ZAPISY INTERNETOWE WYŁĄCZONE - WSZYSTKIE PAKIETY W RĘKACH 🎅 MIKOŁAJÓW! <3

Wielka duma! Pierwszy raz w historii zamykamy listy trzy dni przed biegiem. Jesteście niesamowici! Szukajcie się na listach startowych oraz kończcie przygotowywać stroje 🎅
Pakiety startowe będą wydawane w każdym z miast w piątek 1 grudnia w godzinach 15:00-20:00 oraz sobota 2 grudnia (dzień biegu) od godziny 07:00.
Do zobaczenia 2 grudnia (SOBOTA)! Mikołaje na start HO! HO! HO! 🎅🎅🎅

Zapisy firmowe

Firmowe ekipy Mikołajów!

ZAPISY FIRMOWE WSTRZYMANE – prosimy już o nie wysyłanie formularzy.

Ogromnie cieszy nas fakt, że z roku na rok w naszym wydarzeniu startuje coraz więcej drużyn firmowych. Jest to doskonała okazja, aby spędzić czas ze współpracownikami, wspierając jednocześnie poprzez aktywność fizyczną potrzebujące dzieciaki. Zgodnie z regulaminem tak samo jak w ubiegłym roku premiujemy uczestnictwo! Klasyfikację firmową wygrywa firma, która wybiega łącznie jak największą liczbę kilometrów w danym mieście. Klasyfikacja będzie prowadzona dla każdego z miast osobno. To jak – startujecie? Wstajemy zza biurek, wspólna narada w kuchni, motywacja i „montowanie” ekipy, pozytywne nastawienie i widzimy się na starcie!

Jeśli jeszcze nie braliście udziału w naszym biegu, poniżej instrukcja krok po kroku oraz pliki do pobrania. 

Osoba kontaktowa: Dorota Kalińska, asystentka Mikołaja: tel. 725 507 506, zapisy@biegmikolajow.org

INSTRUKCJA

Pobierz oraz wypełnij formularz. Formularz musi być wypełniony i odesłany w wersji elektronicznej. Wypełniony formularz prześlij na adres zapisy@biegmikolajow.org tytułując maila „Bieg Mikołajów, zgłoszenie firmy [nazwa firmy]. Na maila, z którego wysłany zostanie formularz przesłana będzie faktura VAT do opłacenia. Prześlij potwierdzenie wykonania przelewu na adres zapisy@biegmikolajow.org. Po zaksięgowaniu przelewu/otrzymaniu potwierdzenia, wszyscy zgłoszeni uczestnicy zostaną dodani do list startowych.

FORMULARZ ZAPISÓW [pobierz]

Z każdym rokiem staramy przygotować dla Was coś nowego. Wiemy jak bardzo lubicie naszego Mikołaja, z tego względu przygotowaliśmy coś ekstra! Oddajemy w Wasze ręce możliwość zakupu pamiątek sygnowanych naszym pociesznym brzuchaczem 🙂 – Koszulka New Balance „Jestem Mikołajem – Biegam i pomagam” (damska i męska) oraz mikołajowe skarpetki biegowe! Całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Góry Przenosić. Zachęcamy do świątecznych zakupów – ilość ograniczona! Zakupione produkty będą do odbioru w biurach zawodów 1 i 2 grudnia 2017 r.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA SKARPET, KOSZULEK [pobierz]

 

Rekomendacje:

Bieg Mikołajów w dniu 4 grudnia 2016 roku oraz  inne inicjatywy jak np. Piknik Transplantacyjny na Agrykoli, który odbył się w maju 2016 roku, czy charytatywny koncert Artystów jazzowych na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji w dniu 15 stycznia 2017 roku w Centrum Konferencyjnym BOSS w Miedzeszynie, to przykłady stale prowadzonych działań mających na celu zarówno promowanie idei transplantacji jak i wspomaganie finansowe Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka w zakresie działalności transplantacyjnej. Bez takich różnorodnych przedsięwzięć organizowanych we współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi nasze możliwości pomocy najciężej chorym dzieciom byłyby znacznie mniejsze.

prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów Centrum Zdrowia Dziecka

Widok człowieka z długą brodą w czerwonym kubraczku i czerwonej czapeczce przemierzającego ulice naszych miast grudniową porą teoretycznie nikogo nie powinien dziwić. A co jeśli w jednym momencie zobaczysz setki takich postaci w jednym miejscu? Robi wrażenie. A jeżeli jeszcze uświadomisz sobie, że każda z nich jest w tym miejscu w jednym – szczytnym – celu? A może dołączysz do Biegu Mikołajów? Chodzi o to, żeby na starcie zaroiło się od czerwonych czapeczek. Charytatywna idea imprezy niesie wspaniałe przesłanie. Pomagać potrzebującym aktywnie spędzając wolny czas. W tym roku Mikołaje pobiegną m.in. dla chorych na mukowiscydozę. Jednym z podstawowych objawów tej nieuleczalnej choroby jest postępujące z wiekiem wyniszczenie układu oddechowego. Chorzy muszą walczyć dosłownie o każdy oddech. Jeżeli zabrakło Ci kiedyś tchu – w biegu czy podczas innej aktywności – zrozumiesz, o czym mówię. Pobiegniesz dla nich?

Magdalena Czerwińska-Wyraz

Wiceprezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Każdego roku angażujemy się w organizację biegów, dzięki którym możemy zbierać pieniądze na rzecz dzieci chorych na raka. Jednym z najbardziej oryginalnych jest właśnie Bieg Mikołajów. Ponad tysiąc osób w czerwonych, świątecznych czapkach – to naprawdę robi wrażenie! A myśl o tym, że każdy z zawodników stara się wybiegać jak najwięcej kilometrów, żeby pomóc chorym dzieciom sprawia, że rosną nam serca i wiara w drugiego człowieka. Więc zapraszamy: bijcie kolejne rekordy, zliczajcie przebiegnięte kilometry, a przy okazji podarujcie uśmiech maluchom walczącym z rakiem!

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Najważniejsze jest dla nas, aby w przedświątecznej atmosferze aktywnie spędzić czas i poprzez sport pomóc dzieciakom. Cieszy mnie fakt, że inicjatywa charytatywnego Bieg Mikołajów z roku na rok rośnie w siłę. Wspólnie wybiegaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych dla beneficjentów naszego wydarzenia. W tym roku spotkamy się aż w pięciu miastach, z tego względu liczymy na kolejne rekordy – nie tylko te „życiowe” biegaczy, a przede wszystkim liczby wybieganych kilometrów, które przełożą się na finansowe wsparcie naszych beneficjentów.

Marcin Glądała

Prezes zarządu Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego

Pięć lokalizacji, tysiące biegających Mikołajów, całe rodziny kibicujące biegaczom – to tylko niektóre, fantastyczne argumenty aby zaangażować się w tegoroczny Bieg Mikołajów.
Dodatkowo jak każdego roku organizatorzy zaplanowali szeroko zakrojoną akcję pomagania dzieciom. Serdecznie zapraszam.

Wojciech Sularz

Inicjator Biegu Mikołajów

Partnerzy

     

     

Media

Organizatorzy

    Fundacja Góry Przenosić pauzaTatra Holding

Patronat Honorowy

    Ambasada Finlandii

Partnerzy wspierający