037.SZARMACH IZABELA1984WARSZAWAPolska
1038.KRZYSZTOFEK PAULINA1989WARSZAWAPolska
1039.SULIMA KRZYSZTOF1989WARSZAWAPolska
1040.BOMBA TOMEK1992WARSZAWABOMBA TEAMPolska
1041.NICGORSKA ALEKSANDRA1993WARSZAWABOMBA TEAMPolska
1042.WOSIK MAREK1955WARSZAWAPolska
1043.JACHNA  IRENA 1966JAWORZNOPolska
1044.RYKOWSKI MARCIN1991KAMPINOSPolska
1045.LEŚNIAK PIOTR1987WARSZAWAPIĘKNA I BESTIAPolska
1046.LEŚNIAK MARLENA1991WARSZAWAPIĘKNA I BESTIAPolska
1047.PEŃSKO MARIA1984WARSZAWABIURO PODRÓŻY MARYSIA MA RYSIAPolska
1048.ROMANIUK MARCIN1984WARSZAWABIURO PODRÓŻY MARYSIA MA RYSIAPolska
1049.DZIĘGIELEWSKI WOJCIECH1964JÓZEFOSŁAWPolska
1050.WIŚNIEWSKA ANETA1977RZĄŚNIABLIŻNIACYPolska
1051.WROTNIAK SYLWIA1976RZĄŚNIABLIŻNIACYPolska
1052.MARSZAŁEK JERZY1958WARSZAWAPolska
1053.OLESZCZUK SYLWIA1991WARSZAWAPolska
1054.ŁOPACKI TOMASZ1984WARSZAWAPolska
1055.ŻEBROWSKA ALEKSANDRA1991WARSZAWAPolska
1056.PAZUŁA KAMIL1995WARSZAWAPolska
1057.SĘDROWICZ-DUDEK WOJCIECH1972WARSZAWAPolska
1058.SZTOMBER DANIEL1982WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
1059.STĘBELSKA OLGA1988WARSZAWAPolska
1060.ŁUKASIK MARIA1987WARSZAWAPolska
1061.SAWCZUK MARTA1991WARSZAWATUP TEAMPolska
1062. HRYNIEWICZ JOANNA1991WARSZAWATUP TEAMPolska
1063.PLISZKA PAWEŁ1987LEGIONOWOENIGMA SYSTEMY OCHRONY INFORMACJI SP Z OPolska
1064.BABKIEWICZ SZYMON1982LUBLINPolska
1065.MLĄCKI MARIUSZ1982BIAŁOBRZEGI9 BATALION DOWODZENIAPolska
1066.WYSOKIŃSKI WALDEMAR1992BIAŁOBRZEGI9 BATALION DOWODZENIAPolska
1067.ŚLUSARCZYK KAROLINA1984WARSZAWAPolska
1068.RODAK-JEZIAK ADRIANA1977SZCZECINSPORTOWA RODZINKAPolska
1069.RODAK-DĘBOWSKA MAGDALENA1972SZCZECINSPORTOWA RODZINKAPolska
1070.SOBIERAJ MICHAŁ1996LEGIONOWOPolska
1071.GÓRECKI RAFAŁ1985CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIVPolska
1072.KACZMAREK PAULINA1987RAJSZEWPolska
1073.BAREJKO MARTA1985WARSZAWALOTPolska
1074.KLIMASZEWSKA MILENA1992WARSZAWALOTPolska
1075.ŁAPIŃSKA IZABELA1978ZĄBKIPolska
1076.WIELGOSZ MARYSIA1993LUBLINSKLEP BIEGACZA LUBLINPolska
1077.RUPIK PIOTR1972WARSZAWAPolska
1078.JASTRZĘBSKA-PROKOPIAK KATARZYNA1983WARSZAWATRENERBIEGANIA.PLPolska
1079.FILIPCZUK DARIUSZ1965WARSZAWAPolska
1080.STASIAK PIOTR1988WARSZAWAPolska
1081.KAMIŃSKI RADOSŁAW1992SIEDLCEKAMYK TEAMPolska
1082.GRABOWSKI JAROSŁAW1981DĘBLINPolska
1083.GRABOWSKA IWONA1983DĘBLINPolska
1084.PAKULSKI MARCIN1984WARSZAWANAGEL TEAMPolska
1085.DYDERSKI ROBERT1971SULEJÓWEKPolska
1086.MACHOWSKA MONIKA 1978WARSZAWPolska
1087.STACHYRA KAMILA1987WARSZAWAPolska
1088.OZGA CEZARY1961WARSZAWAPolska
1089.GZOWSKI BARTEK1996DOBCZYNMKS 2 WARSZAWAPolska
1090.GRZELAK MAREK1980KARCZEWHARDCOROWE WYHYLYLYBYMYPolska
1091.KRÓLAK ŁUKASZ 1989WARSZAWAPSPMPolska
1092.BADOCHA MARIUSZ1989WARSZAWAPSPMPolska
1093.WIERESKA PIOTR1989SKRZESZEWPolska
1094.ADAMEK MATEUSZ1992DECATHLON REDUTAPolska
1095.REDA ŁUKASZ1994DECATHLON REDUTAPolska
1096.SIENNICKA MAGDALENA1993DECATHLON REDUTAPolska
1097.URBAN MACIEJ1965STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1098.BABIŃSKA IZABELA1993DECATHLON REDUTAPolska
1099.MURASZKIEWICZ MAGDALENA1983STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1100.GARDZIŃSKI PIOTR1998STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1101.GARDZIŃSKI BARTOSZ2001STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1102.POSTEK KAROLINA1995DECATHLON REDUTAPolska
1103.CHODKOWSKI ALEKSANDER1996DECATHLON REDUTAPolska
1104.RACINOWSKI ADRIAN1992STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1105.POSTEK PATRYCJA1994DECATHLON REDUTAPolska
1106.WAWRZYNIAK MARTA1993DECATHLON REDUTAPolska
1107.MATCZAK ŁUKASZ1991DECATHLON REDUTAPolska
1108.RYTEL WERONIKA1994DECATHLON REDUTAPolska
1109.WIERZBICKI MICHAŁ1995DECATHLON REDUTAPolska
1110.ZUCHOWICZ KUBA1995DECATHLON REDUTAPolska
1111.KOPACZ AGATA1984OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJIPolska
1112.GARDZIŃSKI RAJMUND1970STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1113.MAŁECKA BEATA1989STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1114.CICHECKI RAFAŁ1995DECATHLON REDUTAPolska
1115.CHRZĄSTOWSKI-WACHTEL DOMINIK1988OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJIPolska
1116.MŁODOŻENIEC MAREK1980OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJIPolska
1117.KREJTZ SZYMON2003OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJIPolska
1118.KREJTZ KRZYSZTOF1975OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJIPolska
1119.PAWŁOWSKI ZBIGNIEW1967STENA RECYCLING SP. Z O.O.Polska
1120.POPŁOŃSKI ZBYSZEK1972DECATHLON REDUTAPolska
1121.WÓJCIK DANIEL1990KAMIENNA GÓRABLACK RUNNINGPolska
1122.ŻÓŁCIŃSKI JERZY1985WARSZAWASTOW. ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH GODNA SŁUŻBAPolska
1123.ORLOWSKA KAROLINA1990WARSZAWAPolska
1124.MAŚLANKA PIOTR1982WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
1125.GNATOWSKI PRZEMYSŁAW1988WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
1126.SZAFRAŃSKI KAROL1982KOBYŁKABRAKPolska
1127.SARNACKA JOANNA1984KOBYŁKABRAKPolska
1128.TARGOWSKA MALGORZATA1979WARSZAWAKOŁO SPORTOWE TARCHOMIŃSKA 4 PRZY ZSS97Polska
1129.HOŁUBKA ZUZANNA1999WARSZAWAPolska
1130.SCHABOWICZ  KRZYSZTOF 1983KOMORÓWPolska
1131.FORGIEL KAROLINA1987KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPolska
1132.OCALEWICZ ANDRZEJ1986WARSZAWAWARSZAWAPolska
1133.ŁATKOWSKA EWA1965SŁOMINPolska
1134.SIKORSKI MACIEK1966SŁOMINPolska
1135.ŁATKOWSKA MONIKA1975CHOTOMÓWGRUPA BIEGOWA CHTMOPolska
1136.ROSINSKI PATRYK1997LOMIANKIPolska
1137.ŚWIETLIK ADRIAN1984PIASECZNOKLUB BIEGACZA LEROY MERLIN PIASECZNOPolska
1138.ROMAN MARCIN1985PIASECZNOKLUB BIEGACZA LEROY MERLIN PIASECZNOPolska
1139.GUSTAW PAWEŁ1991WARSZAWAPolska
1140.STRZYŻ EMILIA1988WARSZAWAPolska
1141.STRZYŻ PATRYK1985WARSZAWAPolska
1142.PAWLICKI WOJCIECH1966PIASECZNOPolska
1143.PAWLICKA ALEKSANDRA1999PIASECZNOPolska
1144.PAWLICKA MONIKA1968PIASECZNOPolska
1145.PAWLICKI ROBERT1991PIASECZNOPolska
1146.KOPER MONIKA1993WARSZAWAPolska
1147.PTASZYŃSKA JUSTYNA1993WARSZAWAPolska
1148.SADOWSKI ŁUKASZ1981WARSZAWAPOWER TRAININGPolska
1149.BIELAK ANNA1980LUBLINPKO BANK POLSKIPolska
1150.PIGUŁA KRZYSZTOF1962ŁÓDŹPolska
1151.BUJNO PAULINA1987WARSZAWA-WESOŁAPolska
1152.SZEFER PIOTR1987JOHNSON&JOHNSONPolska
1153.MAZURKIEWICZ PAWEŁ1983WARSZAWAPGE S.A.Polska
1154.STARUS MARCEL1989JOHNSON&JOHNSONPolska
1155.BIELIŃSKI MACIEJ1986JOHNSON&JOHNSONPolska
1156.CUKIER MAGDALENA1990JOHNSON&JOHNSONPolska
1157.DOMAGAŁA KATARZYNA1980JOHNSON&JOHNSONPolska
1158.CHRUŚCIEL-DZIEKAŃSKA DOROTA1981WARSZAWAMDDPPolska
1159.PLEWICKA KATARZYNA2007WARSZAWAPGE S.A.Polska
1160.GAWORSKI PAWEŁ1984WARSZAWAPGE S.A.Polska
1161.KWASEK JAROSŁAW1978WARSZAWAPGE S.A.Polska
1162.WARSEWICZ CZESŁAW1969WARSZAWAPGE S.A.Polska
1163.WARSEWICZ IWONA1972WARSZAWAPGE S.A.Polska
1164.PARTYKA AGNIESZKA1972WARSZAWAPGE S.A.Polska
1165.GOTOWICKI KRZYSZTOF1979WARSZAWAPGE S.A.Polska
1166.TUKAJ JAN1985WARSZAWAPGE S.A.Polska
1167.PLEWICKI ZIEMOWIT1985WARSZAWAPGE S.A.Polska
1168.SKOCZYLAS KATARZYNA1970WARSZAWAPGE S.A.Polska
1169.SIDOROWICZ RAFAŁ1983WARSZAWAMDDPPolska
1170.TRĄMPCZYŃSKI JAKUB1987WARSZAWAMDDPPolska
1171.KAŹMIERSKI KAMIL1991WARSZAWAMDDPPolska
1172.JANCZEWSKI TOMASZ1990WARSZAWAMDDPPolska
1173.PLEWICKA EWELINA1987WARSZAWAPGE S.A.Polska
1174.GRZEJDA AGATA1990WARSZAWAMDDPPolska
1175.STAŃCZYK CEZARY1966WARSZAWAPGE S.A.Polska
1176.GRANICKA JOANNA2004WARSZAWAPGE S.A.Polska
1177.OSADCZUK FILIP1980WARSZAWAPGE S.A.Polska
1178.GOSS ANNA1978WARSZAWAPGE S.A.Polska
1179.SÁNCHEZ BERNABÉU ALBERTO1983WARSZAWAPolska
1180.MARCHLEWSKA AGNIESZKA1993WARSZAWAMDDPPolska
1181.BARAN PIOTR1992WARSZAWAOBY NIE OSTATNIPolska
1182.GRYCKIEWICZ MIROSŁAW1991WARSZAWAOBY NIE OSTATNIPolska
1183.BUTRYŃSKA MARIA1994LUBLINPolska
1184.STAROSZCZYK AGNIESZKA1977WARSZAWASPIĘTE POŚLADKIPolska
1185.KANTORSKI ARKADIUSZ1974WYGLĘDYNEW MASTER TEAMPolska
1186.DRÓŻNY KRZYSZTOF1961WYGLĘDYNEW MASTER TEAMPolska
1187.KLUCZEK DAMIAN1992LIPINYOSP LIPINYPolska
1188.SŁOWIŃSKI TOMASZ1982SKIERNIEWICEAGENCJA MIENIA WOJSKOWEGOPolska
1189.MADEJEK JACEK1980SKIERNIEWICEAGENCJA MIENIA WOJSKOWEGOPolska
1190.JAGODOWSKI PIOTR1991WARSZAWAPolska
1191.BANASZEK KATARZYNA1992WARSZAWAPolska
1192.ROSA MONIKA1989ZARĘBYBRAKPolska
1193.STACHULA PATRYCJA1978WARSZAWAPolska
1194.NAROJCZYK KRZYSZTOF1974NOWA IWICZNASTUDIOTECHPolska
1195.MACKOVIC KATARZYNA1971PIASECZNOPolska
1196.BANASZEK GRZEGORZ1981WARSZAWAPolska
1197.STASZEWSKA PAULINA1993WARSZAWAPolska
1198.GLINIECKA JANA1971WARSZAWAPolska
1199.KALISZ SEBASTIAN1997WARSZAWAPolska
1200.ANISZEWSKI MICHAŁ1989STANISŁAWÓW PIERWSZYPolska
1201.MATUSZEWSKI KAMIL 1988STANISŁAWÓW PIERWSZYPolska
1202.MASZARO ROBERT1977JÓZEFOSŁAWBIEGIEM DO NIEBAPolska
1203.MASZARO IWONA1976JÓZEFOSŁAWBIEGIEM DO NIEBAPolska
1204.KOWALIŃSKI MACIEJ1985CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIVPolska
1205.SŁOWIK JAKUB1988NOWY DWÓR MAZOWIECKIPolska
1206.MACIEJA MIROSŁAW1962PIASECZNO1962Polska
1207.DŁUŻNIEWSKI SŁAWOMIR1980CIECHANÓWRUNNERS TEAM CIECHANÓWPolska
1208.BACIA ANNA1978KONSTANCIN JEZIORNAFIZJOPORADNIA.PLPolska
1209.KULESZA KATARZYNA1981WARSZAWAPolska
1210.HOŁUBEK KAROLINA1985WARSZAWAPolska
1211.WALCZYKOWSKI JĘDRZEJ197236W POGONI ZA CIENIEMPolska
1212.DYCHTO MICHAŁ1975WARSZAWAPolska
1213.KMIECIAK ANNA1968WARSZAWA1968Polska
1214.KWIATKOWSKA BEATA1963WARSZAWAWILANÓW BIEGAPolska
1215.SNOPCZYŃSKI MICHAŁ1976LIPKÓWPolska
1216.GRABOWSKI EMIL1977WARSZAWAPolska
1217.SZULGA JAKUB1986JÓZEFÓWPolska
1218.KRECH MAŁGORZATA1986JÓZEFÓWPolska
1219.WICHER DOROTA1982WARSZAWAPolska
1220.KOŁODZIEJSKA BARBARA1969WARSZAWAPolska
1221.KILJANEK KATARZYNA1983JAWOROWAPolska
1222.KILJANEK MARCIN1980JAWOROWAPolska
1223.WIECZOREK ŁUKASZ1981ŁAZYPolska
1224.WIECZOREK AGNIESZKA1984ŁAZYPolska
1225.CIOSEK MAŁGORZATA1978WARSZAWAAXA RUNNING TEAMPolska
1226.KRZESIŃSKA RENATA1981WYŚMIERZYCEPolska
1227.STEINERT MAREK1976WYŚMIERZYCEPolska
1228.BUCZYŃSKI ARKADIUSZ1977OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPolska
1229.CHYBOWSKA MARIA1989WARSZAWAPolska
1230.TOROSZEWSKA ANETA1991WARSZAWAPolska
1231.ŁUCZAK RADOSŁAW1971ŁÓDŹPolska
1232.PYTEL ADRIANNA2000NIECHODZINMAZOVIA PROACTIVPolska
1233.RACZAK KATARZYNA1992WARSZAWAPolska
1234.BARWIŃSKI MICHAŁ 1985WARSZAWAPolska
1235.OSTROWSKI MARCIN1986WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
1236.JEZIERSKI WŁODZIMIERZ1971WARSZAWAPolska
1237.PYTEL  RENATA1969NIECHODZINMAZOVIA PROACTIVPolska
1238.PYTEL NATALIA1991NIECHODZINMAZOVIA PROACTIVPolska
1239.CIEŚLIKOWSKA AGATA1983WARSZAWAPolska
1240.BONDZIA MONIKA1979SŁUPNOPolska
1241.GRZYWACZEWSKA KAROLINA1995JÓZEFOSŁAWPolska
1242.ŁOWKIET AGATA1992ŁOBEZPolska
1243.KOCZKOWSKI ŁUKASZ1985WARSZAWAPolska
1244.BRZECKA EWELINA1989MAKOW MAZOWIECKIPolska
1245.WYSOCKA EDYTA1983WARSZAWAPolska
1246.DZIEDZIC BOGUSŁAWA1983MICHAŁÓWEKMICHAŁÓWEK TEAMPolska
1247.KUJAWSKA ANNA1976WARSZAWA1976Polska
1248.FETKE FABIANA1974WARSZAWAPolska
1249.KORDAS MARCIN1979WARSZAWAPolska
1250.MOTYLEWSKA MONIKA1987WARSZAWAMOTYLEPolska
1251.MOTYLEWSKI TOMASZ1984WARSZAWAMOTYLEPolska
1252.KAJEWSKI  JACEK 1978DOBRZYNIEWO FABRYCZNEBIAŁYSTOK BIEGAPolska
1253.KAJEWSKA  EDYTA 1980DOBRZYNIEWO FABRYCZNEBIAŁYSTOK BIEGAPolska
1254.KRYCH  SYLWIA 1976WARSZAWAPolska
1255.NGUYEN  ALEKSANDRA 1983WARSZAWAPolska
1256.KAROLAK  JOLANTA 1978MIĘDZYRZEC PODLASKIPolska
1257.DĄBROWSKI  JACEK 1968MIĘDZYRZEC PODLASKIPolska
1258.OKULICZ ANNA 1982LESZNOPolska
1259.MARKIEWICZ AGNIESZKA 1975LESZNOPolska
1260.PEŁSZYK MONIKA1972WARSZAWAPolska
1261.PEŁSZYK SŁAWOMIR1971WARSZAWAPolska
1262.PAWŁOWSKI RAFAŁ1968WARSZAWAPolska
1263.GRĄDZKI ADAM1972WARSZAWAPolska
1264.RAPAŁŁO IZABELA1974MICHAŁOWICEPolska
1265.STACHOWSKI SEBASTIAN1983WARSZAWABIOTINI MICHAŁ WIŚNIEWSKIPolska
1266.WIŚNIEWSKI MICHAŁ1985WARSZAWABIOTINI MICHAŁ WIŚNIEWSKIPolska
1267.SYCIK JAROSŁAW1965WOŁOMINP.H.U ACTUS JAROSŁAW SYCIKPolska
1268.KLECZKOWSKI ANDRZEJ1968WOŁOMINP.H.U ACTUS JAROSŁAW SYCIKPolska
1269.KUCYPERA KAJA 2000PUŁTUSKPolska
1270.SZYMAŃSKI CEZARY1997PUŁTUSKPolska
1271.KUCYPERA JOANNA1972PUŁTUSKESKULAPTEAMPolska
1272.DROŚ ROBERT1969WARSZAWAPolska
1273.ŚWIĄTEK JAKUB1994TRZEBINIAPolska
1274.GONTEK AGNIESZKA1974WARSZAWAJACK TEAMPolska
1275.MARON JACEK1968WARSZAWAJACK TEAMPolska
1276.SOTOWSKA BARBARA1983WARSZAWAPolska
1277.KACZMARZYK KAROLINA1994DĄBROWA GÓRNICZAPolska
1278.BIADACZ WOJCIECH1990DĄBROWA GÓRNICZAPolska
1279.DAWICZEWSKI PRZEMYSŁAW MARCIN1981WARSZAWAJACK TEAMPolska
1280.OLEKSIEWICZ BEATA1958WARSZAWAGUCIOPolska
1281.OLEKSIEWICZ RADEK1957WARSZAWAGUCIOPolska
1282.WILKOSZEWSKI JAN1932WARSZAWAGUCIOPolska
1283.TKACZ STEFAN1970WARSZAWAPolska
1284.TOMASZEWSKA BARBARA1984WARSZAWABIRD RUNPolska
1285.KARPA ANNA1957WARSZAWABIRD RUNPolska
1286.GRYCZKA  ANDRZEJ1982WARSZAWAKANCELARIA PRAWNA ANLEX ODSZKODOWANIAPolska
1287.GRABSKA ALEKSANDRA1980WARSZAWAPolska
1288.POLKOWSKI MATEUSZ1981WARSZAWAKILLERPolska
1289.ZAWISTOWSKI GRZEGORZ1979WARSZAWALEGIA RUN CLUBPolska
1290.GRONEK PATRYCJA1993WARSZAWAPolska
1291.ZALEWSKI MARCIN1987WARSZAWAPolska
1292.MAJCHER DOROTA1987SOPOTMAJCHERPolska
1293.MOTYKA PAULINA1979WARSZAWAPolska
1294.WALCZUK WOJCIECH1987PARZNIEWPolska
1295.ŻUBIŃSKA MAGDA1976WARSZAWAACCELERATING POLANDPolska
1296.ŻUBIŃSKI PIOTR1974WARSZAWAACCELERATING POLANDPolska
1297.KORZĘBSKI JACEK 1971GRODZISK MAZOWIECKINAGEL TEAM POLSKAPolska
1298.RZĘPA GRAŻYNA1993GRODZISK MAZOWIECKINAGEL TEAM POLSKAPolska
1299.GLAZER MARCIN1985WARSZAWAPolska
1300.SŁOMKA PIOTR1995MARCELÓWPolska
1301.KOSIOR KRZYSZTOF1983WARSZAWABIEGUSIE(M) PIMPUSIE(M)Polska
1302.BOROWSKA ANNA1977WARSZAWABIEGUSIE(M) PIMPUSIE(M)Polska
1303.KORUPCZYŃSKA  EDYTA 1980ŁOMIANKIPolska
1304.MUNDZIK MATEUSZ1991WIERZBICAPolska
1305.KĘPCZYK KONRAD1993ANDZINJW 2189Polska
1306.MACIĄTEK SZYMON1983ANDZINJW 2189Polska
1307.SIKORSKI JACEK1977WARSZAWAPolska
1308.MIGDALSKI KRZYSZTOF1967WARSZAWAPolska
1309.SZTOGRYN MARIOLA1979WARSZAWAPolska
1310.JASKUŁA KRZYSZTOF1958LATCHORZEWSTARE BABICE BIEGAJĄPolska
1311.GRABOWSKI LESZEK1963LATCHORZEWSTARE BABICE BIEGAJĄPolska
1312.BRYCZKOWSKA JUSTYNA1990WARSZAWAPolska
1313.MILWICZ MONIKA1973WARSZAWAPolska
1314.PULIT BARTOSZ1990WARSZAWAPolska
1315.ZIĘDALSKA AGNIESZKA1974JABŁONNAMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOPolska
1316.JASKÓŁA KATARZYNA1982JABŁONNAMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOPolska
1317.MAKSIMOWSKI TOMASZ1991MILANÓWEKORANGE POLSKAPolska
1318.LENARCIK ULA1975WÓLKA KOZODAWSKAPolska
1319.WRZEŚNIEWSKI GRZEGORZ1978BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEPolska
1320.TRZCIŃSKI JACEK1986BŁONIE1986Polska
1321.KOSTRZEWA ELWIRA1975WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
1322.GADOMSKA ANNA1981WARSZAWAPZU SPORT TEAMPolska
1323.KORNACKA ALEKSANDRA1988WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPolska
1324.BOROWIAK KRZYSZTOF1988WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPolska
1325.NIEGRZYBOWSKA KAROLINA1989ŁOMIANKIPolska
1326.BEDNARCZYK MICHAL1989OPOCZNOPolska
1327.ZATOŃ ADRIAN1980CZĘSTOCHOWAWABCOPolska
1328.STAWIŃSKI MICHAŁ1975PIĄTEKZSMR PIĄTEKPolska
1329.KORGUL KRZYSZTOF1970KONSTANCIN JEZIORNA1970Polska
1330.KIEŁCZEWSKA AGNIESZKA1976WARSZAWAPolska
1331.KRÓL JUSTYNA1990PIASECZNOPolska
1332.NOWAK JAKUB1989LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAPolska
1333.KORYCKI KRZYSZTOF1984WARSZAWAPolska
1334.GOSZCZYŃSKA PAULINA1994WARSZAWATRENERBIEGANIA.PL BY DOM DEVELOPMENTPolska
1335.MĄDRA SYLWIA 1981KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPolska
1336.DZIEDZIEWICZ SŁAWEK1974WARSZAWAAMATORPolska
1337.JEZNACH- STEINHAGEN ANIA1976WARSZAWAPolska
1338.DZIARNOWSKA MAGDA1985WARSZAWAPolska
1339.SKWIRA MAREK1980WARSZAWAPolska
1340.KNYT BEATA1984WARSZAWAPolska
1341.ŚWIDERSKI ERYK1999WIĄZOWNAPolska
1342.KODA EUGENIUSZ1959WARSZAWASGGW RUNNERSPolska
1343.KODA MAŁGORZATA1965WARSZAWASGGW RUNNERSPolska
1344.PĘCZKOWSKI RAFAŁ1975WARSZAWAPolska
1345.JĘDRZEJCZAK MACIEJ1953WARSZAWATN BIEGÓWKI WESOŁAPolska
1346.ŻMUDA MIKOŁAJ1975WARSZAWAJW 2414Polska
1347.GODEK MICHAŁ1988WARSZAWAKOTLETPolska
1348.HELDT GRZEGORZ1981ZEMBRZYCEKOTLETPolska
1349.HELDT IWONA1991ZEMBRZYCEKOTLETPolska
1350.REGULSKI PAWEŁ1978LEGIONOWOPolska
1351.JASZCZUK KRZYSZTOF1982WARSZAWAPolska
1352.ZEBROWSKI JAKUB2000WARSZAWAPolska
1353.KWIATKOWSKA ALEKSANDRA1992WARSZAWAPolska
1354.GROCHALA  MALGORZATA1995GABRYELINPolska
1355.ŻAK NATALIA1995WARSZAWASZMIGIEL TEAMPolska
1356.SZMIGIEL  ANDRZEJ 1995WARSZAWASZMIGIEL TEAMPolska

REKOMENDACJE:

Bieg Mikołajów w dniu 4 grudnia 2016 roku oraz  inne inicjatywy jak np. Piknik Transplantacyjny na Agrykoli, który odbył się w maju 2016 roku, czy charytatywny koncert Artystów jazzowych na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji w dniu 15 stycznia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym BOSS w Miedzeszynie, to przykłady stale prowadzonych działań mających na celu zarówno promowanie idei transplantacji jak i wspomaganie finansowe Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka w zakresie działalności transplantacyjnej. Bez takich różnorodnych przedsięwzięć organizowanych we współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi nasze możliwości pomocy najciężej chorym dzieciom byłyby znacznie mniejsze.

prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów Centrum Zdrowia Dziecka

Widok człowieka z długą brodą w czerwonym kubraczku i czerwonej czapeczce przemierzającego ulice naszych miast grudniową porą teoretycznie nikogo nie powinien dziwić. A co jeśli w jednym momencie zobaczysz setki takich postaci w jednym miejscu? Robi wrażenie. A jeżeli jeszcze uświadomisz sobie, że każda z nich jest w tym miejscu w jednym – szczytnym – celu? A może dołączysz do Biegu Mikołajów? Chodzi o to, żeby na starcie zaroiło się od czerwonych czapeczek. Charytatywna idea imprezy niesie wspaniałe przesłanie. Pomagać potrzebującym aktywnie spędzając wolny czas. W tym roku Mikołaje pobiegną m.in. dla chorych na mukowiscydozę. Jednym z podstawowych objawów tej nieuleczalnej choroby jest postępujące z wiekiem wyniszczenie układu oddechowego. Chorzy muszą walczyć dosłownie o każdy oddech. Jeżeli zabrakło Ci kiedyś tchu – w biegu czy podczas innej aktywności – zrozumiesz, o czym mówię. Pobiegniesz dla nich?

Magdalena Czerwińska-Wyraz

Wiceprezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Każdego roku angażujemy się w organizację biegów, dzięki którym możemy zbierać pieniądze na rzecz dzieci chorych na raka. Jednym z najbardziej oryginalnych jest właśnie Bieg Mikołajów. Ponad tysiąc osób w czerwonych, świątecznych czapkach – to naprawdę robi wrażenie! A myśl o tym, że każdy z zawodników stara się wybiegać jak najwięcej kilometrów, żeby pomóc chorym dzieciom sprawia, że rosną nam serca i wiara w drugiego człowieka. Więc zapraszamy: bijcie kolejne rekordy, zliczajcie przebiegnięte kilometry, a przy okazji podarujcie uśmiech maluchom walczącym z rakiem!

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Najważniejsze jest dla nas, aby w przedświątecznej atmosferze aktywnie spędzić czas i poprzez sport pomóc dzieciakom. Cieszy mnie fakt, że inicjatywa charytatywnego Bieg Mikołajów z roku na rok rośnie w siłę. Wspólnie wybiegaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych dla beneficjentów naszego wydarzenia. W tym roku spotkamy się aż w pięciu miastach, z tego względu liczymy na kolejne rekordy – nie tylko te „życiowe” biegaczy, a przede wszystkim liczby wybieganych kilometrów, które przełożą się na finansowe wsparcie naszych beneficjentów.

Marcin Glądała

Prezes zarządu Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego

Pięć lokalizacji, tysiące biegających Mikołajów, całe rodziny kibicujące biegaczom – to tylko niektóre, fantastyczne argumenty aby zaangażować się w tegoroczny Bieg Mikołajów.
Dodatkowo jak każdego roku organizatorzy zaplanowali szeroko zakrojoną akcję pomagania dzieciom. Serdecznie zapraszam.

Wojciech Sularz

Inicjator Biegu Mikołajów

Partnerzy

     

     

Media

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży pn. „Dzieci biegają dla dzieci”

    Fundacja Góry Przenosić

Patronat Honorowy

    Ambasada Finlandii