ZMIANA DATY V EDYCJI BIEGU MIKOŁAJÓW! 2 GRUDNIA (SOBOTA) 2017.

Z radością możemy ogłosić – 🎅 Bieg Mikołajów 🎅 największą mikołajową imprezą biegową w Polsce! Wielkie słowa uznania dla uczestników, którzy w tym roku tak licznie stawili się na liniach startu naszego biegu, organizowanego po raz pierwszy w pięciu miastach. To dzięki Wam możemy rozwijać ten projekt, to dzięki Wam Bieg Mikołajów ma wymiar wielkiego wydarzenia oraz najważniejsze - to dzięki Wam wybiegaliśmy prawie 33 tysiące złotych dla potrzebujących dzieci. Serce rośnie, dziękujemy <3 🎅

Lista startowa

Zawodnicy z potwierdzoną platnością - Wrocław

Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1.SZCZOTKA PIOTR1988OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
2.MILANICZ EWELINA1987OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
3.STYRNA ARTUR0OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
4.KARASIŃSKI DAMIAN1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
5.DZIUBINA PIOTR1974OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
6.JASIŃSKI RAFAŁ1973OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
7.PĘTAL ANNA1976OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
8.CZYSZCZOŃ MAGDALENA1983OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
9.JOBCZYK PAWEŁ1972OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
10.MAĆKOWSKA IZABELA1972OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
11.BURGER ANITA1988OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
12.DYBCZYŃSKA BEATA1972OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
13.KARASIŃSKI DOMINIK1991OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
14.CEBULSKA MONIKA1990OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
15.GORCZYCA BARBARA1972OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
16.CEBULA-SOŁTYSIK EWELINA1972OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
17.MILANICZ ŁUKASZ1985OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
18.FRANKIEWICZ ANNA1975OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
19.NOCUŃ IWONA1978OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
20.SALAWA MARIUSZ1975OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
21.NAREJKO MICHAŁ1978OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
22.DUDA OLGA1973OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
23.MOSTKOWSKA KAMILA1987OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
24.ZABAWA ANNA1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
25.GŁAWĘDA-GRĄDEK KATARZYNA1980OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
26.SIKORSKI MARCIN1990WAŁBRZYCHPOLARISPolska
27.KRAWIEC PIOTR1981ZGORZELECPOLARISPolska
28.SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1988BRZEGPOLARISPolska
29.POLICIŃSKA JUSTYNA1990CZĘSTOCHOWAPOLARISPolska
30.TELEGA JOANNA1979OPOLEPOLARISPolska
31.MATYSIK EDYTA1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
32.LUBRANT JOANNA1974OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
33.LUBRANT PIOTR1973OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
34.JAKÓBCZAK AGNIESZKA1982OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
35.GRUSZKA JAROSŁAW1984WAŁBRZYCHPOLARISPolska
36.KĘŚMINOWICZ KRZYSZTOF1973BRZEGPOLARISPolska
37.KARDAS MARCIN1982OZIMEKPOLARISPolska
38.GRĄDEK ŁUKASZ1981OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
39.JANUS-BURAK ELŻBIETA1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
40.UMNICKA KINGA1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
41.ZJAWIN-KENC JOANNA1983OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
42.SUCHECKI ŁUKASZ1991OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
43.DYNOWSKA BERNARDA1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
44.IDKOWIAK MAŁGORZATA1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
45.GOLAK ŁUKASZ1983OPOLEPOLARISPolska
46.FEĆ JAKUB1993OPOLEPOLARISPolska
47.WOŹNIAK KRZYSZTOF1964OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
48.TWARDOWSKI KRZYSZTOF1969WROCŁAWPolska
49.NOWAKOWSKI ERYK1972UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
50.GOŁĘBIOWSKI TOMASZ1974UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
51.GIENIEC-CZUBA RÓŻA1977SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
52.KISIELEWSKA-BORGUL ANETA1989SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
53.KREYCZI ANETA1987SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
54.WARGOCKA AGNIESZKA1976SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
55.DOBOSZ ŁUKASZ1980SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
56.LUPA MARCIN1980SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
57.STACHURSKI PAWEŁ1990SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
58.GREKOW SŁAWKO1967UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
59.BRYSIAK ZIEMOWIT1973UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
60.PIWKO JAKUB1990UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
61.RYNKIEWICZ KRZYSZTOF 1986OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
62.BEZWIŃSKI SEBASTIAN1984WROCŁAWWYŚCIGI KONNE. WROCŁAWPolska
63.KOZŁOWSKA DOROTA1975UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
64.GONZALEZ INIGO1990UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
65.KUŚMIERSKI WOJCIECH1973UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
66.TARKA RAFAŁ1988UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
67.BOBROWSKI ŁUKASZ1983UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
68.SKIBICKI PAWEŁ1991UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
69.DEMBIŃSKA MARTA1980UNIT4 POLSKA SP. Z O.O.Polska
70.SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF1971SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
71.WALSZCZAK MARIUSZ1981WROCŁAWWYŚCIGI KONNE. WROCŁAWPolska
72.MAKSYMOWICZ RAFAŁ1978WROCŁAWWYŚCIGI KONNE. WROCŁAWPolska
73.JAGODZIŃSKI BARTOSZ1983WROCŁAWRUNMAGEDDON WROCŁAWPolska
74.KITA WIOLETA1988IDEA LEASING SAPolska
75.RYBARCZYK DOMINIKA1992IDEA LEASING SAPolska
76.POLAŃSKI MARCIN1984IDEA LEASING SAPolska
77.LUBIK MONIKA1988OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
78.OCHROMBEL OLIWIA1992OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
79.PARYLAK MAREK1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
80.CHROBAK PIOTR1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
81.KOWALCZYK DARIUSZ1985OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
82.RYSTAU JAKUB1983OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
83.JANUS MONIKA1976OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
84.MARTERAK ALBERT1965OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
85.MARSZAŁEK FILIP1995WROCŁAWPolska
86.JURASIK MAGDA1990WROCŁAWPĘDZĄCE ŚNIEŻYNKIPolska
87.ŁOMNICKA BARBARA1979WROCŁAWPĘDZĄCE ŚNIEŻYNKIPolska
88.KUŹMICKI MARCIN1977KOELNER RAWLPLUG IPPolska
89.JANECZEK JAROSŁAW1971KOELNER RAWLPLUG IPPolska
90.RYŻEWSKI KRZYSZTOF1971KOELNER RAWLPLUG IPPolska
91.KWIATKOWSKI ANDRZEJ1973KOELNER RAWLPLUG IPPolska
92.POLIWODA PAULINA1980WYSOKAPOLIWODA TEAMPolska
93.ĆWIĘKA DAMIAN1985LUBAŃPolska
94.CEBULSKI LESZEK1963OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
95.STRAUCHOLD ANNA1972KAMIENIEC WROCŁAWSKIPRO RUN WROCŁAWPolska
96.PRYMEL ARKADIUSZ1978OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
97.CIRKO ROBERT1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
98.BREŚ ADAM1980OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
99.ŚLIS MAREK1984OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
100.CEBULSKI ŁUKASZ1985OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
101.FALK GRZEGORZ1977OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
102.KARASIŃSKI ADAM1956OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
103.PĘTAL ADRIANNA1999OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
104.MITKIEWICZ MATEUSZ1977IDEA LEASING SAPolska
105.KLIŚ SŁAWOMIR1971OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
106.SZCZEPANKIEWICZ PIOTR1982SANTANDER CONSUMER BANK S.A.Polska
107.NOCUŃ KRZYSZTOF1978OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
108.SUCHOCKI JERZY1983OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
109.RYSTAU AGNIESZKA1986OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
110.OCHROMBEL LUCYNA1976OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
111.NOWAK ALEKSANDRA1986OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
112.KUBOŃ ŁUKASZ1987OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
113.GŁĄB AGNIESZKA1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
114.SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1989OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
115.MARKIEWICZ ELŻBIETA1975OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
116.POPŁAWSKA ANNA1979OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
117.BURAK GRZEGORZ1976OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
118.POPŁAWSKI TOMASZ1973OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
119.KORCZAK TOMASZ1978OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
120.RYSTAU SŁAWOMIR1986OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
121.ZDZIECHOWICZ KATARZYNA1973OSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.Polska
122.POTOCZNY PAWEŁ1992ZĘBICEPolska
123.SIRING KRZYSZTOF1988NAMYSŁÓWTATA DANIELKAPolska
124.PYDZIŃSKA AGATA1981WROCŁAWPolska
125.JĘDRZEJCZYK ADRIAN1977WROCŁAWADJEPolska
126.GORCZYCA JOANNA1983WROCŁAWPolska
127.MISZTAL PRZEMYSŁAW1983WROCŁAWPolska
128.WALENCZAK ANNA1974KOMOROWICEPolska
129.WALENCZAK TOMASZ1974KOMOROWICEPolska
130.KACPRZAK ALEKSANDER1977KIEŁCZÓWPolska
131.KACPRZAK KATARZYNA1976KIEŁCZÓWPolska
132.STASZAK KRZYSZTOF1977SIECHNICEPolska
133.PRZYGODA RAFAŁ1988CHOJNAPolska
134.ŚLUSARCZYK MARZENA1992LIPKI WIELKIEWROCLAW MARATON TEAMPolska
135.FILIPEK AGNIESZKA1981WROCŁAWPolska
136.ROMAN ELZBIETA1975BRZEGPolska
137.TABISZ MARLENA1975WROCŁAWPolska
138.BARTOSZEWSKA MAGDA1984WROCŁAWPolska
139.WÓJCIAK BARBARA1993ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
140.ROBACZEWSKA DOROTA1977WROCLAWSPARTANIE DZIECIOMPolonia
141.SOLBIATI DAVIDE1971WROCLAWSPARTANIE DZIECIOMItaly
142.LIS MAGDALENA1986POZNAŃPolska
143.MITROSZ ANDRZEJ1956WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska
144.BIELAT ANNA1993WROCŁAWPolska
145.KOMAR RAFAŁ1973WROCŁAWHURTWENT.PLPolska
146.CHORAZYCZEWSKA MAŁGORZATA1984WROCLAWPolska
147.ŚWIĄTEK MACIEJ1989KĘPNOGAMAMOBLERPolska
148.GAWRON MICHAŁ1984WROCŁAWOPERAPolska
149.MATYJA ADAM1981STARA HUTAPolska
150.BROK ADAM1967WROCŁAWPolska
151.KOZAKIEWICZ MARZENA ANNA1984WROCŁAWPolska
152.SŁOMA MATEUSZ1994WROCŁAWPolska
153.FELSMANN MARTYNA 1990WROCŁAWPolska
154.RUSZKOWSKI PIOTR1986ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
155.BERJAK ALEKSANDRA1993LUBINOPERAPolska
156.PRZYBYSZ AGNIESZKA1974WAŁBRZYCHPolska
157.KUCHARZEWSKI PRZEMYSŁAW1972WROCŁAWPolska
158.SZTENC DARIUSZ1962WROCŁAWPolska
159.MAREK SEBASTIAN1987WYSOKAPolska
160.SZTENC ALEKSANDRA1997WROCŁAWPolska
161.PRZYBYSZ GRZEGORZ1976WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPolska
162.WÓJCIAK JOANNA1985ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
163.KOWALEWSKA MARTA1988ŚRODA WLKP.Polska
164.CIEĆWIERZ MAGDALENA1990SŁAWAHERNIK TEAMPolska
165.SKRZYPCZAK MAŁGORZATA1962KALISZBB-BIEGAJACA BABCIAPolska
166.KOWALSKA ANNA1985KALISZBB-BIEGAJACA BABCIAPolska
167.PAGACZ KAROLINA1993WIELUŃPolska
168.MACIEJASZ KINGA1993WROCŁAWNIEZRZESZONYPolska
169.WOJDYLA MIECZYSŁAW1964WROCŁAWTRADYCJA I JAKOŚĆPolska
170.WIERZBICKA AGATA1985WROCŁAWPolska
171.KOZDRA OLGA1974WROCŁAWPolska
172.CHYŁA MARCIN1980LEGNICAPolska
173.WANDEL PIOTR1973WROCŁAWPolska
174.GŁĄBICA JUSTYNA1979KAMIENIEC WROCŁAWSKIPolska
175.WYSTĘPEK DARIA1986WROCŁAWPolska
176.KULA KONRAD1984WROCŁAWCREATIVE-SPHEREPolska
177.KAPUŚNIAK ROBERT1972LUBAŃPolska
178.PASZKIEWICZ MICHAŁ1988ZAWADZKIEPolska
179.OLSZEWSKI WOJCIECH1990BOLESŁAWIECOLSZEWSCY TEAMPolska
180.KOGUT ALEKSANDRA1993BOLESŁAWIECOLSZEWSCY TEAMPolska
181.SZKOŁA DARIUSZ1993MILINGLKS MIETKÓWPolska
182.RYMARSKI ARKADIUSZ1975WROCŁAWNOAPolska
183.KUBIAK PAWEŁ1994RYBNOBIEGIEM PO KEBSAPolska
184.WAŚKO PATRYK1991WROCŁAWPolska
185.BETLEJ MIKOŁAJ1974WROCŁAWNOAPolska
186.KOZŁOWSKI ANDRZEJ1979WROCŁAWNOAPolska
187.TRYKOWSKA BLANKA1982WROCŁAWNOAPolska
188.KRZEMIEŃ KAROLINA1995WROCŁAWPolska
189.BRODA DOMINIK1986WROCŁAWPolska
190.MOMOT MARCIN1980WROCŁAWPolska
191.MOMOT ŻANETA1983WROCŁAWPolska
192.ROHLEDER PAWEŁ1980WROCŁAWPolska
193.WILKOSZ JUSTYNA1987WROCŁAWPolska
194.TAŚMIŃSKA KATARZYNA1990WROCŁAWPolska
195.DURLETA JOANNA 1990WROCŁAWPolska
196.WALAS PAWEŁ1982WROCŁAWPolska
197.LUBAŃSKA ALICJA1968BUKOWICEZS BUKOWICEPolska
198.RYBCZYŃSKA MAGDALENA19755Polska
199.ROMAŃSKA-PIETRZAK AGATA1981WROCŁAWNOAPolska
200.GRAMALA MATEUSZ1994KRAPKOWICEBIEGIEM PO KEBSAPolska
201.STĘPIEŃ PAWEŁ1991KRAPKOWICEBIEGIEM PO KEBSAPolska
202.SIUDAK VIOLETTA1972DOBRZYKOWICEPolska
203.GORAJ WIKTORIA1993WROCŁAWPolska
204.CZAJKOWSKA KLAUDIA1989WROCŁAWPolska
205.KRAWCZYKIEWICZ AGNIESZKA1985WROCŁAWPolska
206.WĘGIERSKA MAŁGORZATA1993WROCŁAWPolska
207.SZCZEPANIK ŁUKASZ1989WROCŁAWANNGELLSRUNPolska
208.GOLUS KATARZYNA1986WROCŁAWANNGELLSRUNPolska
209.PARTYKA MARCIN1980WROCŁAWPolska
210.PARTYKA MARTA1971WROCŁAWPolska
211.DZIECHCIŃSKA MAJA1994WROCŁAWW PARZE RAŹNIEJ!Polska
212.JAKUBIAK KRZYSZTOF1991WROCŁAWW PARZE RAŹNIEJ!Polska
213.BARTCZAK PIOTR1991WROCŁAWPolska
214.PAWLAK AGNIESZKA1977WROCŁAWPolska
215.GASTECKI ARKADIUSZ1996BOJSZOWYPolska
216.SUŚNIAK MAREK1993KACZORYLINKE GOLD TEAMPolska
217.LECH MARCIN1983WROCŁAWNOAPolska
218.ONISZCZUK BARTŁOMIEJ1995WROCŁAWC4 AWF WROCŁAWPolska
219.PARKITNA PAULINA1995WROCŁAWC4 AWF WROCŁAWPolska
220.ORZECH AGNIESZKA1981SIECHNICESANTANDER CONSUMER BANK SAPolska
221.CHMURA AGNIESZKA1993WROCŁAWPolska
222.WITCZAK MIKOŁAJ1935BIELAWANIEZRZESZONYPolska
223.WOŹNIAK NATALIA1999WROCŁAWDORADCY24Polska
224.WOŹNIAK PAWEŁ1969WROCŁAWDORADCY24Polska
225.KOŹLAK ANETA1991WROCŁAWPolska
226.CICHOSZ MALWINA1990WROCŁAWBLIŹNIAKI BIEGAJĄPolska
227.CICHOSZ KAMIL1990WROCŁAWBLIŹNIAKI BIEGAJĄPolska
228.HADAMIK ALEKSANDRA1985WROCŁAWPolska
229.ZAPAŁA MICHAŁ1991SMOLECBROCHÓW TEAMPolska
230.STASIEŃKO ALEKSANDRA 1990SMOLECBROCHÓW TEAMPolska
231.KLÓSKA KAROLINA1991PIWNICZNA ZDRÓJPolska
232.POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA1979WROCŁAWPolska
233.PRYŚKO MAŁGORZATA1985GDAŃSKGOOD LUCK CLUB / LABOSPORT TEAMPolska
234.BARCZYŃSKI PIOTR1985WROCŁAWNOAPolska
235.ŁYSZKIEWICZ JAREK1976BRZEZIA ŁĄKAPolska
236.ŁYSZKIEWICZ MARZENA1977BRZEZIA ŁĄKAPolska
237.CHMIEL MONIKA1996WROCŁAWPolska
238.CIEPIERSKA JOANNA1983LUTOMIERZABY DO METYPolska
239.CIEPIERSKI KRZYSZTOF 1982LUTOMIERZABY DO METYPolska
240.DOMOWICZ JERZY1961WROCŁAWPolska
241.WÓJCIK MICHAŁ1986WROCŁAWSPARTA WROCŁAWPolska
242.HOŁOWACZ WOJCIECH1982NAMYSŁÓWSRTG WROCŁAWPolska
243.BEZDEL ANNA1974BOLKÓW BOLKÓW BIEGAPolska
244.GUBERNAT EWA1980BIELANY WROCŁAWSKIEMIASTO KOBIETPolska
245.KLUCZKIEWICZ WOJCIECH1988GŁUBCZYCEPolska
246.PŁOSZAJCZYK BEATA1968BOLKÓWBOLKÓW BIEGAPolska
247.TRZECIAK JACEK1978IWINYPolska
248.MAJCHER DOROTA1985WROCŁAWPOLARISPolska
249.GNUTEK ANNA1982ZĄBKOWICE ŚL.ABY DO METYPolska
250.BALCERZAK AGNIESZKA1989WROCŁAWPolska
251.NOWAK TOMASZ1985BRZEGPolska
252.JANKIEWICZ MACIEJ1986BRZEGPolska
253.SOBSKI TADEUSZ1961ZĄBKOWICE ŚL.Polska
254.TACZUK ZOFIA1990WROCŁAWPolska
255.WOJTASIK ANNA1989WROCŁAWPolska
256.PAWŁOWSKI ARKADIUSZ1989WROCŁAWPolska
257.AUGUSTYNIAK JAKUB1982WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPolska
258.STĘPIEŃ WOJCIECH1995WROCŁAWBIEGIEM PO KEBSAPolska
259.ŁAWROCKA - GIL AGNIESZKA1972WROCŁAWNOAPolska
260.ULEWICZ-KARCZEWSKA ALICJA1983WROCŁAWNOAPolska
261.ŁUCZAK LAURA JOANNA1991KRAKÓWPolska
262.GUARNIERI FABRIZIO1985KRAKÓWPolska
263.BUŁGAJEWSKA ALEKSANDRA1982WROCŁAWSYSTEM ERRORPolska
264.BERNY MAŁGORZATA1981WYSOKANOAPolska
265.ZAPAŁOWICZ BEATA1981WROCŁAWMAMBA TEAMPolska
266.DŁUŻEŃ MARCELINA1986WROCŁAWMAMBA TEAMPolska
267.ŁAŚ RENATA 1985WROCŁAWMAMBA TEAMPolska
268.KOŁPAK JAROSŁAW1978WROCŁAWTOMA24.PLPolska
269.FRYSZKA KAROLINA1971DOMASŁAWOSADKOWSKI RUN TEAMPolska
270.KURASIŃSKI KRZYSZTOF1979ŚRODA WIELKOPOLSKAŚRODA RACING TEAMPolska
271.CZEKAŁA JUSTYNA1992BARANÓWPolska
272.KROBAN-SKOCZEK ANNA1981WROCŁAWPolska
273.PAWLACZEK ANNA1978MIRKÓWPolska
274.KUKUŚ RAFAŁ1977OLEŚNICAPolska
275.KAPKOWSKA JUSTYNA1987WROCŁAWPolska
276.GAŁĘSKI ADAM1991FLORENTYNARAJSPORT ACTIVPolska
277.DUSZEŃKO ALEKSANDRA1991WROCŁAWPolska
278.KOTKOWSKI TOMASZ1980WROCŁAWPolska
279.JANISZEWSKA ANETA1983WROCŁAWPolska
280.NOWAK ROMAN1968WROCLAWPolska
281.RYBCZYŃSKA KATARZYNA 1982ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPolska
282.KUZIEL BARTOSZ1990STRONIE ŚLĄSKIEBLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIEPolska
283.PIETROWICZ WERONIKA1994LUSÓWKOZABIEGANY LUSÓWKOPolska
284.ŻUŁAWNIK RAFAŁ1985WAŁBRZYCHSINGLE RUNNER MARIOPolska
285.WILGOSIEWICZ ALEKSANDRA 1992KAMIENNA GÓRADARTH WASYLPolska
286.KUŚ MIŁOSZ1992KAMIENNA GÓRADARTH WASYLPolska
287.PIETROWICZ MACIEJ1981WROCŁAWWRÓŻBITA MAJCIEJPolska
288.LIS ANETA1997KIEŁCZÓWEKPolska
289.URYGA PATRYCJA1997KIEŁCZÓWEKPolska
290.OGÓREK KRZYSZTOF1986WROCŁAWPolska
291.BOCZKOWSKA ELŻBIETA1987JAŹWINAPolska
292.SZNAJDERSKA PAULA1987JAŹWINAPolska
293.RZEPKA PAWEŁ1997MAGNICEBIEGTOZDROWIEPolska
294.RUDNICKI PIOTR1983WROCŁAWPolska
295.HAMERA MAŁGORZATA1987WROCŁAWLIMANGOPolska
296.RUSZLEWICZ MARTA1983WROCŁAWLIMANGOPolska
297.PYTOWSKI DAWID1982LUBIĄŻLIMANGOPolska
298.PER DAWID1982WROCŁAWLIMANGOPolska
299.BIAŁECKI JAKUB1986WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
300.JAKUBCZYK MARCELA1987WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
301.KARBOWSKA MONIKA1992WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
302.CHOPTIANY MAŁGORZATA1995WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
303.ZIEMIŃSKA MARTA1992WROCŁAWLIMANGOPolska
304.SĘDECKI KRZYSZTOF1990WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
305.ŁUKÓW AGNIESZKA1988WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
306.ZALEJSKI MARIUSZ1982WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
307.SOLARSKI MARTIN1983MONACHIUMLIMANGOPolska
308.SROKA MAREK1988WROCŁAWHOIST POLSKAPolska
309.SREBNIAK PAWEŁ1990ŻARYLIMANGOPolska
310.MATERKA ANNA1984KALISZLIMANGOPolska
311.OSTROWSKA JAGODA1993WROCŁAWLIMANGOPolska
312.GŁOWACKI MACIEJ1978WILKSZYNPolska
313.GŁOWACKA EDYTA1979WILKSZYNPolska
314.ŻYGADŁO JUSTYNA1982WROCŁAWPolska
315.NYKIEL MARCIN1981MARCINOWICESUDETYOFFROAD.PLPolska
316.BŁASZCZYK MARIUSZ1981ŚWIEBODZICEPolska
317.WOLLNY ŁUKASZ1990WROCŁAWOIRP WROCŁAWPolska
318.MUSIAŁ KRZYSZTOF1974WROCŁAWACTIVEMEDPolska
319.TYRAŃSKA MAŁGORZATA1991WROCŁAWACTIVEMEDPolska
320.WRONA ŁUKASZ1981BOLEŚCINAKTYWNY WAŁBRZYCHPolska
321.KUBICKI ADRIAN1991SIERADZPolska
322.ZAGROBELNA DOROTA 1992SIERADZPolska
323.SIKORSKI KRZYSZTOF1980WROCŁAWPolska
324.PIĄTAK URSZULA1990WROCŁAWPolska
325.KONOPACKI KRZYSZTOF1977ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPolska
326.GRYSZKIEWICZ PAWEŁ1987WROCŁAWGVTPolska
327.BIELSKI PIOTR1978OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIEPolska
328.KIEDRZYN KRZYSZTOF1972DOMASZCZYNBZWBK RUNNERS TEAMPolska
329.KUBIAK MICHAL198555-330QBIAKPolska
330.KUBIAK MATEUSZ198455-330QBIAKPolska
331.KORBA IWONA1970STANOWICEAMATORKIPolska
332.ŁAWNIK MAŁGORZATA1971STANOWICEAMATORKIPolska
333.HOŁYŃSKI GRZEGORZ1966WROCŁAWPolska
334.TKACZYK TOMASZ1987WROCŁAWPolska
335.OLSZEWSKI FILIP1979WROCŁAWPolska
336.KANIA TOMASZ1979WROCŁAW#SOBASTEAMPolska
337.MACHTELEWSKI ARTUR1970JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPolska
338.MACHTELEWSKA ALICJA1975JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPolska
339.MACHTELEWSKA NATALIA1996JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPolska
340.ZAJĄC MIROSŁAW1974BRZEZIA ŁĄKA+Polska
341.DOMAGAŁA BARTOSZ1991LESZNOLESZCZYŃSCY PATRIOCIPolska
342.MARCINIAK MATEUSZ1985LESZNOLESZCZYŃSCY PATRIOCIPolska
343.KARBOWIAK SZYMON1983KROTOSZYNPolska
344.KŁOS-WYGAS JAKUB1993WROCŁAW#LISIORY #BOMOGEPolska
345.MINDA KLAUDIA1991WROCŁAW#LISIORY #BOMOGEPolska
346.WĘGLEWSKI GRZEGORZ1991GODZIESZOWAPolska
347.KUSAK BARTŁOMIEJ1991WROCŁAWPolska
348.KAMIŃSKA KLAUDIA1989WROCŁAWPolska
349.CIEĆWIERZ MAŁGORZATA1986SŁAWAHERNIK TEAMPolska
350.WIERDAK DOMINIK1985WROCŁAWPERŁA WĘGRÓWPolska
351.SMEKTAŁA ANGELIKA 1987WROCŁAWPERŁA WĘGRÓWPolska
352.KOWALSKI NORBERT1980WROCŁAWPERŁA WĘGRÓWPolska
353.BASTA PIOTR1991MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
354.DULNIK KAMIL1991MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
355.POTOCZNA JAGODA1987WROCŁAWPolska
356.ŁASKAWSKI MATEUSZ1992MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
357.MALSKI PATRYK1993BIERZYCEPERŁA WĘGRÓWPolska
358.ORCHOWSKA JOANNA1981WROCŁAWPolska
359.SLIWOWSKA ZUZANNA1980WROCLAWPolska
360.MSZYCA MICHAŁ1987SPALICEPERŁA WĘGRÓWPolska
361.JANISZEWSKA AGNIESZKA1975OŁAWAPolska
362.NOWACKI MAREK1984KROTOSZYNPolska
363.KRONER EDYTA1977WROCŁAWPolska
364.GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF1990WROCŁAWOIRP WROCŁAWPolska
365.ZIELIŃSKI DARIUSZ1967ŻARYRUN-LOG.COMPolska
366.ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ1996ŻARYRUN-LOG.COMPolska
367.KACZMAREK PAWEŁ1984BRZEGPolska
368.LASKOWSKA MARTA1993OBORNIKI SLĄSKIEPolska
369.KUŚMIERCZYK RAFAŁ1987WROCŁAWPolska
370.KUŚMIERCZYK-ŁAZARZ KATARZYNA1985WROCŁAWPolska
371.POSTAWSKA KAMILA1994WROCŁAWKONSKIPolska
372.KONSEK WOJCIECH1991WROCŁAWKONSKIPolska
373.WOJNO IZABELA 1970KROTOSZYNPolska
374.WOJNO ALEKSANDRA1995KROTOSZYNPolska
375.WILK PIOTR1982WROCŁAWPolska
376.BEDNARSKA AGNIESZKA1990WROCŁAWPolska
377.MAKAROWSKI PAWEŁ1987WROCŁAWHICRONPolska
378.MORAWIEC ALEKSANDRA1982WROCŁAWHICRONPolska
379.RUTKOWSKA ANNA1981WROCŁAWHICRONPolska
380.DUNAT TOMASZ1979SIECHNICEPRO - RUN WROCŁAWPolska
381.BANACH JAKUB1988MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
382.BANACH MICHAŁ1995MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
383.JARZĘBIŃSKI DANIEL1996ŁOZINAPERŁA WĘGRÓWPolska
384.ROZMUS BARTŁOMIEJ1997ŁOZINAPERŁA WĘGRÓWPolska
385.PAWEŁKO KATARZYNA1987WROCŁAWPolska
386.KOLLEK KAMILA1994WROCŁAWPolska
387.MARCINKIEWICZ MARTA1969WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPolska
388.SUCHY ŁUKASZ1981WROCŁAWMUSICNOW.PLPolska
389.PACZKOWSKI ŁUKASZ1982WOŁÓWJRGH LUBINPolska
390.SEREWA MONIKA1975WROCŁAWPolska
391.DRABEK ALICJA1984WROCŁAWPolska
392.KOŃCZAL PRZEMYSŁAW1974WROCŁAWPolska
393.DUDZICZ ANNA1967KRASOCINPolska
394.GOŁĘBIOWSKA ALEKSANDRA1967KRASOCINPolska
395.DULNIK MAGDALENA1994MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
396.NIEZGODA EMIL1993MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
397.JON MARCIN1976SIECHNICEPRO-RUN WROCŁAWPolska
398.KRAUSE DAWID1976LESZNOLESZCZYŃSCY PATRIOCIPolska
399.TYSPER KAMIL1988LESZNOLESZCZYŃSCY PATRIOCIPolska
400.KEMPINSKI JERZY 1961WROCLAWPolska
401.RYNIAK ALEXANDRA1986WROCLAWPolska
402.BURDA RAFAŁ1988WROCLAWPolska
403.GRZELAK RADOSŁAW1992RZĘDZISZOWICEPERŁA WĘGRÓWPolska
404.MACIEJEWSKI  GRZEGORZ 1997MARCINOWICETYSIA TEAMPolska
405.JAZGAR AGNIESZKA 1973MARCINOWICETYSIA TEAMPolska
406.LIGUS ANIELA1993JAWORZNOPolska
407.KONIECZNA MAGDA1993JAWORZNOPolska
408.BUKAŁA JANUSZ1975OTMUCHÓWPolska
409.MIAZGA KRZYSZTOF1985MŚCIWOJÓWPolska
410.NUGENT THOMAS1968WROCLAWPolska
411.CZARNECKA SYLWIA1981WROCLAWPolska
412.KRAWCZYK BARTŁOMIEJ1982WROCŁAWSPEKTRUMPolska
413.BIERNACIK JACEK1963KUDOWA-ZDRÓJPolska
414.FRANCKIEWICZ-PACH MARTA1989ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPolska
415.PACH WIKTOR1989ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPolska
416.PIĘDEL PAULINA1986JELCZ-LASKOWICEPolska
417.KITA JOANNA1986JELCZ-LASKOWICEPolska
418.PACZKA ROBERT1964WROCŁAWWAŻNE JEST TU I TERAZPolska
419.BŁACHUT MAGDA1984KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPolska
420.SUŁEK MARTYNA 1990ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPolska
421.PYTEL ANETA1976ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSPolska
422.KARMOWSKA MAGDALENA1979WROCLAWPolska
423.WOJCIECHOWSKI BARTOSZ1973WROCLAWPolska
424.SKROBOWSKA ANETA1989WROCŁAWPolska
425.ZIELIŃSKI ADRIAN1979BIAŁA NYSKATURBO ŚLIMAKIPolska
426.ADAMCZAK JOLANTA1972PAWŁOWICEOSIR PONIECPolska
427.HYŻY BOGUSŁAW1966LUBINPolska
428.HYŻY KATARZYNA1971LUBINPolska
429.HARBUL BEATA1976WROCŁAWPolska
430.DUDA AGNIESZKA 1979WROCŁAWPolska
431.TRAPKO TOMASZ1974ŚWIDNICAPolska
432.WOJCIECHOWSKA JUSTYNA1985ŚWIDNICAPolska
433.WOLBIŚ KRZYSZTOF1980BYKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
434.WOLBIŚ ANETA1982BYKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
435.CIEŚLA RAFAŁ1993BYKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
436.WOLBIŚ JAŚ1999BYKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
437.GUCWA SŁAWOMIR1981ŚWIEBODZICEPolska
438.BURKACKI ARTUR1979ŚWIEBODZICEPolska
439.BA EWELINA1976WILCZYCEPolska
440.CZĄSTKA KRZYSZTOF1974SWIDNICAKAJOTEMPolska
441.BORKOWSKI BARTŁOMIEJ1983GRABÓW NAD PROSNĄHIPERIAPolska
442.KACZKOWSKI KAROL1988WROCŁAWPolska
443.GARNCARZ ANNA1974WROCŁAWPolska
444.MOCHALSKI DAWID1986WROCŁAWMONEYBROKERS24Polska
445.MOCHALSKA MARTA1988WROCŁAWMONEYBROKERS24Polska
446.BŁASZCZAK JAROSŁAW1964KŁODZKOPolska
447.SZNAJDER JOANNA1983WROCŁAWPolska
448.PUCHALSKA ANNA1986WROCŁAWPolska
449.CZERNIAWSKA KAROLINA1981WROCŁAWPolska
450.PUCHALSKI PRZEMYSŁAW1982WROCŁAWPolska
451.WĄTROBIŃSKA IZABELA1991WROCŁAWPolska
452.ADAMUS RAFAŁ1978GAJKÓWPolska
453.FILIPOWICZ MARIAN1945WROCLAWNIEZRZESZONYPolska
454.RATAJEWSKI TOMASZ1985WROCŁAWPolska
455.PTAK PAULINA1992WROCŁAWPolska
456.HELMAN JOANNA1986WROCŁAWPolska
457.MAGOŚ ŁUKASZ1985WROCŁAWPolska
458.WROŃSKI MAREK1978ŚRODA ŚLĄSKAPolska
459.MICHALSKI KRYSTIAN1991WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
460.DOKTOR ELŻBIETA1986WROCLAWPolska
461.PODHAJSKA AGATA1974WROCLAWPolska
462.SMAŻEWSKA-KUBOT ROMA1970BARANÓWPolska
463.KUBOT ARTUR1969BARANÓWPolska
464.PRZYBYSZ MONIKA1986WAŁBRZYCHPolska
465.SUŁAWA PATRYCJA1983WAŁBRZYCHKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPolska
466.SUŁAWA TOMEK1976WAŁBRZYCHKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPolska
467.NIEŁACNY JAREK1971WROCŁAWGATORADEPolska
468.SĘDZIK RENATA1968WROCŁAWPolska
469.SĘDZIK PIOTR1994WROCŁAWPolska
470.POPRAWSKA AGNIESZKA 1974WROCŁAWPolska
471.POPRAWSKI WOJCIECH1974WROCŁAWPolska
472.KUZIEL MARCIN1985STRONIE ŚLĄSKIEBLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIEPolska
473.SZYMAŃSKU PAWEŁ1975WROCŁAWPolska
474.SZYMAŃSKA MONIKA1975WROCŁAWPolska
475.BEMBENEK MACIEJ1989KAMIENNA GÓRAPolska
476.SZOT KAMILA1970KŁODZKOPolska
477.MARUT SYLWIA1975WROCŁAWPolska
478.MARUT MONIKA1969WROCŁAWPolska
479.MARUT JAREK1969WROCŁAWPolska
480.UCIECHOWSKA - SÓWKA MARTA1983WAŁBRZYCHPolska
481.SÓWKA ADAM1985WAŁBRZYCHPolska
482.KOSTRZEWA  MAŁGORZATA1973MOKRONOS DOLNYPolska
483.KOSTRZEWA TOMASZ1970MOKRONOS DOLNYPolska
484.KONIAK ALICJA1979JAWORPolska
485.WESÓŁ JAN1951JAWORPolska
486.GĘBUŚ-KUŹNIK RENATA1970ŚWIERADÓW ZDRÓJPolska
487.BEJNAROWICZ DAMIAN1989LUDWIKOWICE KŁODZKIESPARTANIE DZIECIOMPolska
488.PORADA STANISŁAW1971PROSZKÓWPolska
489.LEWANDOWSKA MAGDALENA1990WROCŁAWPolska
490.BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA1983ŚWIĘTA KATARZYNAPolska
491.CIESIELSKI MARCIN1982ŚWIĘTA KATARZYNAPolska
492.HEIMANN ANNA1982WROCŁAWCONSO GIRLSPolska
493.GOLEC LIDIA1978WROCŁAWCONSO GIRLSPolska
494.KURAŚ SZYMON1994TWARDOGÓRAPERŁA WĘGRÓWPolska
495.NĘDZAREK GRZEGORZ1982OŁAWAPolska
496.KONIAK JAKUB1978JAWORPolska
497.OCIESA JULIA1995WROCŁAWPolska
498.OCIESA JAGODA1996WROCŁAWPolska
499.JARECKA JOANNA1992WROCŁAWPolska
500.CZARCIŃSKI MICHAŁ1974WROCŁAWPolska
501.WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA1975WROCŁAWPolska
502.JAROSZYK MATEUSZ1994WYSOKAPolska
503.ŚLAZYK MARLENA1986DZIADOWA KŁODADZIADOWA KŁODA BIEGAPolska
504.STRZAŁKA AGNIESZKA1988WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
505.TEKLAK MONIKA1975WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
506.GRESZTA PIOTR1975WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
507.GRESZTA KATARZYNA1974WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
508.GRYGIEL ANNA1979WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
509.KUZAR RAFAŁ1981WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
510.PASŁAWSKA OLGA1983WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
511.BERNADZIKOWSKI MICHAŁ1981WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
512.MAŁEK-BERNADZIKOWSKA MARTA1983WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
513.HAMKAŁO ALICJA1972WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
514.ROBAK RADOSŁAW1990WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
515.MAKLES WIOLETTA1980WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
516.STRZAŁKA SŁAWOMIR1986WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
517.MARTOWSKI DOMINIK2003WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
518.WÓJCIK MICHAŁ1984WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
519.MARTOWSKI MACIEJ1976WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
520.BOROWSKA NATALIA1993ŻARYPolska
521.MARTOWSKA BARBARA1978WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
522.BORKOWSKI JAROSŁĄW1980WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
523.KRAKOWSKA EWA1991WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
524.KARPIUK AGNIESZKA1975WROCŁAWTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ EUROPA S.A.Polska
525.NAWROCKA ALEKSANDRA 1995OSIEKPolska
526.ZELEK AMANDA1991OSIEKPolska
527.BERNY MARCIN1980WYSOKANOAPolska
528.KORALEWSKI JANUSZ1956WROCŁAWWROCŁAW KUŹNIKIPolska
529.KRAKOWCZYK JOANNA1979WROCŁAWPolska
530.PABICH HONORATA1977WROCŁAWPolska
531.SZYSZKA MARCIN1983WROCŁAWMAGURI.PLPolska
532.OZGA AGNIESZKA1988WROCŁAWMAGURI.PLPolska
533.LASEK DARIUSZ1981WROCŁAWWWW.DLABIEGACZA.COM.PLPolska
534.PLEŚNIARSKI JAKUB1990WROCŁAWPolska
535.ZALEWSKI PATRYK1995MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
536.BASTA DAWID1998MIRKÓWPERŁA WĘGRÓWPolska
537.KOGUTEK MACIEJ1977ŚRODA ŚLĄSKASKARBY ŚRODA ŚLĄSKAPolska
538.KOGUTEK AGNIESZKA1979ŚRODA ŚLĄSKASKARBY ŚRODA ŚLĄSKAPolska
539.PALUSZKIEWICZ ŁUKASZ1990WROCLAWPolska
540.NOWICKI ANDRZEJ1970WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPolska
541.WŁODAREK JACEK1981WROCŁAWWWW.DLABIEGACZA.COM.PLPolska
542.CIEMNIEWSKA DOROTA1993WROCŁAWPolska
543.KURAL JUSTYNA1977WROCŁAWIPOCONAMTOBYŁOPolska
544.GORCZYŃSKI FILIP1974WROCŁAWIPOCONAMTOBYŁOPolska
545.KOWALIK MAŁGORZATA 1995KRAKÓWPolska
546.ŁACH ALEKSANDRA1994DZIADOWA KŁODADZIADOWA KŁODA BIEGAPolska
547.DEMIR OSKAR2000DZIADOWA KŁODADZIADOWA KŁODA BIEGAPolska
548.SOBOŃ PIOTR1971WROCŁAWAUTO-SERWIS PIOTR SOBOŃPolska
549.SOBOŃ ANNA 1971WROCŁAWAUTO-SERWIS PIOTR SOBOŃPolska
550.CIUPIŃSKI ANDRZEJ1993WROCŁAWPANPolska
551.CETNAROWSKI MARIUSZ1987WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
552.CETNAROWSKA MARTA1990WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
553.CERANOWSKI RADOSŁAW1991WROCŁAWPolska
554.MAZUR BARTOSZ1981WROCŁAWPolska
555.NIEŁACNA KAJA2008WROCŁAWGATORADEPolska
556.DRZEWIŃSKA KATARZYNA1989WROCŁAWPolska
557.DOMINGUEZ GOMEZ RUBEN1982ORENSEHISZPANIA
558.SZAŁACIŃSKA MARTA1981WROCŁAWMAMOKA TRI TEAMPolska
559.ŻUREK MONIKA1993WROCŁAWMAMOKA TRI TEAMPolska
560.DURA ADAM1985WYSOKAPAMPERKIPolska
561.SUCHCICKI KRZYSZTOF1974WYSOKAPAMPERKIPolska
562.LIMANÓWKA PAWEŁ1975SADOWICECB-PAWEŁ LIMANÓWKAPolska
563.GŁOGOWSKA ANITA1993WROCŁAWELFY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJAPolska
564.DROŹDZIK MATEUSZ1989WROCŁAWELFY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJAPolska
565.CIEPIERSKA  JULIA1994LUTOMIERZABY DO METYPolska
566.CIEPIERSKI ADAM1992LUTOMIERZABY DO METYPolska
567.HYJEK KAMIL1991WROCŁAWPolska
568.BYRA SZYMON1999WROCŁAW#TEAMBYRAPolska
569.BYRA KATARZYNA1973WROCŁAW#TEAMBYRAPolska
570.KRZYSZTOFIK AGNIESZKA1974TRZEBNICAPolska
571.POLAK ŁUKASZ1981OBORNIKI ŚLĄSKIEPolska
572.GŁĘBOCKI GRZEGORZ1984WAŁBRZYCHPolska
573.CUPRYCH ALEKSANDER1974KALISZNIGHT RUNNERS KALISZPolska
574.CUPRYCH PRZEMYSŁAW1999KALISZNIGHT RUNNERS KALISZPolska
575.BAGIŃSKI PATRYK1994BEŁCHATÓWPolska
576.BABIK KRZYSZTOF1994ŹRÓDŁAPolska
577.JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA1980GŁUSZYCAPolska
578.JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW1972GŁUSZYCAPolska
579.ŁOCH KASPER1993WROCŁAWPolska
580.MŁYNARZ CEZARY1980DZIADOWA KŁODADZIADOWA KŁODA BIEGAPolska
581.ŁACH PAULINA1989DZIADOWA KŁODADZIADOWA KŁODA BIEGAPolska
582.KUCHARSKI MACIEJ19773ARANE RIDERSPolska
583.KRZACZKOWSKA IWONA1982WROCŁAWDZIKI WROCŁAWPolska
584.KRZACZKOWSKI ŁUKASZ1980WROCŁAWDZIKI WROCŁAWPolska
585.WITIW SŁAWOMIR1985WROCŁAWPolska
586.STANKIEWICZ GRZEGORZ1982ŚLĘZAP&GPolska
587.STANKIEWICZ PAULINA1986ŚLĘZAP&GPolska
588.ANDRZEJEWSKI MAREK1956ŚLĘZAPolska
589.PAWŁOWSKI ADAM1988ŚLĘZAPolska
590.GRUSZKA GRZEGORZ1990MARKOWICEKTÓRĘDY NA GIEWONTPolska
591.GRUSZKA ALEKSANDRA1990MARKOWICEKTÓRĘDY NA GIEWONTPolska
592.KOZŁOWSKA MAJA1980WROCŁAWPolska
593.BIERNACKA AGNIESZKA1994WROCŁAWPolska
594.CIPIOR MARTA1994WROCŁAWPolska
595.BĄKOWICZ ANNA1990RADOMSKOPolska
596.BERNACKI RADEK2000ŚRODA ŚLĄSKAPolska
597.BARTECKI TOMASZ1982WROCŁAWPolska
598.KUBICA MACIEJ1990OSTRZESZÓWSOLIŚCIPolska
599.ARMUŁA TOMASZ1983WYSOKAPolska
600.SZPRUCH RAFAŁ1982WROCŁAWPolska
601.RUSINEK HONORATA1988WROCŁAWPolska
602.KONARSKA MONIKA1994OŁAWAGTO- MACIEJ BYCHPolska
603.KONARSKA MAGDALENA1995OŁAWAGTO- MACIEJ BYCHPolska
604.JUŹWIAK ARKADIUSZ1994OŁAWAGTO - MACIEJ BYCHPolska
605.KONARSKA EDYTA1974OŁAWAGTO - MACIEJ BYCHPolska
606.BARTNICKI BARTOSZ1990GŁOGÓWPolska
607.PAŚ ALEKSANDRA1989GŁOGÓWPolska
608.KUCHARSKI ROBERT1980WROCŁAWPolska
609.ŁUCZAK MARCIN1977ŻARÓWWWW.ROZRUSZNIKI.ORG WOJCIECH ŁUCZAKPolska
610.FELCZEREK DARIUSZ1975PABIANICEPolska
611.MARCJANIK BŁAŻEJ1979OSTRÓW WLKPPolska
612.KLIMINTOWICZ BEATA1967KĄTY WROCŁAWSKIEPolska
613.POŻAROWSKI JACEK1987WROCŁAWPolska
614.CISEK ŻANETA1987WROCŁAWPolska
615.PALUS MAŁGORZATA1967BRZEGKOTWICA BRZEGPolska
616.PIONTKOWSKI WIESŁAW MAREK1966BRZEGKOTWICA BRZEGPolska
617.BOBOWSKI ANDRZEJ1978JAWORPolska
618.ZALENSKI LESLAW1959WROCŁAWWROCLAW MARATON TIMPolska
619.MENDYKA MAGDALENA 1993WROCŁAWPOWER RANGERSPolska
620.SIEROCIUK ADRIAN1993WROCŁAWPOWER RANGERSPolska
621.ORMAN PIOTR1975WROCŁAWIT EXCELLENCE SP. Z O.O.Polska
622.MOCHNAL DAWID1986PORAJÓWMOCHNALEPolska
623.KARAŚ-MOCHNAL ANNA1989PORAJÓWMOCHNALEPolska
624.DEBKOWSKA MAGDALENA 1980WYSOKAPRO-RUN WROCLAWPolska
625.OLKIS RAFAŁ1981WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPolska
626.BOMBA PAWEŁ1994WROCŁAWPolska
627.CHODOROWSKI KRZYSZTOF1985WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPolska
628.LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF1991WROCŁAWPoland
629.MICHALEWICZ AGATA1990WROCŁAWPoland
630.PAKUŁA NICOLA1991SZPROTAWAPolska
631.ŁUKANIUK JACEK1990SZPROTAWAPolska
632.SZARANIEC KRZYSZTOF1987SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
633.JARZYNKA ALEKSANDRA1989SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
634.GNUTEK ANTONI1993ZĄBKOWICE ŚL.ABY DO METYPolska
635.GNUTEK AMELIA1992ZĄBKOWICE ŚL.ABY DO METYPolska
636.BEDNAREK ANNA1979SYCÓWPolska
637.KROMER ELZBIETA1972WROCŁAWPolska
638.LIS TOMASZ1989DOCFLOW S.A.Polska
639.MARTYNA KAROL1989DOCFLOW S.A.Polska
640.CHRZANOWSKI ŁUKASZ1991DOCFLOW S.A.Polska
641.WŁODARCZYK MARTA1990DOCFLOW S.A.Polska
642.NOWAKOWSKI MACIEJ1993DOCFLOW S.A.Polska
643.KORDIAKA MONIKA1992DOCFLOW S.A.Polska
644.MUSIAŁ PATRYCJA1995DOCFLOW S.A.Polska
645.ZDZIENICKA BEATA1995DOCFLOW S.A.Polska
646.LEJCZAK SYLWESTER1988DOCFLOW S.A.Polska
647.CIECHURSKA NATALIA1986SOFITEL TEAMPolska
648.SKRZYPEK MARTA1989SOFITEL TEAMPolska
649.DUDA PRZEMYSŁAW1994SOFITEL TEAMPolska
650.OLSZEWSKI MATEUSZ1995DOCFLOW S.A.Polska
651.ŁOKAJ JAN1986DOCFLOW S.A.Polska
652.AKUTKO SEBASTIAN1977DOCFLOW S.A.Polska
653.ZACHARSKA ANNA1982DOCFLOW S.A.Polska
654.MICHALIK ANNA1981DOCFLOW S.A.Polska
655.GRANSORT JOANNA1972DOCFLOW S.A.Polska
656.LESIAK MATEUSZ1990SOFITEL TEAMPolska
657.PODYMA ŁUKASZ1995SOFITEL TEAMPolska
658.MAJEWSKA MARTA1990DOCFLOW S.A.Polska
659.PAWLIŃSKI ADAM1978DOCFLOW S.A.Polska
660.SOBOŃ MARTA1993DOCFLOW S.A.Polska
661.MŁYNARSKI MICHAŁ1989DOCFLOW S.A.Polska
662.RYBAK RAFAŁ1992DOCFLOW S.A.Polska
663.WĄDZYŃSKI DARIUSZ1992DOCFLOW S.A.Polska
664.URBAŃSKA MARTYNA1996DOCFLOW S.A.Polska
665.KOWALCZYK KAROLINA1992DOCFLOW S.A.Polska
666.KOZACZEK ADAM1991DOCFLOW S.A.Polska
667.ORZESZEK-SŁUPSKA ANETA1976DANKOWICETYSIA TEAMPolska
668.KLOCZKOWSKA MARTA1989WROCŁAWPolska
669.KRÓLAK DOMINIKA1992WROCŁAWPolska
670.WOŹNIAK ANNA1988ŚWIDNCIAPOGROMCY CZEKOLADYPolska
671.ZIELIŃSKI PAWEŁ1993ŚWIDNCIAPOGROMCY CZEKOLADYPolska
672.OBAL ALICJA1990KROTOSZYNPolska
673.TORZECKI JAROSŁAW1985KROTOSZYNPolska
674.BARTNIK-URBAŃSKA AGNIESZKA1975WROCŁAWPolska
675.WIĘCKOWICZ DONATA1976SADKÓWSŁUŻBA CELNAPolska
676.MICHAJLUK BOGDAN1959SADKÓWSŁUŻBA CELNAPolska
677.KAMINSKA ALICJA1988WROCLAWPolska
678.BOREK MARCIN1982RAWICZM-FIT RAWICZPolska
679.CIEPLIK DAWID1990RAWICZM-FIT RAWICZPolska
680.KOZŁOWSKI  KAROL 1984WROCŁAWPolska
681.JAWORSKA KATARZYNA1979WROCŁAWPolska
682.GOZDEK KRZYSZTOF1983WROCŁAWPolska
683.MAZUR AGNIESZKA1986WROCŁAWPolska
684.PYPEĆ TOMASZ1982WROCŁAWPolska
685.CZARNIECKA AGATA1993WROCŁAWKU AZSPolska
686.STRZESZYNA EWELINA 1984NOWA RUDAPolska
687.KIERAŚ  JAKUB1992NOWA RUDAPolska
688.GNOT  KASIA 1974OPOLEPolska
689.PIOTROWSKI MAREK1984WROCŁAWPolska
690.HUPENTAL NIKOLA1995NOWA RUDAPolska
691.WALASZCZYK KORNEL1995NOWA RUDAPolska
692.GRUSZECKA AGNIESZKA1991BRZEGPolska
693.KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA1987NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPolska
694.SKURPEL RAFAŁ 1983NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPolska
695.SZYMCZAK ŁUKASZ1985MILICZRUNNING TEAM MILICZPolska
696.LOMBARSKI ŁUKASZ1982MILICZRUNNING TEAM MILICZPolska
697.SEMICZEK ADAM1975KIEŁCZÓWPOWSTAŃCY Z KANAPYPolska
698.SEMICZEK LIDIA1980KIEŁCZÓWPOWSTAŃCY Z KANAPYPolska
699.FURA KINGA1988WROCŁAWŚWINIEPolska
700.WILCZYŃSKI PIOTR1988WROCŁAWŚWINIEPolska
701.MAŁECKA JOLANTA1971WROCŁAWWABCO RUNNERSPolska
702.KWIECIEŃ BARBARA1971OŁAWASŁUŻBA CELNAPolska
703.KUBOWICZ ZBIGNIEW 1966OŁAWASŁUŻBA CELNAPolska
704.HADRO DAMIAN1986WROCŁAWNIEGRZECZNE DZIECIPolska
705.DROŹDZIK KAROLINA1991WROCŁAWNIEGRZECZNE DZIECIPolska
706.STEMPAK ŁUKASZ1981SYGNITY SAPolska
707.RZEPKA MAREK1973SYGNITY SAPolska
708.POGOCKI PIOTR1979SYGNITY SAPolska
709.KULBICKI PIOTR1981SYGNITY SAPolska
710.HOJNOR PIOTR1978SYGNITY SAPolska
711.KONOPACKA ZUZANNA1977ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPolska
712.ADAMIAK MARCELINA1977ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPolska
713.OTOMAŃSKA MAGDALENA1984WROCŁAWMADWOMENPolska
714.OTOMAŃSKA KATARZYNA1986WROCŁAWMADWOMENPolska
715.ADAMIAK MARTA1983ZŁOTY STOKPolska
716.ADAMIAK MARCIN 1975ZŁOTY STOKPolska
717.WRÓBEL AGNIESZKA1976WROCŁAWPolska
718.GOŁĄB ANDRZEJ1966DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAPolska
719.IMIELIŃSKI BARTEK1987SMOLECPolska
720.PUCHALSKA BARBARA1987WROCLAWPolska
721.DUSZYŃSKI TOMASZ1988JELENIA GÓRAPolska
722.FIJAŁKOWSKA DOMINIKA1979WROCŁAWNIEGRZECZNE DZIECIPolska
723.WIEK-REZACZ  ALICJA 1983NYSACROSSFIT NYSAPolska
724.REZACZ  PIOTR 1984NYSACROSSFIT NYSAPolska
725.SIERKIEWICZ KAMIL1984JERZMANOWAPolska
726.MACHOWSKA AGNIESZKA1986WROCŁAWPolska
727.PŁOMIŃSKA SYLWIA1986WROCŁAWPolska
728.JAKUSZKO KATARZYNA1983WROCŁAWPolska
729.WAWRZYNÓW MARTA1982BORÓWPolska
730.MŁODOŻENIEC AGNIESZKA1983SOBÓTKAPolska
731.MŁODOŻENIEC MIROSŁAW1980SOBÓTKAPolska
732.STARŻYK ANDRZEJ1976WROCŁAWRUNSTARSPolska
733.RZEŹNIK PAULINA1992WIERUSZOWPolska
734.SROCZYŃSKI ARKADIUSZ1978WROCŁAWPolska
735.KALINOWSKA-SROCZYŃSKA JOANNA1981WROCŁAWPolska
736.MULIK KINGA1996LEGNICAPolska
737.GEREMESZ NAPIERAŁA KATARZYNA 1971WROCŁAWTEGESPolska
738.NAPIERAŁA TADEUSZ1960WROCŁAWTEGESPolska
739.NAPIERAŁA OSKAR1996WROCLAWTEGESPolska
740.ANISZEWSKA WERONIKA1999WROCLAWTEGESPolska
741.KRAJEWSKI SEBASTIAN1978WROCLAWPolska
742.MICHAŁEK JOANNA1990WROCŁAWMICHAŁEK TEAMPolska
743.MICHAŁEK GRZEGORZ1985WROCŁAWMICHAŁEK TEAMPolska
744.STARŻYK PIOTR1969WROCLAWRUNSTARSPolska
745.STARŻYK AGNIESZKA1995WROCLAWRUNSTARSPolska
746.PYTEL MIROSŁAW1982FRESENIUS KABIPolska
747.SZEPTUN ANGELIKA1983ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPolska
748.ZAWADZKI PAWEŁ1985FRESENIUS KABIPolska
749.GRABALSKA NATALIA1985FRESENIUS KABIPolska
750.GRABALSKA MALWINA1987FRESENIUS KABIPolska
751.NOWICKA MARTA1979FRESENIUS KABIPolska
752.KLEPACKA ANNA1980FRESENIUS KABIPolska
753.SZTRAJT ALICJA1986KALISZKALISZPolska
754.GRYGORCEWICZ MARCIN1979WROCŁAWPolska
755.GRYGORCEWICZ MAŁGORZATA1988WROCŁAWPolska
756.JAGIEŁŁO MAŁGORZATA1968LEWIN BRZESKIAMATORPolska
757.PLANETORZ MAREK1968LEWIN BRZESKIAMATORPolska
758.STANISZEWSKI MICHAŁ1986WROCŁAWPolska
759.KULIGOWSKA ALEKSANDRA1990WROCŁAWPolska
760.GAWLIK MARCIN1978SIECHNICEPolska
761.GAWLIK ANNA1981SIECHNICEPolska
762.SCHWITALLA ADRIAN1978SIECHNICEPolska
763.NOWAK ANDRZEJ 1982WROCŁAWSKORPIONKIPolska
764.ŁUPIŃSKA RENATA1992WROCŁAWSKORPIONKIPolska
765.DĄBROWSKI JANUSZ1985WROCŁAWPolska
766.KOZAK TOMASZ1979OSTRÓW WIELKOPOLSKIPolska
767.CHLEBOWSKI KRZYSZTOF1985GŁUSZYCAPolska
768.ZAŁUSKI WOJCIECH1989JAWORPolska
769.PIETRZAK KATARZYNA1990JAWORPolska
770.SATER MAX1993BIELANY WROCŁAWSKIEPolska
771.GRZEGORZEWICZ PAWEŁ1992DZIERŻONIÓWPoland
772.KOWALSKI DARIUSZ1965WROCŁAWRUNSTARSPolska
773.KOŁAT SZYMON1971WROCŁAWDOUBLE TREE BY HILTON WROCŁAWPolska
774.TOK MARCIN1980WROCŁAWDOUBLE TREE BY HILTON WROCŁAWPolska
775.KURZYP JAN1990BOBOLICEPolska
776.KOLBUSZEWSKA ANNA1969PSARYPolska
777.FRĄCZKIEWICZ-BŁOCKA MONIKA1976RADOMPolska
778.WIĄCEK NIKODEM1993PAWLICZKAPolska
779.ANTONISZYN  JOANNA1979WROCŁAWPolska
780.CICHOREK EWELINA1986CZERMINPolska
781.CIEŚLAK IRENEUSZ1975CZERMINCZERMINPolska
782.FOKS-JAKUBOWSKA CARMEN1984WROCŁAWPolska
783.JAKUBOWSKI TOMASZ1980WROCŁAWPolska
784.KUZMINSKYI ANDRII1989WROCLAWSBR88Ukraine
785.SKIBIŃSKI DAWID1995WROCŁAWPolska
786.RESZKE MAREK1993WROCŁAWOPOLE BIEGAPolska
787.PRZYWARTA SYLWIA1966KROTOSZYNPolska
788.PRZYWARTY MAREK1964KROTOSZYNPolska
789.PRZYWARTA PATRYCJA1993WROCŁAWPolska
790.PYCZAK - JASKÓLSKA HANIA1974WROCŁAWBIEGAMODJUTRAPolska
791.JASKÓLSKI MARCIN1972WROCŁAWBIEGAMODJUTRAPolska
792.JANICKI WOJCIECH1970WROCŁAWPolska
793.JANICKA ZUZANNA1999WROCŁAWPolska
794.URBAŃSKA  KINGA1993KLUCZBORKPolska
795.JUSTYŃSKI REMIGIUSZ1984WOŁÓWPolska
796.BORKOWSKI JAKUB2000WAŁBRZYCHPolska
797.JAROSZ ANITA1983CHOBIENIAPolska
798.BORKOWSKA MAŁGORZATA1976WAŁBRZYCHPolska
799.BORKOWSKI ADAM1974WAŁBRZYCHPolska
800.KAZIMIERZ RAFAŁ1982WROCLAWNOAPolska
801.DOKTOR JOANNA1958WROCŁAWDR&COPolska
802.GÓRNIK ALICJA1984WROCŁAWDR&COPolska
803.SITKOWSKI KRZYSZTOF1979OPOLEOSP ORW OPOLEPolska
804.PLANETORZ ADAM1996OPOLEOSP ORW OPOLEPolska
805.CHARCZUK MARIUSZ1990WROCŁAWPolska
806.DĄBROWSKA DOMINIKA1990WROCŁAWNOAPolska
807.MAZGAJ MICHAŁ1983WROCŁAWNOAPolska
808.GARNCARZ WOJCIECH1982INFUSION DEVELOPMENTPolska
809.RASZTAR MONIKA1987DIEHL CONTROL POLSKAPolska
810.ŁEBZUCH MARZENA1983DIEHL CONTROL POLSKAPolska
811.GRZELAK DAWID1985DIEHL CONTROL POLSKAPolska
812.FRAS KATARZYNA1994DIEHL CONTROL POLSKAPolska
813.JANCZURA ŁUKASZ1985DIEHL CONTROL POLSKAPolska
814.JAŃCZYK PAWEŁ1976DIEHL CONTROL POLSKAPolska
815.KOLBUCH GRZEGORZ1986DIEHL CONTROL POLSKAPolska
816.CZUCZWARA BARTOSZ1985DIEHL CONTROL POLSKAPolska
817.KURPIEL ŁUKASZ1983DIEHL CONTROL POLSKAPolska
818.CZEKAJ TOMASZ1989DIEHL CONTROL POLSKAPolska
819.FIK-HENEL DIANA1982DIEHL CONTROL POLSKAPolska
820.BESSONOV VIACHESLAV1990INFUSION DEVELOPMENTPolska
821.PIECHOTA BARTOSZ1987INFUSION DEVELOPMENTPolska
822.IVANOV STANISLAV1984INFUSION DEVELOPMENTPolska
823.IZDEBSKI KRZYSZTOF1989INFUSION DEVELOPMENTPolska
824.SITAK ALICJA1962LUBSZAPolska
825.SITAK KAROLINA1996LUBSZAPolska
826.PLUTA KAMIL1990WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
827.STARZYK ADAM1990WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
828.GÓRNIAK JAKUB1992BORÓWPolska
829.BEDNARSKI ARTUR1991BRZEGRONDOPolska
830.ŻUBEREK KAROL1983KIEŁCZÓWSZCZUPAKI BAŁTYKUPolska
831.ŁOSEK (SAGA) TOMASZ1984KIEŁCZÓWSZCZUPAKI BAŁTYKUPolska
832.PASZKOWSKI MARCIN1980WROCŁAWBIURO RACHUNKOWE PIOMARPolska
833.STOLKA PAWEŁ1980WROCŁAWPolska
834.MAŚLANKA DAMIAN1986KOŹMIN WIELKOPOLSKILZS GOLINKA/16 BATALION REMONTU LOTNISKPolska
835.KULA MONIKA1993WROCŁAWPolska
836.JERCZYŃSKI JAKUB1982KĘPNOPolska
837.BARANOWSKI ROBERT1971WROCŁAWHALTIA TEAM WROCŁAWPolska
838.DROBNIK AGNIESZKA1979WROCLAWPolska
839.OZGA KATARZYNA1984WROCŁAW#SITTINONTHETREEPolska
840.STUDZIŃSKI ANDRZEJ1983WROCŁAW#SITTINONTHETREEPolska
841.MARCINIAK DARIUSZ1986WROCŁAWPolska
842.FIGIEL PAWEŁ1977KALISZNIGHT RUNNERS KALISZPolska
843.BUCZEK BARTŁOMIEJ1987SKWIERZYNABLADEPolska
844.BIELECKA IWONA1986SKWIERZYNABLADEPolska
845.LECZNER MARTA1987KIEŁCZÓWWATAHAPolska
846.ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1986KIEŁCZÓWWATAHAPolska
847.WIĘCŁAWEK KUBA1999WROCŁAWPolska
848.WIĘCŁAWEK TOMASZ1985WROCŁAWPolska
849.MUSIAŁ  RAFAŁ 1992BEŁCHATÓWPMFPolska
850.PRZYBYŁ ANGELIKA1988WROCŁAWDRUŻYNA BIEGOWA GETBACKPolska
851.KULIK JOANNA1984WROCŁAWDRUŻYNA BIEGOWA GETBACKPolska
852.ŻEK JUSTYNA1981SWIDNICAPolska
853.ZAWIŚLAK ANNA1980BOŻKÓWPolska
854.SEREDYŃSKI PRZEMYSŁAW1982WROCŁAWFITNESS ACADEMY RUNNING TEAMPolska
855.WIĄCEK MAGDALENA1985ŚWIDNICAGOLDENLINGUAPolska
856.KOSTRZEWA MATEUSZ1986NAMYSŁÓWPolska
857.SZYROKI MARIUSZ1987GŁOGÓWEKCHALLENGE ACCEPTEDPolska
858.SKIBA PRZEMYSŁAW1982ŁĘKA OPATOWSKAPolska
859.MOŻEJKO KATARZYNA1986KIEŁCZÓWWATAHAPolska
860.KĘSKA MARCIN1990WROCŁAWPolska
861.BIAŁY MICHAŁ 1995OLEŚNICAPolska
862.BORYCZKA KATARZYNA1995OLEŚNICAPolska
863.CEBO ARKADIUSZ1971OLEŚNICACOB - OLEŚNICAPolska
864.STASIAK MAŁGORZATA1983SYCÓWPolska
865.RATAJCZYK BARBARA1961WROCŁAWPolska
866.MANIECKI MACIEJ1984WROCŁAWPolska
867.KOWALISZYN MAŁGORZATA1976JELENIA GÓRAPolska
868.KOWALISZYN MARTYNA1999JELENIA GÓRAPolska
869.BIHUN KAROLINA1995NADOLICE MAŁEPolska
870.KLUCZYŃSKI JAN1992IŁOWAPolska
871.PAWLUK JULIA1999WROCŁAWPolska
872.PAWLUK TOMASZ1976WROCŁAWPolska
873.SNELA MARCIN1986PĘPOWOPolska
874.HEINE OLIWIA1984WROCŁAWPolska
875.JASEK AGNIESZKA1991RYBNIKPolska
876.NOSZCZYK TOMASZ1994NOWA RUDAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPolska
877.PECYNA MACIEJ1994NOWA RUDAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPolska
878.BUSS JAKUB1972KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAPolska
879.BUSS HANNA2006KUDOWA-ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAPolska
880.BRZĘCZEK KATARZYNA1986OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPolska
881.LOTA STANISŁAW1990OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPolska
882.SZAFRAŃSKI KAMIL1988WROCLAWROBERT BOSCHPolska
883.STRASZKO MONIKA1979WROCŁAWPolska
884.SYNKOWSKA WIOLETTA1977ŚWIDNICAPolska
885.SYNKOWSKI RADOSŁAW1977ŚWIDNICAPolska
886.STĘPIEŃ PAWEŁ1983WROCŁAWMAJLA TEAMPolska
887.STĘPIEŃ IGA1985WROCŁAWMAJLA TEAMPolska
888.KADŁUBOWSKI PIOTR1977BRZEGKOTWICA BRZEGPolska
889.DROZDOWSKA KATARZYNA1982WAŁBRZYCHRACE RUNPolska
890.BŁAŻKÓW-MARCHEWKA AGNIESZKA1968WAŁBRZYCHRACE RUNPolska
891.JABŁONOWSKA AGNIESZKA1980WROCŁAWRACE RUNPolska
892.KRASIŃSKA ANNA1980WROCŁAWRACE RUNPolska
893.KOSIELIŃSKA MAŁGORZATA1976WROCŁAWPolska
894.HEŁPA EWA1974WROCŁAWPolska
895.CZARNECKA MARTA1982WROCŁAWPolska
896.OLEJNIK WITOLD1987WROCŁAWTMRUNPolska
897.TOKARSKA MARIOLA1976JASTRZĘBIEACTIVSPORT NAMYSŁÓWPolska
898.PAUTRZAK JAN1996KROTOSZYNPARASOL WROCŁAWPolska
899.GRABOWSKA MAJA1993OSTRZESZÓWBRAKPolska
900.FRANCZAK JULIA1999OSTRZESZÓWBRAKPolska
901.MALINOWSKA  AGNIESZKA 1989WROCŁAWPolska
902.CHAŁUPA KAMILA1976WROCŁAWMAMOKA TRI TEAMPolska
903.SZCZEPANIAK MARTA1976WROCŁAWMAMOKA TRI TEAMPolska
904.WILK ŁUKASZ1984WROCŁAWWKURW_TEAMPolska
905.WNUK PAWEŁ1981WROCŁAWPolska
906.MIKUŁA GRZEGORZ1972KRAKÓW72D POWERED BY OSHEEPolska
907.DOŁOSZYŃSKA EWA1975BOLKÓWPolska
908.KWIATKOWSKA BEATA1984JAWOROSADKOWSKI-CEBULSKIPolska
909.HOFMAN  MARTA1980OPOLEPolska
910.DWOJAK MARCIN1978WROCŁAWRACE RUNPolska
911.PAWLICKI KAROL1989MALCZYCEPolska
912.ZIMMERMAN ADAM 1980WROCŁAWZETPolska
913.CHMIELEWSKI DAMIAN1992ZŁOTORYJAŚWIĄTECZNE PARÓWYPolska
914.BOROCH KRZYSZTOF1992ZŁOTORYJAŚWIĄTECZNE PARÓWYPolska
915.MATUSZCZYK DARIUSZ1967WROCŁAWPolska
916.ŚLUSARCZYK SYLWESTER1976WROCŁAWPolska
917.WOŹNIAK KATARZYNA1976WROCŁAWDORADCY24Polska
918.BUŁA  JAKUB1999WYSOKABRAKPolska
919.BUŁA  KRZYSZTOF1984WYSOKABRAKPolska
920.HARZOWSKI MATEUSZ1990TWARDOGÓRA1990Polska
921.BARANOWSKI PAWEŁ1984WROCŁAWPolska
922.ANDRUSYSZYN- SOŁTYS KATARZYNA1986BORÓWPolska
923.BANASIAK JAROSŁAW1983BORÓWPolska
924.PIETROSZEK AGATA1993NAMYSŁÓWPolska
925.RODEWALD RYSZARD1973WROCŁAWPolska
926.CZUBA PAWEŁ1976KMROŻONKIPolska
927.SOBCZYK EWA1974OŁAWAPolska
928.SOBCZAK KAMIL1989STANOWICECZARNE RENIFERYPolska
929.LYRA KAMIL1989STANOWICECZARNE RENIFERYPolska
930.WERLE NORBERT1994GIEBUŁTÓW MIRSKPolska
931.ŁYKO MARCIN1984WROCŁAWPolska
932.GÓRA DANIEL1980MILICZPolska
933.WOJTYSZYN WOJCIECH1994NAMYSŁÓWXRUNNERS TEAMPolska
934.PASIECZNA ANNA1990WROCŁAWPRO-RUNPolska
935.ŚWIDERSKA KATARZYNA1989WROCŁAWPRO-RUNPolska
936.ŚWIDER PAWEŁ1987KWIETNOPolska
937.SROKA MAREK1991WROCŁAWPERŁA TEAMPolska
938.WAJDA ANDRZEJ1971WROCŁAWPolska
939.WAJDA MONIKA1971WROCŁAWPolska
940.PUCHAŁA ROBERT1974WROCŁAWPolska
941.ŚLIWA MACIEJ1981GŁOGÓWPolska
942.ANTONISZYN DARIUSZ1967WROCŁAWITMZM2015/MRTPolska
943.WOLNY MICHAŁ1992RAWICZPolska
944.KLINKE-OSADNIK ANETA1975ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPolska
945.KALINOWSKI ADRIAN1986WROCLAWBIEGAM BO LUBIEPolska
946.MAZURCZAK EWA1977KIEŁCZÓWEKPolska
947.MÓL KRZYSZTOF1985WROCŁAWPolska
948.MAZUR ŁUKASZ1992WROCŁAWPolska
949.MENDYKA MARTYNA1991WROCŁAWPolska
950.KUCZKOWSKI SŁAWEK1981WROCŁAWOPERAPolska
951.TUREK SYLWIA1986WROCŁAWPolska
952.BAKALARCZYK MARTA1989WROCŁAWPolska
953.KRAWCZYK AMADEUSZ 1973WROCŁAWPolska
954.KURIATA ANNA1988STRZELINPolska
955.TRZYNOGA MARCIN1993STRZELINPolska
956.FUKS MICHAŁ1987WROCŁAWGRUPA FUXPolska
957.LESIUK GRZEGORZ1968WROCŁAWPolska
958.GĄSIEWSKA LIDIA1986WROCŁAWPolska

REKOMENDACJE:

Bieg Mikołajów w dniu 4 grudnia 2016 roku oraz  inne inicjatywy jak np. Piknik Transplantacyjny na Agrykoli, który odbył się w maju 2016 roku, czy charytatywny koncert Artystów jazzowych na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji w dniu 15 stycznia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym BOSS w Miedzeszynie, to przykłady stale prowadzonych działań mających na celu zarówno promowanie idei transplantacji jak i wspomaganie finansowe Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka w zakresie działalności transplantacyjnej. Bez takich różnorodnych przedsięwzięć organizowanych we współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi nasze możliwości pomocy najciężej chorym dzieciom byłyby znacznie mniejsze.

prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów Centrum Zdrowia Dziecka

Widok człowieka z długą brodą w czerwonym kubraczku i czerwonej czapeczce przemierzającego ulice naszych miast grudniową porą teoretycznie nikogo nie powinien dziwić. A co jeśli w jednym momencie zobaczysz setki takich postaci w jednym miejscu? Robi wrażenie. A jeżeli jeszcze uświadomisz sobie, że każda z nich jest w tym miejscu w jednym – szczytnym – celu? A może dołączysz do Biegu Mikołajów? Chodzi o to, żeby na starcie zaroiło się od czerwonych czapeczek. Charytatywna idea imprezy niesie wspaniałe przesłanie. Pomagać potrzebującym aktywnie spędzając wolny czas. W tym roku Mikołaje pobiegną m.in. dla chorych na mukowiscydozę. Jednym z podstawowych objawów tej nieuleczalnej choroby jest postępujące z wiekiem wyniszczenie układu oddechowego. Chorzy muszą walczyć dosłownie o każdy oddech. Jeżeli zabrakło Ci kiedyś tchu – w biegu czy podczas innej aktywności – zrozumiesz, o czym mówię. Pobiegniesz dla nich?

Magdalena Czerwińska-Wyraz

Wiceprezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Każdego roku angażujemy się w organizację biegów, dzięki którym możemy zbierać pieniądze na rzecz dzieci chorych na raka. Jednym z najbardziej oryginalnych jest właśnie Bieg Mikołajów. Ponad tysiąc osób w czerwonych, świątecznych czapkach – to naprawdę robi wrażenie! A myśl o tym, że każdy z zawodników stara się wybiegać jak najwięcej kilometrów, żeby pomóc chorym dzieciom sprawia, że rosną nam serca i wiara w drugiego człowieka. Więc zapraszamy: bijcie kolejne rekordy, zliczajcie przebiegnięte kilometry, a przy okazji podarujcie uśmiech maluchom walczącym z rakiem!

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Najważniejsze jest dla nas, aby w przedświątecznej atmosferze aktywnie spędzić czas i poprzez sport pomóc dzieciakom. Cieszy mnie fakt, że inicjatywa charytatywnego Bieg Mikołajów z roku na rok rośnie w siłę. Wspólnie wybiegaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych dla beneficjentów naszego wydarzenia. W tym roku spotkamy się aż w pięciu miastach, z tego względu liczymy na kolejne rekordy – nie tylko te „życiowe” biegaczy, a przede wszystkim liczby wybieganych kilometrów, które przełożą się na finansowe wsparcie naszych beneficjentów.

Marcin Glądała

Prezes zarządu Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego

Pięć lokalizacji, tysiące biegających Mikołajów, całe rodziny kibicujące biegaczom – to tylko niektóre, fantastyczne argumenty aby zaangażować się w tegoroczny Bieg Mikołajów.
Dodatkowo jak każdego roku organizatorzy zaplanowali szeroko zakrojoną akcję pomagania dzieciom. Serdecznie zapraszam.

Wojciech Sularz

Inicjator Biegu Mikołajów

Partnerzy

     

     

Media

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży pn. „Dzieci biegają dla dzieci”

    Fundacja Góry Przenosić

Patronat Honorowy

    Ambasada Finlandii